Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 KOLOROWY KANION 38$

KOLOROWY KANION 30$

Cena: osoba dorosła - 38 USD
dzieci - 20USD

Zalecenia: paszport, obuwie sportowe, nakrycia głowy, strój kąpielowy, ręcznik, wodę.

Jest to stworzenie  przyrody. Pojawił się wiele milionów lat temu po pęknięciu skorupy ziemskiej wywołanej przez potężne trzęsienie ziemi.
Długość wynosi ok. 5 km, szerokość od 2 m do 10 m. Czasami możemy spotkać tu, rośliny lecznicze, zdaniem Beduinów są erotycznie-ekscytujące i mają  wpływ na mężczyzn.
Ale najważniejsze są palety malarskie. Pustynne wiatry od dawna tworzą na skałach ciekawe wzory i formy mające wpływ na jasność kolorów.
Można je podziwiać w nieskończoność, zauważając, że obrazy zmieniają się okresowo i każdy może znaleźć coś dla siebie ...

Wyjazd z hotelu jeepem do miasta Nuvèjba. Krótki postój na odpoczynek. Mijamy Kanion w towarzystwie Beduinów, przejeżdżając  jeepem  przez pustynię do Nuvèjby. Obiad (1 butelka wody + napój jest wliczony w cenę). Odpoczynek na plaży. Pływanie (wynajęcie maski, rurki i płetw -za dopłatą). Podróż jeepem do Dahab (zakupy). Powrót do Sharm el-Sheikh.