Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 WYSPA TIRAN 29$

WYSPA TIRAN 22$

Termin: codziennie

Cena: osoba dorosła - 29USD
          dzieci - 20 USD

Zalecenia: paszport, nakrycie głowy, strój kąpielowy, ręcznik, woda do picia.

Tiran to położona na północy Sharm el Sheikh wyspa, należąca do Arabii Saudyjskiej. Ma strategiczne znaczenie, a wstęp na nią jest zabroniony. Wokół znajdują się rafy koralowe, które są atrakcją turystyczną ściągającą nurków z całego świata. Dopływamy statkiem w okolice, gdzie stykają się głębokie i chłodne wody Zatoki Akaba oraz płytkie nurty Kanału Sueskiego. Niezapomnianą atrakcją jest możliwość snorkelingu z maską i rurką i obejrzenia podwodnych skarbów Morza Czerwonego: rafy koralowej, różnorodnych ryb, ale również wraków rozbitych statków- to właśnie tędy wiedzie szlak morski z Izraela i Jordanii. Na głębszych wodach wokół Sharm el Sheikh można też spotkać rodziny delfinów. W programie przewidziane są 3 przystanki na snorkeling z maską i płetwami. Na rejsie można również wziąć udział W NURKOWANIU .

Program:

Wyjazd z hotelu około godz. 7:30. Przejazd do portu. Wypłynięcie z portu. Trzy przystanki na morzu. Czas na snorkeling na rafach koralowych. Lunch. Powrót do hotelu około godz. 16.

Uwagi: Uczestnicy proszeni są o zabranie paszportów, ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u przewodnika: maska 20 EGP, płetwy 20 EGP, kamizelki do pływania 8 USD). Transport z hotelu w cenie wycieczki. Opieka pilota anglojęzycznego. Do udziału w wycieczce wystarczy bezpłatna wiza SINAI ONLY wydawana na lotnisku po przylocie. Opcjonalnie możliwość zamówienia rejsu prywatnym jachtem.