Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 RAS MOHAMED 36$

RAS MOHAMED 26$

Cena: osoba dorosła - 36 USD
                      dzieci - 20 USD

 

Zalecenia: paszport, nakrycie głowy, strój kąpielowy, ręcznik, woda do picia.

W języku arabskim oznacza "Szef Ras Mohamed" - to pierwszy narodowy rezerwat przyrody, otwarty w 1989 roku. To jest duma kraju. Część Południowa jest jedną z 10 najlepszych na świecie plaż do snorkelingu, nurkowania.
Jest około 1000 gatunków ryb i 150 gatunków korali. Szczególną uwagę należy zwrócić na Magical Bay, znane także jako Magiczne Jezioro i Jezioro Pragnienia.
Woda jest krystalicznie czysta, podobna w składzie do wody Morza Martwego i ma leczniczy wpływ na organizm. Według Beduinów Magical Bay spełni życzenia na prawdę, trzeba tylko 3 razy zanurzyć głowę w wodzie. Warto spróbować, bo ziemia egipska jest święta!

Program:

Wyjazd z hotelu. Transfer do przystani. Przepłynięcie jachtem. Trzy przystanki na pływanie i nurkowanie (wynajęcie maski, rurki i płetw - za dopłatą). Kolacja na jachcie (1 butelka wody + napój jest wliczony w cenę). Powrót do hotelu .