Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 KAIR 1 dzień (autobusem) 54$

KAIR 1 dzień (autobusem) 54$

Dzień: czwartek, poniedziałek

Cena: osoba dorosła - 54 USD
dzieci - 35 USD
Rejs po Nilu-7$

Wyjazd z hotelu, transfer z Sharm El Sheikh do Kairu, zwiedzanie: (piramid, Muzeum Narodowego), obiad w restauracji, zakupy (papirusy, złoto, perfumy ), powrót do Sharm El Sheikh.


Zalecenia: paszport z wizą na miesiąc, buty sportowe, odzież dla kobiet (nakrycie na ramiona i nogi poniżej kolan), woda.

 

"Kto próbował wody z Nilu zawsze będzie dążyć do Kairu".

Kair -  (po arabsku Al-Kahira –„ zwycięska stolica", "MASR", "bramy do Wschodu") jest największym miastem na kontynencie afrykańskim, które z łatwością mieści wszystkie osiągnięcia z ostatnich cywilizacji ponad 6000 lat .
 

Zbiórka przed hotelem około godziny 01:00. Droga do Kairu trwa około 6 godzin.

Proponujemy Państwu spędzenie całego dnia w mieście, które zamieszkuje blisko 20 milionów ludzi, w którym na ulicach bieda miesza się z niewyobrażalnym bogactwem. Dzień zaczyna się od zwiedzania  Muzeum Kairskie, w którym zobaczymy największe zbiory cywilizacji egipskiej. Następnie zapoznamy się z historią i procesem produkcji papirusów odwiedzając jeden z Muzeów Papirusa. W trakcie zwiedzania obiad w restauracji w formie szwedzkiego stołu (napoje dodatkowo płatne). Przejazd do Gizy i zwiedzanie jednego z „cudów świata” największych i najwspanialszych Piramid: Cheopsa, Chefrena oraz Mykerynosa (istnieje możliwość wejścia do wnętrza Piramid Mykerynosa dodatkowo płatne około 30 LE), kolejno zobaczymy posąg słynnego Sfinksa. Ostatnim punktem programu będzie zwiedzanie wytwórni perfum oraz możliwość zakupu pamiątek w postaci egipskich perfum.

Planowany powrót do Sharm El Sheikh około 23:30 w nocy.