Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 Sharm El Sheikh
Jerozolima + Betlejem + Morze Martwe 125$
Jerozolima to miasto wyjątkowe, często nazywane Świętym Miastem. Pełne tajemniczych cieni i refleksów królującego nad nim słońca, pełne historii, gdzie każdy kamień zdaje się szeptem opowiadać o przeszłości wszystkim przybyszom…
Kategoria wycieczki: Historyczne
RAS MOHAMED 36$
Termin: codziennie W języku arabskim oznacza "Szef Ras Mohamed" - to pierwszy narodowy rezerwat przyrody, otwarty w 1989 roku. To jest duma kraju.
Kategoria wycieczki: Morskie
ABU GALUM + “BLUE HOLE 39$
Safari Abu Galum to pełna niespodzianek podróż safari jeepami przez pustynię Półwyspu Synaj pośród wiosek beduińskich.Wizyta w przepięknej oazie pośrodku gór, następnie przejażdżka wielbłądami brzegiem Zatoki Akaba z widokiem na wybrzeże Arabii Saudyjskiej.
Kategoria wycieczki: Pustynne
JORDANIA – PETRA (promem) 238$
Petrato starożytne miasto, które zostało wykute w skałach przez Nabetejczyków.
Kategoria wycieczki: Historyczne
WYSPA TIRAN 29$
Tiran to położona na północy Sharm el Sheikh wyspa, należąca do Arabii Saudyjskiej. Ma strategiczne znaczenie, a wstęp na nią jest zabroniony.
Kategoria wycieczki: Morskie
KOLOROWY KANION 38$
Terminy: poniedziałek, czwartek Jest to stworzenie  przyrody. Pojawił się wiele milionów lat temu po pęknięciu skorupy ziemskiej wywołanej przez potężne trzęsienie ziemi.
Kategoria wycieczki: Pustynne
KAIR 1 dzień (autobusem) 54$
Kair -  (po arabsku Al-Kahira –„ zwycięska stolica", "MASR", "bramy do Wschodu") jest największym miastem na kontynencie afrykańskim, które z łatwością mieści wszystkie osiągnięcia z ostatnich cywilizacji ponad 6000 lat .
Kategoria wycieczki: Historyczne
SAFARI NA QUADACH 22$
Safari na quadach – niesamowita przygoda dla wszystkich. Zapierające dech w piersiach widoki pustyni i gór Synaju oraz możliwość obcowania z dziewiczą naturą z dala od cywilizacji, to gwarancja niezapomnianych wrażeń.
Kategoria wycieczki: Pustynne
Łódź podwodna Aquascope 43$
Podwodny świat Morza Czerwonego zachwyca bogactwem flory i fauny. Dla tych, którzy obawiają się morskiej głębi – doskonałym rozwiązaniem jest łódź podwodna Aquascope, gdzie po wejściu pod pokład statku znajdujemy się poniżej tafli wody w podwodnym królestwie.
Kategoria wycieczki: Morskie
SUPER SAFARI 43$
Super Safari to okazja, by w jeden dzień poznać najsłynniejsze atrakcje Półwyspu Synaj.
Kategoria wycieczki: Pustynne
DELFINARIUM 20$
Pokaz delfinów to godzina świetnej zabawy, nie tylko dla odwiedzających, ale także dla samych delfinów.
Kategoria wycieczki: Morskie
GÓRA MOJŻESZA + KLASZTOR 33$
Góra Mojżesza, nazywana też Górą Synaj to miejsce tradycyjnie utożsamiane z biblijną górą Horeb, gdzie według Starego Testamentu Mojżesz otrzymał od Boga kamienne tablice z Dziesięciorgiem Przykazań i zawarł z Bogiem przymierze.
Kategoria wycieczki: Historyczne
AQUAPARK 40$
Aquapark – świat wodnej rozrywki, różnorodne zjeżdżalnie wodne, baseny duże i małe, wodospady i masaże wodne to miejsce, w którym można spędzić udany dzień pełen zabawy i niespodzianek. W kompleksie znajduje się ponad 20 obiektów rekreacyjnych, między innymi 9 basenów wyposażonych w 32 zjeżdżalnie, baseny podgrzewane, baseny i brodziki dla dzieci.
Kategoria wycieczki: Morskie
Kair 2 dni (autobusem) 140$
Proponujemy Państwu spędzenie całego dnia w mieście, które zamieszkuje blisko 20 milionów ludzi, w którym na ulicach bieda miesza się z niewyobrażalnym bogactwem.
Kategoria wycieczki: Historyczne
KAIR – ALEKSANDRIA 2 dni (autobusem) 150$
2 dni w Aleksandrii
Kategoria wycieczki: Historyczne