Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 O Lm Egypt

O Lm Egypt

Jesteśmy Polsko-Egipskim Biurem, zajmującym się organizacją wszelkiego rodzaju wycieczek w Egipcie.

lm egypt

Pracownikami naszego biura są ludzie którzy zdobywali doświadczenie jako rezydenci i organizatorzy wycieczek w ceniących się na rynku polskim biurach.
Nasze usługi oferujemy nieprzerwanie od siedmiu lat. Od 2010 działamy na terenie całej Polski.

Możemy pochwalić się rzetelnością naszego biura.

lm-egypt-people

Profesjonalną obsługą licencjonowanych przewodników z wyczerpującą wiedzą  dotyczącą wszystkich zakątków Egiptu. Nasi przewodnicy są  do Państwa dyspozycji podczas trwania wszystkich wycieczek. Służą radą i pomocą. Odpowiedzą na wiele Państwa pytań dotyczących Egiptu w trakcie trwania wycieczek. Korzystamy z dobrego i bezpiecznego transportu. 

Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie Państwa oczekiwania co do wypraw. Organizujemy wycieczki dla osób prywatnie, na specjalne zamówienie oraz dla całych grup.

Nasze oddziały znajdziecie Państwo w całym Egipcie

POSIADAMY PAKIETY PROMOCYJNE PRZY ZAMÓWIENIACH OD 3 WYCIECZEK NA OSOBĘ ORAZ DLA GRUP OD 5 OSÓB!!!
DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW PRZY ZAKUPIE WYCIECZEK, NIESPODZIANKI W POSTACI PREZENTÓW!!
!
Wszystkie aktualne nasze oferty oraz informacje dotyczące Egiptu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej 
www.lmegypt.pl

Możliwość płatności za wycieczki w polskiej walucie w cenach promocyjnych.

Gdybyście Państwo potrzebowali pomocy, albo porady jak zaplanować urlop w Egipcie i z jakich atrakcji skorzystać proszę dzwonić na numery w Polsce+48794774797, w Egipcie +201121919090 lub wysłać informacje na naszego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">emaila:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Odpowiemy na wszystkie pytania.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z  szerokiej oferty usług biura LMEGYPT.

Zachęcamy Państwa do zakupu naszych wycieczek w biurach agencyjnych na terenie całej Polski