Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 Nurkowanie z Łodzi 69$

Nurkowanie z Łodzi 80€

Wycieczki odbywają się codziennie

 

Cena:

69$ za osobę
PROMOCJA!

Cena zawiera :

- przejazd busem do i z portu,
- wynajem łodzi oraz sprzętu do nurkowania głębinowego,
- obiad z napojem bezalkoholowym oraz butelka wody,
- obsługę licencjonowanego instruktora Dive Master,

- obsługę licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego

Dla doświadczonych nurków:

1 dzień – dwa zejścia pod wodę
2 dni – cztery zejścia pod wodę
3 dni – sześć zejść pod wodę
5 dni – dziesięć zejść pod wodę

Wypożyczenie sprzętu:
Kurs nurkowania PADI Open Water Diver (I)
Kurs nurkowania PADI Advanced Open Water Diver (II) 

 

Zbiórka pod hotelem około godziny 08:30 i przejazd busem do portu.

Całodzienna wycieczka statkiem w celu podziwiania uroków świata podwodnego Morza Czerwonego połączona z nurkowaniem głębinowym z pełnym akwalungiem. Proponujemy Państwu nurkowanie wprowadzające tzw. INTRO przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały głębinowo. INTRO polega na schodzeniu pod wodę z instruktorem „za rączkę” (instruktorzy posiadają uprawnienia Dive Master), który wykonuje z Państwem wszelkie czynności, zanurzenie, wynurzenie. Państwa zadaniem podczas INTRO jest jedynie oddychanie, delikatne poruszanie nogami oraz podziwianie świata podwodnego jaki roztacza się wokół. Do nurkowania głębinowego nie są potrzebne szczególne umiejętności pływackie – ważny jest stan zdrowia przede wszystkim górnych dróg oddechowych i drożność zatok. Osoby chorujące na astmę, będące w ciąży lub skarżące się na dolegliwości uszu (np. częste zapalenia ucha środkowego) nie powinny nurkować. Stan po spożyciu alkoholu również uznaje się za chorobę uniemożliwiającą zejście pod wodę. INTRO jest bezpieczną formą rekreacji przeznaczoną dla wszystkich.

Program wycieczki to 2 ZEJŚCIA  pod wodę z instruktorem. Podczas podróży do pierwszej rafy prowadzony jest instruktaż w języku polskim dotyczący poruszania się pod wodą, oddychania oraz jak porozumiewać się z instruktorem pod wodą. Podczas przerwy w nurkowaniu podawany jest lunch, oraz napój gazowany dla każdego uczestnika. Przez cały dzień można snorkować, na statku dostępne są cały czas maski, rurki oraz płetwy. To co znajduje się pod wodą często przerasta Państwa oczekiwania. Nie na darmo mówi się, że być w Egipcie i nie zanurkować to tak jak być w Paryżu i nie widzieć Wieży Eiffla!

DODATKOWE WSKAZÓWKI:

- prosimy o zabranie ze sobą ręczników plażowych, kostiumów kąpielowych, kremów z filtrem
- minimalny wiek osoby chętnej do nurkowania głębinowego to 10 lat,

Uwaga! Nie ponosimy odpowiedzialności za jakość  zakupionych filmów oraz zdjęć z wycieczki.