Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 ASWAN ABO SIMBEL (2-dniowy) 150$

ASWAN ABO SIMBEL (2-dniowy) 150$

Cena:

150$osoba dorosła
80$ dzieci poniżej 12 roku życia

Dzieci poniżej 3 roku życia gratis

Cena zawiera :

- przejazd autokarem,
- bilety wstępu
- obiad,
- obsługę licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego.

Cena nie zawiera:

- napoi podczas posiłku


Wyjazd z hotelu nad ranem i przejazd do Asuanu. Program zwiedzania: Wysoka Tama Asuańska, z której rozciąga się przepiękny widok na Jezioro Nasera; Świątynia Izydy na wyspie File oraz Niedokończony Obelisk. W przerwie obiad w formie bufetu w restauracji (napoje odpłatnie).

Wieczorem zakwaterowanie w hotelu 3*, kolacja. Po kolacji wyprawa dorożkami na Souk Asuański, słynny bazar, na którym można kupić tradycyjne przyprawy i pamiątki. Powrót do hotelu, nocleg.

Nad ranem wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Abu Simbel. W programie zwiedzania położona nad jeziorem Nassera świątynia Abu Simbel, jeden z naj - ważniejszych zabytków Egiptu, poświęcona Ramzesowi II i jego żonie Nefertari. Powrót do Asuanu, obiad w formie bufetu w restauracji (napoje odpłatnie). Powrót do Marsa El Alam.

Planowany powrót do Marsa Alam około godziny 21:00.

DODATKOWE WSKAZÓWKI :

- sugerujemy zabrać ze sobą coś cieplejszego na drogę, gdyż nocą temperatura powietrza znacznie spada, a dodatkowo w autokarze działa klimatyzacja
- sugerujemy zabrać ze sobą również butelki z wodą do picia,
- prosimy o zabranie ze sobą nakryć głowy na czas zwiedzania świątyń w celu uniknięcia udaru słonecznego.