Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 PRYWATNA ŁÓDŹ VIP Z MASAŻEM 299$ Promocja

PRYWATNA ŁÓDŹ VIP Z MASAŻEM 299$ Promocja

DZIEN (  CODZIENNIE )

Cena:

Cena: VIP 320$ za łódź do 8 osób
PROMCJA TYLKO  299$

Cena zawiera :

- przejazd busem do i z portu,
- wynajem łodzi oraz sprzętu do snorkowania,
- obiad z napojem bezalkoholowym oraz  wody,
- obsługę licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego.

Cena nie zawiera:

- napoi podczas posiłku

Z hotelu odbiera Państwa bus, którym dojeżdżają Państwo do przystani.

Całodniowa wycieczka łodzią na rafy koralowe. Uczestnicy podczas prywatnej wyprawy łodzią mogą pływać z fajką, łowić ryby a przede wszystkim miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Na przystani dostępny jest dla Państwa sprzęt do snorkowania tzn: maska, rurka, płetwy. Podczas rejsu łódź kilkakrotnie zatrzymuje się przy jednych z najładniejszych rafach Morza Czerwonego, na których mogą Państwo snorkować. Kolejno przystanek na przepięknej wyspie. W przerwie podawany jest lunch z napojami.

Serwowane będą także napoje: woda, bezalkoholowe napoje gazowane oraz kawa, sezonowe owoce. Później będziemy kontynuować nasz rejs do miejsca, gdzie zatrzymamy się i będziemy mieli możliwość łowienia ryb. Każdy z uczestników rejsu będzie mógł skorzystać z 20-minutowego masażu.


Wycieczki odbywają się codziennie, godzina do ustalenia z Klientem. Podczas rejsu prywatną łodzią może uczestniczyć maksymalnie 8 osób.

DODATKOWE WSKAZÓWKI :

- prosimy o zabranie ze sobą ręczników plażowych, kostiumów kąpielowych, kremów z filtrem,
- wycieczki odbywają się codziennie, godzina do ustalenia z Klientem. Podczas rejsu prywatną łodzią może uczestniczyć maksymalnie 8 osób.

Uwaga! Nie ponosimy odpowiedzialności za jakość  zakupionych filmów oraz zdjęć z wycieczki.