Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 Romantyczna kolacja przy zachodzie słońca

Romantyczna kolacja przy zachodzie słońca

Romantyczna kolacja przy zachodzie słońca NOWOŚĆ

Cena za rejs: 260$
(maksymalnie 8 osób)

Chcesz przeżyć fantastyczną przygodę, doznać niesamowitych wrażeń których nigdy nie zapomnisz?

Zapraszamy na romantyczną kolację przy zachodzie słońca na prywatnej łodzi.

Rejs rozpoczynamy o godzinie 14:00. Wypływamy z Nowej Mariny, malowniczego portu jachtowego. Płyniemy w jedno z najpiękniejszych miejsc na Morzu Czerwonym. Zatrzymujemy się na snurkowanie w turkusowo-lazurowych wodach Morza Czerwonego. Podczas snurkowania podziwiamy  podwodny świat Morza Czerwonego, przepiękne kolorowe rafy oraz egzotyczne i unikalne okazy ryb.

Atrakcją rejsu jest romantyczna kolacja przy muzyce na łodzi, podczas której podziwiamy przepiękny zachód słońca, szczególnie będąc na morzu gdzie odbijające się w wodzie promienie współtworzą z cudowną paletą barw nieba obraz jak z bajki. Gdy jest już cicho, pusto człowiek spoglądając na zaczerwienione niebo zachwyca się tym, jak stopniowo i powoli znika zza horyzontu.

Łowienie ryb z łodzi.

Zakończenie rejsu o godzinie 18:00.

Kolacja oraz napoje gazowane: cola, fanta, sprite, woda mineralna, kawa, herbata oraz przekąski  w cenie.