Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 PRYWATNA ŁÓDŹ 279 $

PRYWATNA ŁÓDŹ 279 $

Dzień: CODZIENNIE

Cena:

VIP 279$ za łódź do 8 osób

Cena zawiera :

- przejazd busem do i z portu,
- wynajem łodzi oraz sprzętu do snorkowania,
- obiad z napojem bezalkoholowym oraz  wody,
- obsługę licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego.

Cena nie zawiera:

Z hotelu odbiera Państwa bus, którym dojadą Państwo do przystani.

Całodniowa wycieczka łodzią na rafy koralowe. Uczestnicy podczas prywatnej wyprawy łodzią mogą pływać z fajką, łowić ryby a przede wszystkim miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. Na przystani dostępny jest dla Państwa sprzęt do snorkowania: maska, rurka, płetwy. Podczas rejsu łódź kilkakrotnie zatrzymuje się przy jednych z najładniejszych raf Morza Czerwonego, na których mogą Państwo snorkować.

Kolejno przystanek na przepięknej wyspie. W przerwie podawany jest lunch z napojami. Serwowane bedą także napoje: woda, bezalkoholowe napoje gazowane i kawa. Później będziemy kontnuowac nasz rejs do miejsca, gdzie zatrzymamy sie i będziemy mieli możliwośc łowienia ryb. Wycieczki odbywają się codziennie, godzina do ustalenia z Klientem. Podczas rejsu prywatną łodzią może uczestniczyć maksymalnie 8 osób.

DODATKOWE WSKAZÓWKI :

- prosimy o zabranie ze sobą ręczników plażowych, kostiumów kąpielowych, kremów z filtrem,
- wycieczki odbywają się codziennie, godzina do ustalenia z Klientem. Podczas rejsu prywatną łodzią może uczestniczyć maksymalnie 8 osób.

Uwaga! Nie ponosimy odpowiedzialności za jakość  zakupionych filmów oraz zdjęć z wycieczki.