Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 MEGA FUN VIP PROMOCJA 45$

MEGA FUN VIP PROMOCJA 45$

TYLKO U NAS! FANTASTYCZNA WYCIECZKA DLA CAŁEJ RODZINY.

Cena : 45$

Wycieczka morska MEGA FUN to impreza dla miłośników dobrej zabawy, połączonej ze snurkowaniem i  wyspa Giftun, łowieniem ryb, a wszystko na pokładzie luksusowego statku.

Każdy z uczestników w porcie otrzymuje niezbędny sprzęt ABC do snorklingu tj. rurkę, maskę oraz płetwy. 
Wypływamy z portu o godz.9.00. Po ok.20-30 minutach zatrzymamy się na pierwszy postój, podczas którego będziemy mieli możliwość przejażdżki na Bananie (5 osób) i kanapa .

Następnie popłyniemy na wyspę Giftun, gdzie zatrzymamy się na ok .godzinny na wyspie późnej  postój na snurkowanie ok godzinny .

Każdy z uczestników rejsu będzie mógł skorzystać z 20-minutowego masażu . 

Kolejnym punktem programu będzie obiad na pokładzie statku, składający się z: zupy, kofta, owoców morza (kalmary, krewetki, ryba), kurczaka na Grill , 12 rodzajów sałatek i sezonowych owoców. 
Do obiadu serwowane będą także napoje: woda, bezalkoholowe napoje gazowane, 3 rodzaje świeżych soków, ciepłe napoje: kawa i herbata i 
Później będziemy kontynuować nasz rejs do miejsca, gdzie zatrzymamy się i będziemy mieli możliwość łowienia ryb. 
Dla pełnego relaksu na statku, wyposażonym TV , Klima i wi-fi . 


Planowany powrót do hotelu około godziny 17:00.