Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 KURS OPEN WATER 225$

KURS OPEN WATER 225$

Cena:

Cena kursu nurkowania : 225 $
30$ certyfikat opłata dla PADI
40$ Książka dla kursu nurkowania PADI

Cena zawiera :

 

Cena nie zawiera:

 

Jest to podstawowy kurs nurkowania.Minimalne wymagania wiekowe to ukończony 10 rok życia. Na tym kursie nauczycie się Państwo jak obsługiwać sprzęt do nurkowania, podstawowych zachowań w wodzie a po jego ukończeniu otrzymacie certyfikat uprawniający do nurkowań na całym świecie do maksymanej głębokości 18 metrów.

Kurs OWD składa się z trzech modułów: zajęć teoretycznych, sesji basenowej i nurkowań na wodach otwartych.

Czas trwania kursu: 4 dni.


Teoria nurkowania.
Część teorii kursant opanowuje samodzielnie, czytając pięć rozdziałów w podręczniku na kurs PADI Open Water Diver Manual oraz oglądając film szkoleniowy PADI (na filmie pokzane są umiejętności nauczane na kursie). Po przeczytaniu podręcznika i obejrzeniu filmu wspólnie z instruktorem omawiane są sprawdziany wiedzy. Postępy w nauce oceniane są podczas pisania krótkich quizów. Część teoretyczna kończy się napisaniem egzaminu, który sprawdza opanowanie całego wymaganego materiału teoretycznego.

Zajęcia basenowe.
Zajęcia basenowe to jest to, na co wszyscy kursanci czekaja, czyli nurkowanie. Podstawowych umiejętności nurkowych kursanci uczą się w basenie lub na płytkiej wodzie w morzu w warunkach zbliżonych do warunków panujących w basenie. Podczas zajęć kursant uczy się montowania sprzętu nurkowego, obsługiwania go, wykonuje ćwiczenia pozwalające mu zdobyć umiejętności potrzebne do bezpiecznego nurkowania takie jak na przykład: oczyszczanie maski z wody bez konieczności wynurzania się na powierzchnię, kontrolowanie pływalności a także zachowania w sytuacjach awaryjnych.
Nurkowania na wodach otwartych.
Po ukończeniu zajęć praktycznych na basenie, kursanci kontynuują naukę nurkowania na wodach otwartych. Nurkowania te realizowane są w Hurghadzie z łodzi, tak więc już podczas kursu studenci mają możliwość przebywania na rafach koralowych. Podczas kursu wykonuje się 4 nurkowania szkoleniowe. Pierwsze nurkowanie to podwodna wycieczka, podczas kolejnych trzech kursanci wykonują również niektóre z ćwiczeń, które poznali na zajęciach bsenowych.

(4 dni) - transfer z hotelu w Hurghadzie, sprzet nurkowy, materiały szkoleniowe, nurkowanie z polskim instruktorem.