Deprecated: Non-static method plgSystemYt::nameOfSJTemplate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/home/Sayed/domains/lmegypt.pl/public_html/plugins/system/ytshortcodes/ytshortcodes.php on line 93 Morskie
SPEED ONE- REJS SZYBKĄ ŁODZIĄ MOTOROWĄ
  Chcesz poznać granice swoich możliwości, przeżyj niesamowitą przygodę podczas rejsu łodzią motorową. Oddaj się ekstremalnej rozkoszy zabaw na wodzie. Szybka łódż motorowa gwarantuje przypływ adrenaliny.
Kategoria wycieczki: Morskie
WYCIECZKA NA PLAŻĘ SHARM El NAGA 37$
Sharm El Naga to podwodny Park Krajobrazowy, dziewiczy obszar raf Morza Czerwonego, nienaruszony przez człowieka. Sharm El Naga oddalona jest od Hurghady o około 35 km. Wycieczka daje możliwość podziwiania pasa podwodnych łąk koralowych, urzekającej i różnorodnej fauny i flory Morza Czerwonego. Pomiędzy zażywaniem kąpieli słonecznych polecamy snorkling. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt do snorklingu tzn: rurka, maska i płetwy.
Kategoria wycieczki: Morskie
Open Water Diver 225$
  Na tym kursie nauczycie się Państwo jak obsługiwać sprzęt do nurkowania, podstawowych zachowań w wodzie, a po jego ukończeniu otrzymacie certyfikat uprawniający do nurkowania na całym świecie do maksymalnej głębokości 18 metrów.
Kategoria wycieczki: Morskie
GIFTUN 4 WYSPY 20$
Rejs na wyspę Giftun to impreza dla miłośników nurkowania. Każdy z uczestników w porcie otrzymuje niezbędny sprzęt do snorklingu tzn. rurkę, maskę oraz płetwy. Podczas rejsu przewidziane są dwie godzinne przerwy na snorkling z możliwością obserwacji najpiękniejszych raf koralowych oraz unikalnego świata podwodnego Morza Czerwonego. W trakcie rejsu obiad serwowany na łodzi, a do niego zimny napój bezalkoholowy. Dla miłośników plażowania i krystalicznie czystej wody około godzinny przystanek na przepięknej wyspie objętej ochroną w ramach Parku Narodowego.
Kategoria wycieczki: Morskie
NURKOWANIE GŁĘBINOWE 27$
Całodzienna wycieczka statkiem w celu podziwiania uroków świata podwodnego Morza Czerwonego połączona z nurkowaniem głębinowym z pełnym akwalungiem. Proponujemy Państwu nurkowanie wprowadzające tzw. INTRO przeznaczone dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały głębinowo. INTRO polega na schodzeniu pod wodę z instruktorem „za rączkę” (instruktorzy posiadają uprawnienia Dive Master), który wykonuje z Państwem wszelkie czynności, zanurzenie, wynurzenie. Państwa zadaniem podczas INTRO jest jedynie oddychanie, delikatne poruszanie nogami oraz podziwianie świata podwo
Kategoria wycieczki: Morskie
KURS OPEN WATER 225$
Jest to podstawowy kurs nurkowania. Minimalne wymagania wiekowe to ukończony 10 rok życia. Na tym kursie nauczycie się Państwo jak obsługiwać sprzęt do nurkowania, podstawowych zachowań w wodzie a po jego ukończeniu otrzymacie certyfikat uprawniający do nurkowań na całym świecie do maksymanej głębokości 18 metrów.
Kategoria wycieczki: Morskie
KURS ADVANCED 170$
Kurs nurkowania zaawansowany PADI Advanced Open Water Diver (II stopień)
Kategoria wycieczki: Morskie
WYSPA PARADISE 38$
Całodniowa wycieczka statkiem na snurkowaniei na wyspę Paradise .
Kategoria wycieczki: Morskie
DOLFIN HOUSE - Dom Delfinów 24$/ VIP 29$
Delfiny to jedne z najpopularniejszych ssaków żyjących w wodzie. Można je spotkać zarówno w wodach słonych, jak i słodkich. Żyją one w średniej wielkości grupach, liczących od 10 (u wybrzeży) do 25 (na pełnym morzu) osobników. Zdarzają się jednak delfiny które żyją samotnie.
Kategoria wycieczki: Morskie
SUBMARIN - ŁÓDZ PODWODNA 36$
Dwugodzinna wycieczka. Rejs na pełne morze i zanurzenie na około 22 m. Pod wodą podziwiają Państwo z bliska przepiękne rafy i ryby( na zewnątrz jest nurek, który karmi rybki aby podpłynęły bliżej).
Kategoria wycieczki: Morskie
Dolfin House – El Gouna-Egipska Wenecja 35$
Dolfin House – El Gouna-Egipska Wenecja


wycieczki fakultatywne hurghada
Delfiny to jedne z najpopularniejszych ssaków żyjących w wodzie. Można je spotkać zarówno w wodach słonych, jak i słodkich. Żyją one w średniej wielkości grupach, liczących od 10 (u wybrzeży) do 25 (na pełnym morzu) osobników. Zdarzają się jednak delfiny, które żyją samotnie.
Wyjazd z hotelu około godz. 8:00. Rejs  na Dolfin House . Każdy z uczestników w porcie otrzymuj
Kategoria wycieczki: Morskie
SUPER UTOPIA VIP 24$
  TYLKO U NAS! FANTASTYCZNA WYCIECZKA DLA CAŁEJ RODZINY.
Kategoria wycieczki: Morskie
DREAM ISLAND 30$
Dzień(poniedziałek) Cena:  30$ Całodniowa wycieczka statkiem na Wyspę  na 2 rafy koralowe oraz łowienie ryb. Wyjazd busem ok. 8.30 rano do portu. Płyniemy na rafy koralowe, następnie zatrzymujemy się na wyspie, zostajemy ok. 1 godziny. Kolejnym punktem wycieczki jest łowienie ryb. Podczas rejsu na statku serwowane są napoje ciepłe i zimne oraz lunch. Podczas lunchu podawane są owoce morza, jeśli ktoś nie lubi to również kurczak. Powrót do przystani ok godziny 17.00.  
Kategoria wycieczki: Morskie
ŁOWIENIE RYB
Zatrzymujemy się kilkakrotnie w różnych miejscach na Morzu Czerwonym i łowimy ryby.
Kategoria wycieczki: Morskie
SEA SCOPE RED SEA 17$
1,5 godzinna wycieczka po Morzu Czerwonym, specjalnie przystosowaną łodzią, podczas której można podziwiać przepiękną faunę i florę Morza Czerwonego bez bezpośredniego kontaktu z wodą. Idealna wyprawa dla rodzin z dziećmi i osób niepływających.
Kategoria wycieczki: Morskie