Próba życia

Próba życia Kategoria: Pozostałe Trzeci tom bestsellerowego cyklu Rozchwiani! Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać. że Dymitr. osoba zimna jak lód. nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat. myśląc. że się w nim obroni. To jednak nie działa. mężczyzna wpada w obsesję. ucieka przed pomocą… Czy Łucja i Dymitr…

Published by admin in28 lutego 2023
Tagi: , , , ,

Próba życia

Kategoria: Pozostałe

Trzeci tom bestsellerowego cyklu Rozchwiani!

Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać. że Dymitr. osoba zimna jak lód. nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat. myśląc. że się w nim obroni. To jednak nie działa. mężczyzna wpada w obsesję. ucieka przed pomocą… Czy Łucja i Dymitr odnajdą do siebie drogę? Czy idealny podstęp wyjdzie obojgu na dobre? Otrzymają od życia wskazówki. lecz czy będą potrafili je odpowiednio odczytać? I czy cała ta sytuacja może skończyć się dobrze?

Próba życia niesie ze sobą olbrzymią dawkę emocji. nerwów i wyzwań…

Autor: K.A. Figaro

Cena: 34.90

K.A. Figaro: MP3


eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

Kategoria: Autor

Adam Bielecki. Dominik Szczepański

ISBN: 978-83-268-3348-9

Cena: 9999

978-83-268-3348-9:


Nic o tobie nie wiem

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu. kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie. że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą policjanci Szymon Pawelec i Krystyna Szuba. W wyniku podjętych czynności wychodzą na jaw fakty związane z funkcjonowaniem uczniów.
Szkolne tajemnice i zawiłe relacje między nastolatkami wpływają na przebieg śledztwa. Czy w świecie. w którym ciągle walczy się o popularność. a Internet jest najważniejszym hobby. jest miejsce na przyjaźń?

Autor: Małgorzata Rogala

Cena: 39.90

Małgorzata Rogala: MP3


Edward Lane – prowadzący nielegalne szkolenia najemników – nie ukrywał tajemnic. które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Kategoria: Autor

Lee Child

ISBN: 978-83-8125-841-8

Cena: 9999

978-83-8125-841-8:widzenie ks piotra, mój przyjaciel hitler, nasz człowiek w hawanie, kontemplacja chrześcijańska, uleczone dusze tillie cole pdf, siewca burzy, gta online samouczek, maciej kolinka, streszczenie lew czarownica i stara szafa, mikołaj kopernik opis, pocketbook 624, susan cain ciszej proszę pdf, audiobook sapkowski, zle miejsce haner…