Spanish Vocabulary for Beginners. Listen & Learn to Speak

Spanish Vocabulary for Beginners. Listen & Learn to Speak Kategoria: Nauka języków     Spanish Vocabulary for Beginners. Listen & Learn to Speak. Pack of 3 courses: Start talking + 1000 Basic Words & Phrases in Practice +1000 Basic Words & Phrases at Work These audio courses are aimed to break down the speaking barrier…

Published by admin in29 stycznia 2023
Tagi: , ,

Spanish Vocabulary for Beginners. Listen & Learn to Speak

Kategoria: Nauka języków

 

 

Spanish Vocabulary for Beginners. Listen & Learn to Speak. Pack of 3 courses: Start talking + 1000 Basic Words & Phrases in Practice +1000 Basic Words & Phrases at Work

These audio courses are aimed to break down the speaking barrier and to master the vocabulary required in typical situations. All the words and expressions are recorded with translations. which enables easier use of the courses and allows for faster mastery and consolidation of the material. A Reading Booklet to be used with the audio lessons is also included in PDF format. This is effective learning. easy and available to everyone.

Each lesson contains:

learning of the words and phrases needed to conduct conversations;

repeating and consolidating of whole sentences and questions in various situations;

answering questions and independent formation of sentences while following the teacher’s instructions.

Autor: Dorota Guzik

Cena: 78.50

Dorota Guzik: MP3


do jej drzwi. Ella musi się zastanowić. czego właściwie chce. Nadal będzie okłamywać rodzinę. przyjaciół i – samą siebie?

„Showgirl” to trzecia część serii. która opowiada o Elli – młodej. niedoświadczonej kobiecie odkrywającej siebie i swoją seksualność. Opowiadanie to swobodna kontynuacja „Dziewczyny z kamerki” i „Dziewczyny sponsora”.

Lisa Vild to pseudonim szwedzkiej autorki opowiadań erotycznych. W swoich książkach w sposób bezpruderyjny porusza delikatne i odważne tematy. Uważa. że seks powinien być dostępny dla wszystkich. i chce pokazać go jako coś naturalnego i pełnego niuansów. Czy to. o czym pisze. jest oparte na jej własnych doświadczeniach. pozostaje jednak bez odpowiedzi.

Kategoria: Autor

Lisa Vild

ISBN: 978-87-26-26043-4

Cena: 9999

978-87-26-26043-4:


Trauma

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść. której narratorka. młoda kobieta. powraca we wspomnieniach do dzieciństwa. a następnie do czasu. gdy – będąc nastolatką – uczęszczała do prywatnej szkoły katolickiej. Świat małej Weroniki był pozbawiony nieszczęść: troskliwi rodzice. zabawy z rodzeństwem. dom. w którym niczego nie brakowało. Rodzinna sielanka dziewczyny dobiega końca. gdy jej starszy brat wpada w złe towarzystwo. Weronika nie zdawała sobie wówczas sprawy. jak tragiczne staną się dla niej konsekwencje jego wyborów.

 

 

 

Marcin Pomiećko – absolwent studiów pedagogicznych w Gdańsku. pasjonat literatury i filmu. wielbiciel podróży. Powieść „Trauma” jest jego debiutem prozatorskim.

Autor: Marcin Pomiećko

Cena: 19.99

Marcin Pomiećko: MP3


K jak Klara 17 – To tylko żart

Kategoria: Pozostałe

Klara i reszta klasy grają w nową grę na swoich iPadach. To podniecające i bardzo zabawne. kiedy widzi się. jak każdy krzyczy i przeklina. gdy w świecie wirtualnym wydarzy się coś ekscytującego. Przecież to tylko żart. Czyżby? Klara nie jest pewna i to sprawia. że dziwnie się z tym czuje.

Line Kyed Knudsen jest duńską autorką książek dla dzieci i młodzieży. Już jako dziesięciolatka marzyła o karierze pisarskiej. Dziś ma na koncie kilka powieści oraz stypendium Pippi. którym w 2007 uhonorowało ją wydawnictwo Gyldendal.

 

Autor: Line Kyed Knudsen

Cena: 4.99

Line Kyed Knudsen: MP3joanna pasek, doci caysii, historia carrie pdf, adam jarniewski, mróz zerwa, zemsta ma twoje imię, bolesław 2 zapomniany, do wszystkich chłopców, których kochałam p.s. wciąż cię kocham, maria sablewska, jolanta arcimowicz, angielski arystokrata, doom ps4 poradnik, pacek sławomir, lord wieży chomikuj…