Dolina umarłych

Dolina umarłych Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Ktoś patrzy z ukrycia… Coś przerażającego wydarzyło się w opuszczonej przez ludzi wiosce Królestwo Boże. ukrytej w przysypanej śniegiem dolinie w stanie Wyoming. Jej mieszkańcy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu. porzucając domy i samochody – dwanaście identycznych domostw i nietknięte posiłki na stołach. Doktor Maura Isles. jadąca ze…

Published by admin in30 listopada 2022
Tagi: , , , ,

Dolina umarłych

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Ktoś patrzy z ukrycia…

Coś przerażającego wydarzyło się w opuszczonej przez ludzi wiosce Królestwo Boże. ukrytej w przysypanej śniegiem dolinie w stanie Wyoming. Jej mieszkańcy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu. porzucając domy i samochody – dwanaście identycznych domostw i nietknięte posiłki na stołach.

Doktor Maura Isles. jadąca ze znajomymi na konferencję patologów w Wyoming. trafia tam przypadkiem. kiedy jej auto wypada z trasy podczas śnieżycy. I znika bez śladu.

Kilka dni później odnaleziony zostaje samochód ze spalonymi ciałami. Policja uważa. że są wśród nich szczątki Maury Isles. Ale detektyw Jane Rizzoli nie wierzy w śmierć przyjaciółki i rozpoczyna własne śledztwo.

Czy znik

ISBN: 978-83-283-4269-9

Cena: 9999

978-83-283-4269-9: Rozdział 1. Medytacja – czyli co? (7)Rozdział 2. Dlaczego warto medytować? (21)Rozdział 3. Społeczne korzyści z medytacji (41)Rozdział 4. Medytacja w ujęciu naukowym (53)Rozdział 5. Jak oni to robią. czyli medytacja krok po kroku (67) Sztuka relaksu (68) Kilka słów o koncentracji (73) Medytacyjne ABC (76)Rozdział 6. Rodzaje medytacji (87) Medytacja z wizualizacją (88) Medytacja z mantrą (90) Medytacja z malą (92) Medytacja z oddechem (93) Medytacje zadaniowe (95) Medytacja bezprzedmiotowa (97) C…


Pocztówki

Kategoria: Powieści i opowiadania

PIERWSZA SERIA AGNIESZKI LIS!

 

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich w styczniu. kiedy w Polsce jest szaro i zimno. wydają się strzałem w dziesiątkę. Słoneczne plaże. piękne widoki. hotel all inclusive. Żyć. nie umierać!

 

A jednak i w słonecznym raju nie zawsze może być idealnie. Trudno powstrzymać się od złośliwych komentarzy. widząc turystkę w zbyt skąpym stroju czy małżeństwo objadające się w hotelowej restauracji. Gdy okazuje się. że przewodnik testuje nową trasę. w której nie ma ani widoków ani wygód. maski opadają – do głosu dochodzą najgłębiej skrywane sekrety i ukrywane latami kłamstwa. Bohaterowie będą zmuszeni spojrzeć w głąb siebie i odkryć swoje prawdziwe ja.

 

Agnieszka Lis w swojej nowej powieści kreśli wyraziste portrety psychologiczne. Pokazuje jakie emocje rodzą się w nas. gdy wymarzone wakacje zamieniają się w nieporozumienie. Czy ten urlop na zawsze zmieni życie bohaterów?

Autor: Agnieszka Lis

Cena: 36.90

Agnieszka Lis: MP32szczęśliwy, przepowiednia żółta zaraza, tosca lee, cienie imperium, www ekspertbeck pl, agusiktorrent, ostatnia wyrocznia, świat fizyki 8 sprawdziany pdf, audiobook czarna owieczka, ksiazki romantyczno erotyczne, ark poradnik, dorota byla piecioboistka, więzień labiryntu książka pdf, bestiariusz stracharza, doci julka_15, angielska dama, leśniak marek…