Show-M-U-Lyke-M. They hire Whitey to find out whodunit to little Miss Sally. As it turns out. the college education her uncles thought they were sponsoring is far more dangerous than the standard three Rs.

Show-M-U-Lyke-M. They hire Whitey to find out whodunit to little Miss Sally. As it turns out. the college education her uncles thought they were sponsoring is far more dangerous than the standard three Rs. Kategoria: Autor Nicholas Sheridan Stanton ISBN: Cena: 9999 : Nowele i opowiadania – opracowanie Kategoria: Literatura młodzieżowa Opracowanie lektury w formie…

Published by admin in24 listopada 2022
Tagi: , , , , , ,

Show-M-U-Lyke-M. They hire Whitey to find out whodunit to little Miss Sally. As it turns out. the college education her uncles thought they were sponsoring is far more dangerous than the standard three Rs.

Kategoria: Autor

Nicholas Sheridan Stanton

ISBN:

Cena: 9999

:


Nowele i opowiadania – opracowanie

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Opracowanie lektury w formie audiobooka. uwzględnionej w programie nauczania. Książki zostały opracowane przez nauczycieli specjalistów zgodnie z obowiązującą podstawą programową.
Każda z nich zawiera:
– biogram autora;
– streszczenie utworu;
– obszerne. wyczerpujące omówienie treści i problematyki;
– wnikliwe charakterystyki bohaterów;
– tematy i plany najczęściej pojawiających się wypracowań związanych z lekturą.

Autor: Henryk Sienkiewicz

Cena: 25.57

Henryk Sienkiewicz: MP3


Basia i przedszkole

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Basia to współczesna. zabawna i mądra przyjaciółka dla Twojego dziecka.

Przygody Basi pomagają dziecku zrozumieć świat.
pokazują. jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach.
Swym humorem rozśmieszają dzieci i dorosłych.

Basia i przedszkole. Ten dzień przedszkolny zapowiadał się fatalnie.  Jak można się bawić bez przyjaciółki? Kiedy w dodatku leje deszcz… Pomoc pojawiła się z najmniej oczekiwanej strony.

 

Autor: Zofia Stanecka

Cena: 9.99

Zofia Stanecka: MP3


y maksymalnie ułatwić naukę. lektor na bieżąco udziela wskazówek. wyjaśnia. jak stosować odpowiednie frazy i formy gramatyczne. a nagrane tłumaczenia wszystkich słów i zwrotów pozwalają bez problemu korzystać z kursu i zapamiętać poznane wyrażenia.
Jeżeli chcesz zapoznać się z tekstem kursu bądź śledzić go podczas słuchania. w każdej części znajdziesz plik PDF z możliwością wydrukowania tekstu.

Co zawiera kurs?

Części 1-3 obejmują 15 tematów konwersacyjnych związanych z sytuacjami. w których kontaktujemy się z innymi i musimy sobie radzić zarówno w życiu codziennym. jak też podczas szukania  pracy czy wykonywania codziennych obowiązków w pracy.

Część 1. Ludzie
1. Codzienne spotkania / 2. Relacje rodzinne / 3. Życie w związku / 4. Uroczystości i spotkania towarzyskie / 5. Przyjaciele i wrogowie

Czę

Kategoria: Nauka języków

Chcesz swobodnie rozmawiać po angielsku?

Ucz się z kursem Easy English – to praktyczny kurs konwersacyjny. który rozwija umiejętność porozumiewania się w codziennych sytuacjach i pozwala bez trudu opanować język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

Dlaczego warto wybrać kurs Easy English?

To wyjątkowy kurs dla tych. którzy już się uczyli i ciągle mają problemy z mówieniem. Materiał każdej lekcji wprowadzany jest stopniowo:

•    zaczniesz od powtórzenia podstawowych słów i zwrotów;
•    rozwiniesz słownictwo w kontekście i nauczysz się. jak tworzyć poprawne gramatycznie zdania;
•    sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem;
•    poznasz idiomy i wyrażenia potoczne. używane w codziennym języku.

Ab

ISBN:

Cena: 9999

:ebook4all jak pobrac, ścisłowicz marta, kazimierz czarnecki, folwark konstancji, klątwa starej stróżki pdf, psychologia kłamstwa pdf, darmowe ebook, dom rothschildów pdf, erotyk książka pdf, berserk paweł majka, bogurodzica lektura, agnieszka lingas łoniewska pdf, lilie tatuaż, legenda o świetym aleksym, nic do stracenia 2, siedem sióstr tom 4, lektury gwiazdkowe, mirosław wlekły, jessica meinhard, pakt z diabłem meghan march pdf doci…