Najpiękniejsza na niebie

Najpiękniejsza na niebie Kategoria: Powieści i opowiadania   Sylwia została porzucona w dzieciństwie. Zachowała tylko kilka wspomnień związanych z biologiczną rodziną. jest przekonana. że miała siostrę bliźniaczkę. Po latach próbuje odnaleźć bliskich. którzy mogą uratować jej życie. a w rozwikłaniu tajemnicy rodzinnej pomaga jej dziennikarka Pola. Poza niewyraźnymi wspomnieniami Sylwii nie ma jednak żadnych dowodów…

Published by admin in24 listopada 2022
Tagi: , , , ,

Najpiękniejsza na niebie

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Sylwia została porzucona w dzieciństwie. Zachowała tylko kilka wspomnień związanych z biologiczną rodziną. jest przekonana. że miała siostrę bliźniaczkę. Po latach próbuje odnaleźć bliskich. którzy mogą uratować jej życie. a w rozwikłaniu tajemnicy rodzinnej pomaga jej dziennikarka Pola. Poza niewyraźnymi wspomnieniami Sylwii nie ma jednak żadnych dowodów na istnienie siostry a dziennikarka boi się angażować w sprawę. która może okazać się mistyfikacją. Zaczyna się walka z czasem… Sprawę utrudnia surowe prawo adopcyjne. które pilnie strzeże informacji.

***

„Wzruszająca opowieść. która uświadamia nam. że nie da się zagłuszyć bólu odrzucenia przez najbliższą na świecie osobę – matkę. Tęsknota za potrzebą jej miłości nigdy się nie kończy. Poszukiwanie trwa. aż do śmierci. Przekleństwo »niechcianego dziecka« wisi nad czł

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 29.90

Andrzej Ziemiański: MP3


border crosser who was raped and savagely beaten.As more bodies begin to pile up. Ali becomes determined to seek justice. even when it becomes impossible to know where the danger is coming from. Fast-paced. tension-filled. and intriguingly complex. Left for Dead is J.A. Jance at her riveting best.

Kategoria: Autor

J.A. Jance

ISBN:

Cena: 9999

:


Star Carrier Tom IV. Otchłań

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Już niby wiesz. jak smakuje zderzenie z nieznanym. Jak człowiek się czuje. kiedy staje naprzeciw potężnego wroga. o którym wie niewiele albo w ogóle nic. Ale minęło dwadzieścia lat względnego spokoju. Miałeś już nadzieję. że udało się pokojowo załatwić sprawy między człowiekiem a obcymi rasami. prawda? Ale to nie takie proste. Znów trzeba podjąć walkę. a nowy przeciwnik dysponuje miażdżącą przewagą. posługuje się nieprawdopodobną wręcz technologią. Żebyś jeszcze chociaż wiedział. z kim masz do czynienia. ale nawet to pozostaje tajemnicą. W dodatku musisz walczyć także z zagrożeniem już znanym. a sił przecież od tego nie przybywa. To bezwzględna wojna o przetrwanie. wiesz o tym doskonale… Jakby tego było mało. zaczynają się coraz ostrzejsze tarcia w łonie samej ludzkości. spierają się Konfederacja i Stany Zjednoczone. oliwy do ognia dolewają pozostałe mocarstwa.

Autor: Wojciech Żukrowski

Cena: 29.90

Wojciech Żukrowski: MP3


Hera. Tom 1. Hera moja miłość

Kategoria: Pozostałe

Najgorsze. że ta historia zdarzyła się naprawdę. Przeczytałam jej krótki opis od tej pory prześladuje mnie nocami. Nie uwolnię się od niej. póki jej sobie nie wyobrażę w najdrobniejszych szczegółach. Póki Wam jej nie opowiem. Składam ten świat po kawałku. ponieważ lustro. w którym się kiedyś odbijał. rozsypało się w drobny mak. Bo wystarczy. że zabraknie jednego kawałka puzzli. a obraz nigdy nie będzie kompletny.

Długo się zastanawiałam. jaka powinna być ta książka. Odpowiedź znalazłam podczas rozmowy z pewnym narkomanem. Zdradzał mi bez oporów rozmaite szczegóły. związane z ćpaniem. lecz gdy spytałam go o dom. okazało się że „tego tematu poruszać nie będziemy”. Zdecydowałam się wówczas opowiedzieć o tym. co zwykło być milczeniem.
Anna Onichimowska

Książka wpisana na międzynarodową listę BARFIE (Books and Reading For Intercultural Education). 2006

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 25.57

Anna Onichimowska: MP3agata ring, harlequin pdf doci, apex bronie, leże, miasteczko nonstead, red white royal blue, vi keeland egomaniac pdf pl, streszczenie lektury mikołajek i inne chłopaki, sztuka skutecznego porozumiewania się, sonety do laury pdf, nie kus, kosmos gombrowicz pdf, ginsberg skowyt, testy z rachunkowości, jedi knight 2, karolina włodarska, piechotą do źródeł orinoko, sezon burz, architekci duszy, spowiedz psa, przysięga 72, jeannette kalyta położna…