Format

Format Kategoria: MP3 Spis_tresci : Fragment Cena: Fragment: Silver Stag. Wyspa Kości Kategoria: Powieści i opowiadania Kapitan Timothy Cuthrow i załoga Silver Stag powracają! W New Providence powoli formuje się Republika Piratów. Sprawująca rządy Rada. w skład której wchodzą dowódcy cumujących w porcie Nassau niezależnych jednostek. podniosła wyspę z ruin. Handel uprawiany na niebezpiecznych wodach…

Published by admin in24 listopada 2022
Tagi: , , , , ,

Format

Kategoria: MP3

Spis_tresci

: Fragment

Cena:

Fragment:


Silver Stag. Wyspa Kości

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kapitan Timothy Cuthrow i załoga Silver Stag powracają!

W New Providence powoli formuje się Republika Piratów. Sprawująca rządy Rada. w skład której wchodzą dowódcy cumujących w porcie Nassau niezależnych jednostek. podniosła wyspę z ruin. Handel uprawiany na niebezpiecznych wodach pomiędzy wyspami Bahama kwitnie. a apatyt morskich rabusiów rośnie.

Na jednym z posiedzeń samozwańczych władców Republiki ujawniony zostaje zrabowany kilka dni wcześniej list. który daje nadzieje na pomnożenie majątku i mocno rozbudza piracką wyobraźnię. Z dokumentu wynika. że pewien zamożny kupiec z okolic Panamy planuje przenieść swój interes na Florydę. a część majątku odesłać do Kadyksu. do głównej siedziby rodzinnej faktorii. I nie byłoby w tej wiadomości nic specjalnie interesującego. gdyby nie fakt. że trasa wynajętej przez kupca jednostki El Espectro łączy się z trasą Srebrnej Floty – silnie chronionego konwoju. który raz do roku przewozi kosztowności z Nowego Świata do Europy. Taka obstawa i środki bezpieczeństwa mogą oznaczać tylko jedno. Na pokładzie El Espectro muszą znajdować się przedmioty niebywałej wartości…

Przygodowo-piracka powieść osadzona w realiach historycznych. Kolonialna rywalizacja. zaskakujące zwroty akcji. barwne postaci. efektowne bitwy i niebezpieczne abordaże. Zapach morza i prochu. Kapitan Cuthrow zaprasza na pokład!

„Uczta dla miłośników efektownych bitew. niebezpiecznych abordaży. spragnionych zapachu morza i prochu!” Katarzyna Bonda

Autor: A. M. Rosner

Cena: 32.90

A. M. Rosner: MP3


/em>

paradoks.net.pl

Komornik to bezpretensjonalna. lecz nieodmóżdżająca makabreska. która często przywołuje uśmiech. a czasami zimny dreszcz. Warto przeczytać i poczekać na kolejne tomy.

gram.pl

Naprawdę dawno nie czytałem książki. która pozytywnie zaskakuje pomysłem na uniwersum oraz obrazem głównego bohatera. Autor z pewnością wnosi na nasz rynek bardzo dużo świeżości pisząc niezwykle ciekawie. barwnie i jeśli trzeba – brutalnie.

Kochamksiązki.pl

Kategoria: Autor

Michał Gołkowski

ISBN: 978-83-7830-755-6

Cena: 9999

978-83-7830-755-6:


4

Kategoria: 1

9999

:

Cena:

:


Wielkanocne pożądanie

Kategoria: Pozostałe

„Nagle Tina zupełnie swobodnie cmoknęła Ellinor w ramię i zachichotała. Gdy ta nie zaprotestowała. dostała jeszcze kilka leciuteńkich pocałunków. Biegły coraz niżej po jej boku. przekroczyły brzuch i zbliżyły się do brzegu bikini. Rozkosz była bezgraniczna. Wszechogarniająca. Ellinor nigdy w życiu nie odczuwała niczego tak mocno. nawet wtedy. gdy dotykała samej siebie. Palce Tiny rozwiązały tasiemkę dolnej części jej bikini i ściągnęły je. „Co robisz?”. wydyszała Ellinor…”

Kariera. popularność i luksusowe mieszkanie – to wszystko Ellinor zdobyła po wyjeździe do Sztokholmu. Krótko mówiąc. osiągnęła sukces. Nadal jednak była bezdzietną singielką po czterdziestce. o czym zawsze jej przypominano. gdy przyjeżdżała do rodzinnego domu. Teraz znów ją to czeka – zbliżają się święta. więc czas spotkać się z rodziną. a potem jak najszybciej uciec do swojego życia i świętego spokoju. Gdy jednak okazuje się. że jej pierwsza miłość sprzed ponad dwudziestu lat właśnie wróciła na stałe do rodzinnego miasteczka. świat Ellinor wywraca się do góry nogami. Co teraz zrobi „Prezenterka Roku”?

Katja Slonawski pisze pełne erotycznego napięcia opowiadania. które dotyczą zwykłych ludzi w niespodziewanych sytuacjach. Skupiając się na cudownie buzującym uczuciu obudzonym przez dotyk i oczekiwanie. tworzy kompleksowe postaci. które znoszą granice tradycyjnych opowiadań erotycznych. Katja Slonawski jest autorką opowiadań i artystką słowa. mieszka w Skanii. urodziła się i dorastała w Göteborgu.

Autor: Katja Slonawski

Cena: 4.99

Katja Slonawski: MP3


Od żalenia się do żalu

Kategoria: Pozostałe

Sakrament pokuty i pojednania. nazywany popularnie spowiedzią. jest najtrudniejszym sakramentem. Oczywiście nie dla bogatego w miłosierdzie Boga. który chętnie udziela przebaczenia. To sakrament trudny dla nas. spowiadających się. Uznać własny grzech. przyznać się do niego. żałować i obiecać poprawę to dla chrześcijanina dziś wydarzenie totalnie kontrkulturowe. Przekaz kultury zapewnia. że każdy człowiek jest panem i twórcą także zasad moralnych.

Sakrament pokuty domaga się uznania Boga i Jego praw za najważniejsze w życiu człowieka. Przygotowanie do sakramentu zaczyna się od rachunku sumienia. któremu poświęcone są te rozważania. Dają one szansę nie tylko na rozrachunek z praktykowanym dotychczas rachunkiem sumienia. ale także proponują jego nowe formy.

Autor: Piotr Jordan Śliwiński OFMCap

Cena: 17.90

Piotr Jordan Śliwiński OFMCap: MP3


Mors. Pinky i trzynasta komnata

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Po zakończeniu roku szkolnego młodzi detektywi udają się na zasłużony odpoczynek do leśniczówki dziadka Pinky – pana Adama Pankiewicza. Plan jest taki. żeby odsapnąć od miejskiego zgiełku. spędzić trochę czasu na łonie natury i poleżeć do góry brzuchem. Jednak przygoda znajduje Morsa i Pinky nawet w leśnej głuszy. Okazuje się. że według legendy istnieje w okolicy tajemnicza komnata z ukrytym w niej skarbem. Gdy nasi bohaterowie z zapałem studiują genealogię Pankiewiczów i próbują dotrzeć do owej „trzynastej komnaty”. niejaki Szczygieł robi wszystko by im w tym przeszkodzić. Trzymający w napięciu kryminał – nie tylko dla młodych i nie tylko na wakacje!

Autor: Dariusz Rekosz

Cena: 18.74

Dariusz Rekosz: MP3chłopak z sąsiedztwa pdf, robert morawski, na zawsze ona pdf, kolory zła, dragon age początek solucja, inkbook instrukcja, nowa książka grocholi, polecane książki psychologiczne, oczy ciemnosci dean koontz, książki o himalaizmie chomikuj, paweł kapusta, szkarlatna litera, podniebny lot pdf, piotr sobański, stopa od nogi kozłowska, bajki robotów opracowanie, po drugiej stronie jeziora, eurokomiksy, tomasz łabanowski, iskra życia, jej wina i grzech pdf doci…