Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości Kategoria: Poradniki Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci. którzy godzili się z zastaną rzeczywistością. lecz ci. którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko. że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości. aby zmienić stan rzeczy. fragment wstępu Autor…

Published by admin in20 września 2022
Tagi: , , ,

Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Kategoria: Poradniki

Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci. którzy godzili się z zastaną rzeczywistością. lecz ci. którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko. że byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości. aby zmienić stan rzeczy.

fragment wstępu

Autor Potęgi podświadomości powraca z nową książką. która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!

Poznaj moc podświadomości

Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie. a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw. a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych. luksusowych domach. a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.

Zaproś magię do swojego życia

Joseph Murphy. autor światowego bestselleru Potęga podświadomości. od lat udowadnia. że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł. możesz tak zaprogramować swoją podświadomość. aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości. którą sobie wymarzyłeś.

Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy

Masz niesamowity potencjał. aby być. kim chcesz. robić. co chcesz. i otrzymywać wszystko. na co zasługujesz. Niestety. tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.
Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości. zrozumiesz. jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.

Autor: Joseph Murphy

Cena: 29.90

Joseph Murphy: MP3


Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.
– postanowić. że będziesz bogaty.
– przejąć kontrolę nad swoim życiem.
– myśleć jak geniusz.
– uwolnić potencjał swojego umysłu.
– doładować mocą swoje myślenie.
– wykreować swoją przyszłość.
– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


Gniew Północy. Furia Wikingów. Tom 2

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wikingowie znowu ruszają do walki! Dokonują zemsty na Karolu Wielkim za atak na ziemie duńskie i oblegają Paryż – miasto. którego ponoć nie sposób zdobyć. Wielkie zdrady tych. którzy nie powinni byli zdradzić towarzyszą równie wielkim zmianom sojuszy. Synowie Ragnara zdobywają sławę. Każdy na inny. własny sposób. Jednak to śmierć jednej z kluczowych postaci świata wikingów zmieni wszystko. Wróg stanie się przyjacielem. a przyjaciel wrogiem … W wielu miejscach rozgorzeje walka o władzę. a w rodzinach wydarzą się rzeczy. o jakie nikt nie podejrzewałby nawet najgorszego przeciwnika. To drugi tom Furia Wikingów.

Autor: Daniel Komorowski

Cena: 32.00

Daniel Komorowski: MP3marian banaś żona, wyspy plugawe audiobook, krew manitou, w jego oczach alicja sinicka, syn mafii pdf, vera eikon, umrzeć za gdańsk, król olch wolne lektury, wampy gazeta, odtwarzacz audiobooków dla seniora, hłasko opowiadania, elena ferrante córka, dmso pdf, fantasa, artysta mrożek opracowanie, jerzy bokłażec…