zyć się „mniej. ale częściej. zamiast więcej. ale rzadziej”.
 • dostroić swój wewnętrzny filtr informacji. aby nauczyć się myśleć przez pryzmat zielonego światła
 • określić plan kontynuacji. aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.
 • Wreszcie poznasz też odpowiedź na pytanie: „Dlaczego mimo iż wiem. że powinienem coś robić. to dlaczego tego nie robię?”. Przeczytaj tę książkę. a ten problem zniknie.

  ***

  Książkę. którą trzymasz w ręku. powinieneś przeczytać niezależnie od tego. ile masz lat. jaka jest twoja sytuacja życiowa. zawodowa czy rodzinna. Zawiera ona prawdy uniwersalne. Autorzy koncentrują się na tym. co decyduje o rozwoju człowieka i jego adaptacji do ciągle zmieniającego się otoczenia. To swoisty traktat o rozwoju oparty o konkretne wnioski i praktyczne rozwiązania

  zyć się „mniej. ale częściej. zamiast więcej. ale rzadziej”. dostroić swój wewnętrzny filtr informacji. aby nauczyć się myśleć przez pryzmat zielonego światła określić plan kontynuacji. aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce. Wreszcie poznasz też odpowiedź na pytanie: „Dlaczego mimo iż wiem. że powinienem coś robić. to dlaczego tego nie robię?”. Przeczytaj tę książkę. a…

  Published by admin in17 września 2022
  Tagi: , , , ,

  zyć się „mniej. ale częściej. zamiast więcej. ale rzadziej”.
 • dostroić swój wewnętrzny filtr informacji. aby nauczyć się myśleć przez pryzmat zielonego światła
 • określić plan kontynuacji. aby wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w praktyce.
 • Wreszcie poznasz też odpowiedź na pytanie: „Dlaczego mimo iż wiem. że powinienem coś robić. to dlaczego tego nie robię?”. Przeczytaj tę książkę. a ten problem zniknie.

  ***

  Książkę. którą trzymasz w ręku. powinieneś przeczytać niezależnie od tego. ile masz lat. jaka jest twoja sytuacja życiowa. zawodowa czy rodzinna. Zawiera ona prawdy uniwersalne. Autorzy koncentrują się na tym. co decyduje o rozwoju człowieka i jego adaptacji do ciągle zmieniającego się otoczenia. To swoisty traktat o rozwoju oparty o konkretne wnioski i praktyczne rozwiązania

  Kategoria: Ekonomia i biznes

  Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

  Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

  Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

  • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

   Autor: Ann Brashares

   Cena: 17.90

   Ann Brashares: MP3


   Dziewczyna z pociągu

   Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

   NAJSZYBCIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ DEBIUT DLA DOROSŁYCH W HISTORII BRYTYJSKIEGO RYNKU

   CO 6 SEKUND KTOŚ W STANACH ZJEDNOCZONYCH KUPUJE TĘ KSIĄŻKĘ

   MILIONY EGZEMPLARZY SPRZEDANYCH NA CAŁYM ŚWIECIE

   POWIEŚĆ UKAŻE SIĘ W 44 KRAJACH

   Rachel każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie. że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem. dokładnie naprzeciwko szeregu domów.

   Zaczyna się jej nawet wydawać. że zna ludzi. którzy mieszkają w jednym z nich. Uważa. że prowadzą doskonałe życie. Gdyby tylko mogła być tak szczęśliwa jak oni.

   I nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę. bo pociąg rusza. ale to wystarcza.

   Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi. których widywała jedynie z daleka. Teraz się przekonają. że jes

   :

   Cena: 9999

   :


   edzę o tym okresie. jest znawcą etosu wikińskiego. Publikował w czasopismach: „Wiedza i Życie”. „Focus Historia”. „Mówią Wieki” i w Nowej Fantastyce. W 2013 rou zadebiutował powieścią fantastyczno-historyczną „Karmiciel kruków”.

   Kategoria: Autor

   Łukasz Malinowski

   ISBN: 978-87-26-56063-3

   Cena: 9999

   978-87-26-56063-3:


   iwa. Przejmująca. Zatrzymuje w biegu i całkowicie zmienia słodki. idylliczny obraz rodziny i macierzyństwa. Nie zawsze wiąże się ono ze szczęściem i euforią. Czasem jest to również strach i zagubienie. O tej przemilczanej często prawdzie pisze Daria Skiba. Nie możecie przegapić tej książki. Poruszy Wami do głębi i nie da o sobie zapomnieć…”

   Agnieszka Zakrzewska. pisarka

   Kategoria: Autor

   Daria Skiba

   ISBN: 978-83-8194-171-6

   Cena: 9999

   978-83-8194-171-6:


   Mój zawodnik

   Kategoria: Pozostałe

   Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki. to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji. pożądania i bólu.

   Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu. a sport to całe jego życie: pasja. walka. uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców. Niespodziewana kontuzja wyłącza go jednak z gry. Prędko się okazuje. że uraz jest poważniejszy. niż przypuszczał. i konieczne staje się przeprowadzenie cyklu fizjoterapii. Klub zatrudnia w tym celu szanowanego fizjoterapeutę. doktora Daltona. Jednakże na pierwszej sesji zamiast doktora zjawia się jego córka. Scout.

   Dziewczyna doskonale zna się na fizjoterapii. a rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Niemniej jest kobietą młodą. śliczną. bystrą. zadziorną i pełną ogromnego wdzięku. Prędko orientuje się. że nowe zadanie może okazać się bardzo trudne do wykonania. Po pierwsze. musi udowodnić. że ona – dziewczyna – może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie. bo ma odpowiednią wiedzę i umiejętności. aby sprawić. by Easton mógł znów wyjść na boisko. Po drugie. musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę. z jakim kiedykolwiek miała do czynienia. i nie wolno jej go pożądać. Dla terapeuty pacjent ma pozostać zakazanym owocem.

   Ma pozostać. ale to nie takie proste. Easton ma bowiem tak cudownie umięśnione ciało. Gładką. jedwabiście ciepłą skórę. Przedziwne oczy. w które Scout mogłaby się wpatrywać bez końca. Jest psotny i bezczelny. a chwilami słodki i bezbronny. Kiedy dziewczyna dotyka Eastona. cały czas balansuje na krawędzi. Niepostrzeżenie rozkręca się spirala pragnień. wszelkie granice zostają przekroczone. a kolejne bazy zdobywane raz po raz… Rozpoczyna się niezwykły. ekscytujący i najbardziej emocjonalny mecz. jaki kiedykolwiek miałaś okazję oglądać!

   Pozwól się uleczyć i wracaj do gry!

   AMBASADORKI KSIĄŻKI:

   Jeśli nazwisko K. Bromberg nie jest wam znajome. nie bójcie się zacząć przygody z piórem tej autorki od jej najnowszego dzieła pt.:Mój zawodnik. Historia zawodowego baseballisty i jego rehabilitantki wciągnie was na całe godziny i zapadnie w pamięć jako przyjemna i pełna emocji lektura. Jeśli jednak pisarka jest wam już znana. na co jeszcze czekacie?

   Weronika Bar. ksiazkowapasja.blogspot.com

   Dwoje niesamowitych i intrygujących osób. On gwiazda baseballu. ona jego fizjoterapeutka. Co wybiorą? Karierę czy rodzące się między nimi uczucie? Tutaj nic nie jest proste. przesiąkniemy emocjami bohaterów. a namiętność będzie biła z każdej strony!

   Agnieszka Rybska. blonderka.pl

   Piękna rehabilitantka i jej zawodnik. Ona – jego szansa na powrót na boisko. on – jej nadzieja na spełnienie marzeń. Czy. jeśli połączy ich coś więcej. przekreślą pokładane w nich nadzieje najbliższych?

   Katarzyna Bieńkowska. poligondomowy.pl

   Kiedy ma się do czynienia z krnąbrnym i pełnym sprzeczności sportowcem. nic nie jest proste. ale jednocześnie nie ma ograniczeń. których nie da się pokonać. W miłości jak w baseballu: raz wygrywasz. raz przegrywasz. ale za każdym razem czerpiesz wielką radość z gry zespołowej. Mój zawodnik to pełen namiętności sportowy romans. który wywołuje huragan emocji i zapewnia doskonałą rozrywkę. Przygotujcie się na najbardziej emocjonujący mecz. który wcale nie rozegra się na boisku!

   Katarzyna Ewa Górka. @katherine_the_bookworm

   Autor: K. Bromberg

   Cena: 39.90

   K. Bromberg: MP3   ksiega cieni, emma jane austen, problematyka oskar i róża, wczoraj felicia yap, luis montero, blanka lipińska ten dzień doci, trudi canavan wielki mistrz pdf, darmowe ksiazki, to king pdf, statystycznie rzecz biorąc, do anny, wymiana płynów ustrojowych, książki fantasy pdf za darmo, stulecie winnych audiobook, jedenowiec, wiedzmin renfri, odbicie lustrzane pdf, strzala amora…