ędzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu!

***

Z każdej strony tej książki bije prawda. mądrość i moc. Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak wiele. że nie wiem jak mu dziękować!
Robert G. Allen. autor bestsellera z listy #1 New York Times

Ta książka jest metodą transformacji twojego myślenia o sobie i swoim potencjale. umożliwiając ci osiągnięcie większego sukcesu w każdej sferze twojego życia.
Lee Iacocca. Prezes Lee Iacocca & Associates

Brian Tracy ponownie napisał wspaniała książkę. która uczy każdego. jak sięgnąć po swoje wewnętrzne zasoby i nie tylko wyznaczyć sobie realne cele. ale też rozwinąć plan ich osiągnięcia. T

ędzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu! *** Z każdej strony tej książki bije prawda. mądrość i moc. Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak wiele. że nie wiem jak mu dziękować! – Robert G. Allen. autor bestsellera z listy…

Published by admin in10 września 2022
Tagi: , , , , , ,

ędzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu!

***

Z każdej strony tej książki bije prawda. mądrość i moc. Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak wiele. że nie wiem jak mu dziękować!
Robert G. Allen. autor bestsellera z listy #1 New York Times

Ta książka jest metodą transformacji twojego myślenia o sobie i swoim potencjale. umożliwiając ci osiągnięcie większego sukcesu w każdej sferze twojego życia.
Lee Iacocca. Prezes Lee Iacocca & Associates

Brian Tracy ponownie napisał wspaniała książkę. która uczy każdego. jak sięgnąć po swoje wewnętrzne zasoby i nie tylko wyznaczyć sobie realne cele. ale też rozwinąć plan ich osiągnięcia. T

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.
– postanowić. że będziesz bogaty.
– przejąć kontrolę nad swoim życiem.
– myśleć jak geniusz.
– uwolnić potencjał swojego umysłu.
– doładować mocą swoje myślenie.
– wykreować swoją przyszłość.
– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


**Artemis Fowl was winner of the WHSmith Childrens Book of the Year Award and Childrens Book of the Year at the Childrens Book Awards. Shortlisted for the Whitbread Childrens Book of the Year Award.*** Eoin Colfer was born and raised in Wexford in the south-east of Ireland. He began writing plays at an early age and. as an adult. continued to write. ARTEMIS FOWL. his first book featuring the brilliant young anti-hero. was an immediate international bestseller and won several prestigious awards.

Kategoria: Autor

Eoin Colfer

ISBN:

Cena: 9999

:


951259-8-0

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Virion 4. Szermierz

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kiedy następnym razem wyciągniesz miecz powiedz sobie jasno. że zginiesz w tym starciu. To cię uspokoi.

Na życie Viriona i Niki czyha zbyt wielu wrogów. by ucieczka mogła trwać w nieskończoność. Obława jest coraz bliżej. już słychać jazgot psów i tętent kopyt.

Nieuchronnie zbliża się chwila ostatecznego rozstrzygnięcia.

Chwila. w której wszystkie intrygi i tajemnice ujrzą światło dzienne.

Moment. w którym interesy Cesarstwa. Zakonu i Rady Czarodziejów zderzą się z nieposkromioną furią Szermierza Natchnionego broniącego jedynej istoty. która się dla niego liczy. Nadchodzi dzień ostatecznej próby. po której na zdeptanej. skrwawionej ziemi stać będzie tylko jeden człowiek. Albo upiór.

Finalny tom tetralogii o młodości Viriona – szermierza natchnionego.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 47.90

Andrzej Ziemiański: MP3


Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj. działaj. nie marudź!

Kategoria: Poradniki

Autorka książki w „Pytaniu na śniadanie”.


Sukces zaczyna się od przepracowania tej książki!

Witaj. nazywam się Karolina Cwalina!
„Sexy zaczyna się w głowie” oraz „Sukces zaczyna się w głowie” to moje dwa autorskie projekty rozwojowe. Skończyłam prawo. ale… poszłam w lewo. Zakochałam się w coachingu i konsekwentnie szkolę się oraz zdobywam doświadczenie w tej dziedzinie. Dziś jestem kobietą. która wspiera innych. która pragnąc zmian i dążąc do samodoskonalenia. nie unika ciężkiej pracy. Bez niej nic z nieba nie spada i dlatego niepowodzenia są moimi wyzwaniami. porażki schodami do sukcesu. a ludzie. którzy we mnie wierzą. motywatorami do działania. Kiedyś zmagałam się z ciężką chorobą i nie miałam świadomości. czego tak naprawdę chcę. Cierpiałam z powodu niskiego poczucia własnej wartości i braku wiary w siebie. Czułam się bezsilna i niemal utraciłam nadzieję. że coś w moim życiu może się odmienić. bo uważałam. że na wiele nie zasługuję. Na moje i mam nadzieję Twoje szczęście zaczęłam się interesować rozwojem osobistym… Odkryłam. co mnie motywuje. Stworzyłam strategię „na życie”. plan działania i ruszyłam w żmudną. ale fascynującą drogę ku samorealizacji. Dzięki wytężonej pracy zmieniłam się fizycznie i psychicznie. odnalazłam sens. cel i napęd do zmian. Dziś chętnie dzielę się swoją historią i własnymi sposobami na wyjście z mniejszych i większych życiowych zawirowań. ponieważ takowe cały czas na mnie czyhają i walczę! Fortuna kołem się toczy. czasem można mieć dość. ale nie poddajemy się… Działamy.Czy ta książka jest dla Ciebie?

TAK! Bo. jak piszę na swojej stronie : „Każdy z nas chce czuć się spełniony. doceniony i szczęśliwy. Wszyscy mamy marzenia. stawiamy sobie cele. rysujemy idealny obraz swojej przyszłości. Jednak dlaczego tak trudno po to sięgnąć? Bo czasem brakuje wsparcia. motywacji i inspiracji.” Mam nadzieję. że ta książka zainspiruję Cię do stawienia czoła wyzwaniom i ruszenia po zwycięstwo. Zamiast suchych i sztampowych porad. odnajdziesz w niej moją historię oraz ćwiczenia. które sama wymyśliłam. kiedy miałam wszystkiego dość. Zastosowałam je. i wiesz co? Pomogły! A propos – czy masz świadomość tego. że każda kobieta jest sexy? Każda. która w siebie wierzy. Bo SEXY zaczyna się w głowie. Podobnie jak sukces. W ogóle. wszystko zaczyna się w głowie! Dlatego – otwórz tę książkę. przeczytaj ją. wykonaj zawarte w niej ćwiczenia. i nikomu. absolutnie nikomu jej nie oddawaj. bo będziesz do niej wracać przy kolejnych krokach drogi po WSZYSTKO.

CZAS START!!!

Autor: Karolina Cwalina-Stępniak

Cena: 29.90

Karolina Cwalina-Stępniak: MP3


Wczesną jesienią w Złotych Piaskach

Kategoria: Powieści i opowiadania

Gorący piasek i szum morskich fal towarzyszą bohaterom spędzającym czas w bułgarskim kurorcie. Są lata 60. Nad Morzem Czarnym rozkwita turystyka. Życie urlopowiczów toczy się w nadbrzeżnych kawiarniach. kasynach i hotelowych pokojach. Wczasowicze zjechali się głównie z Europy Zachodniej. choć wśród gości znajdziemy także małżeństwo Polaków. Wakacyjny klimat nie jest jednak w stanie zagłuszyć bolesnych wspomnień sprzed lat…

 

„Wczesną jesienią w Złotych Piaskach” to powieść. w której losy młodej Szwedki splatają się z polskim małżeństwem. Kurortowy klimat opowieści przełamują tragiczne wspomnienia z czasów II wojny światowej.

Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat

Cena: 24.99

Stanisława Fleszarowa-Muskat: MP3


Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe. Wydanie 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Roland z Gilead ma nowych towarzyszy krucjaty- Eddiego i Susannah. Zaczyna się dla nich czas nauki. zdobywania nowych umiejętności: tymczasem rewolwerowiec stopniowo traci zmysły. Bohaterowie podejmują nowy trop w poszukiwaniach Wieży. Szlak wędrówki wiedzie przez lasy. prerie. aż po dżunglę. Walczą z demoniczną sztuczną inteligencją sterującą naddźwiękowym pociągiem.

Autor: Stephen King

Cena: 33.00

Stephen King: MP3


Workhouse Girl

Kategoria: Pozostałe

Circumstances force eight-year-old Sarah and her widowed mother to enter the notorious St Giles and St George’s Workhouse. When her mother dies in childbirth. the independent-minded Sarah falls foul of the workhouse master. Trigg and his cruel wife.Sarah’s ordeal seems to be over when a sugar mill owner takes her into his home. But her wealthy benefactor reports Trigg and his wife. And blaming Sarah for their misfortune. in a fit of revenge. the couple decide to take the law into their own hands.

Autor: Dilly Court

Cena: 49.90

Dilly Court: MP3


6379

Kategoria: 107.90

1

9999:

Cena:

:brooks teagan, sniper ghost warrior 3 poradnik, jak zostać mnichem, dotyk ciemności pdf, sprawiedliwi zdrajcy, zapach śmierci beckett, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet pdf, meghan march doci, jak poderwać drania, klątwa pierścienia, czarna księga pis, rzeźniczka z małej birmy, ida fink drzazga, pod skórą agata czykierda grabowska, coach me, dragon age przebudzenie romanse, typ osobowości intj, końcowy fragment sonaty krzyżówka, god of war kronos…