tful biography shows Pugh to be troubled. abrasive. yet brilliant. Eight years in the writing. closely researched. and told with unflinching honesty by Pugh’s daughter. Harriet Tuckey. Everest – The First Ascent is the compelling portrait of an unlikely hero.

tful biography shows Pugh to be troubled. abrasive. yet brilliant. Eight years in the writing. closely researched. and told with unflinching honesty by Pugh’s daughter. Harriet Tuckey. Everest – The First Ascent is the compelling portrait of an unlikely hero. Kategoria: Autor Harriet Tuckey ISBN: Cena: 9999 : ywać oferty. propozycji handlowej albo prezentacji bez…

Published by admin in31 sierpnia 2022
Tagi: , , , ,

tful biography shows Pugh to be troubled. abrasive. yet brilliant. Eight years in the writing. closely researched. and told with unflinching honesty by Pugh’s daughter. Harriet Tuckey. Everest – The First Ascent is the compelling portrait of an unlikely hero.

Kategoria: Autor

Harriet Tuckey

ISBN:

Cena: 9999

:


ywać oferty. propozycji handlowej albo prezentacji bez uprzedniego przeczytania tej książki.
Kay Koplovitz. założycielka USA Networks. prezes Springboard Enterprises

W dzisiejszym świecie biznesu. w którym obserwujemy coraz mniej zaangażowania. techniki zwiększania zaangażowania pracowników i klientów poprzez koncentrację na ich potrzebach i priorytetach w pierwszej kolejności (…) to obowiązkowe narzędzia każdego lidera.
Marshall Goldsmith. autor książki Pozytywne nastawienie. jeden z 50 największych myślicieli biznesowych świata wg magazynu „Thinkers”

Wystarczyło dziesięć sekund przeglądania tej książki. bym dał się wciągnąć przykuwającym uwagę historiom opowiadanym przez Sam. To najbardziej praktyczna. inspirująca i dająca się wykorzystać w życiu(!) książka. jaką kiedykolwiek widziałem n

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Jak tworzyć intrygujące treści? Jak przyciągać uwagę konsumentów do produktu czy współpracowników do pomysłu? Co można zro­bić. by budować prawdziwe więzi z ludźmi w kulturze braku cierpliwości i wyobcowania?

Twitter pozwala na wpisy o maksymalnej długości 140 znaków. Snapchat daje maksymalnie osiem sekund. Prezentacje TED to osiemnaście minut. Wpisy na blogu Setha Godina. guru marketingu. niemal nigdy nie są dłuższe niż 200 słów.

Według magazynu „Fast Company” jedna osoba na cztery rezygnuje z przeglądania strony internetowej. jeśli jej treść ładuje się dłużej niż cztery sekundy. Mamy do czynienia z prawdziwą epidemią braku cierpliwości. a jednocześnie cierpimy na alienację i niedobór uwagi. Na szczęście są sposoby pozwalające pokonać chroniczne rozproszenie uwagi odbiorców.

ISBN: 978-83-287-1512-7

Cena: 9999

978-83-287-1512-7:


bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

 

Kategoria: Autor

Cecily von Ziegesar

ISBN: 978-87-26-69552-6

Cena: 9999

978-87-26-69552-6:


Magiczne miejsce. Tom 4. Jezioro szczęścia

Kategoria: Powieści i opowiadania

Piękna opowieść o marzeniach. które mogą się spełnić. jeśli tego bardzo chcesz.

Do doliny mgieł i róż zawitała jesień. Przyroda odpoczywa po długim i gorącym lecie. za chwilę zaczną się przygotowania do świąt i spadnie śnieg. Sabina Dolecka jest szczęśliwa w swym ślicznym domu. w otoczeniu bliskich. ale wciąż ma jedno niezrealizowane pragnienie – marzy o dziecku.

W Idzie pojawia się telewizyjna scenarzystka. Katarzyna Wimmer. która będzie wspólnie z Sabiną pisała scenariusz według cyklu jej powieści. Niezależna i dumna Katarzyna od razu wpadnie komuś w oko. ale sprawy bardzo się skomplikują. Przeszłość dogoni hrabinę Teklę Tyczyńską. odezwą się straszne wojenne wspomnienia. echa rodzinnej tragedii z okresu okupacji. Poplątane uczucia. silne emocje i tajemnica sprzed lat – tej zimy w Idzie rozwiąże się wiele problemów. choć niek

Autor: Marta Kisiel

Cena: 27.90

Marta Kisiel: MP3


hała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem. który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś. co sprawiło. że zamiast się wycofać. postanowiła podjąć ryzykowną grę.

Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami. gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy. a sytuacja wymyka się spod kontroli?

To przecież tylko gra. nieprawdaż?

Kategoria: Autor

K. Bromberg

ISBN: 978-83-283-7702-8

Cena: 9999

978-83-283-7702-8: Opinie o K. Bromberg Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Rozdział 9 Rozdział 10 Roz


Marketing dla lokalnych biznesów
 • Strony członkowskie i webinaria
 • Reklamy w internecie
 • Klikaj za miliony!

  Kategoria: Autor

  Mark Anastasi

  ISBN: 978-83-283-6907-8

  Cena: 9999

  978-83-283-6907-8: O autorze Podziękowania Wprowadzenie Rewolucja przedsiębiorców z laptopami Styl życia przedsiębiorcy z laptopem Żyć wolnym dlaczego musisz stać się przedsiębiorcą z laptopem Jak poznałem Laptopowego Milionera Od zera do 10 tysięcy dolarów w 28 dni Seminarium. które zmieniło moje życie Mój mentor. Laptopowy Milioner Pierwszy Sekret Milionera: im więcej wiesz. tym więcej zarabiasz Czym są pieniądze? Czym jest biznes? Czym jest marketing? Czym jest marketing internetowy…


  Galaktyczni szpiedzy

  Kategoria: Pozostałe

  Zwariowana książka przygodowa pełna nietypowych wynalazków. sytuacji. wydarzeń. A na dodatek. głównymi bohaterami są smoki!

  Rupert jest artystą. synem ekscentrycznego wynalazcy Wergiliusza i kapryśnej gwiazdy telewizyjnej Aurory. Ma też młodszego brata – Kiejstuta. który nie jest zwykłym smokiem. a robotem skonstruowanym przez Wergiliusza. Między braćmi nie panuje zgoda i rywalizują ze sobą na każdym kroku.

  Pewnego dnia ktoś dewastuje jedno z dzieł Ruperta. Kto stoi za aktem wandalizmu? I czy ma on związek ze szpiegami. którzy chcą wykraść wynalazki Wergiliusza?

  Autor: Anna Onichimowska

  Cena: 12.90

  Anna Onichimowska: MP3


  Niegrzeczny rockman

  Kategoria: Pozostałe

  Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

  John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą. która ucieka z jego lodami.

  Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda. sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała. że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć. a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

  Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce okazuje się. że przystojniak będzie jej nowym sąsiadem i że to sam Jax Blackwood. legenda rocka.

  <

  Autor: Karolina Morawiecka

  Cena: 14.90

  Karolina Morawiecka: MP3  allen louise, czarna księga perswazji pdf, madame bovary wolne lektury, mistrz i małgorzata mobi, czarny rudy żyd, flannery o’connor opowiadania, infp typ osobowości, żyjesz tylko raz pdf, dzieci rogatego szczura pdf, violetta ozminkowski wiek, muza burton, rzeka czasu, francuskie lato, trzy metry nad niebem pobierz, mp3 do słuchania, koncert cudzych życzeń, jak zacząć czytać książki, duma i uprzedzenie ksiazka…