y się o nich w szkołach. Kim były posełki. o co walczyły i jaki poniosły koszt tej walki?

y się o nich w szkołach. Kim były posełki. o co walczyły i jaki poniosły koszt tej walki? Kategoria: Autor Olga Wiechnik ISBN: 978-83-7976-098-5 Cena: 9999 978-83-7976-098-5: Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1 Kategoria: Pozostałe „– Biorę ją pod zastaw – oznajmił. czyszcząc kastet z krwi”. Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu…

Published by admin in8 sierpnia 2022
Tagi: , , , , , ,

y się o nich w szkołach. Kim były posełki. o co walczyły i jaki poniosły koszt tej walki?

Kategoria: Autor

Olga Wiechnik

ISBN: 978-83-7976-098-5

Cena: 9999

978-83-7976-098-5:


Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1

Kategoria: Pozostałe

„– Biorę ją pod zastaw – oznajmił. czyszcząc kastet z krwi”.

Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki. a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana. upokorzona i traktowana jak czyjaś własność.

Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia. w ich domu pojawia się Filip Vedetti i żąda spłaty długu. W ramach zapłaty zabiera Julię. Zaborczego syna mafii podnieca jej opór. Chce. żeby należała do niego. Kobieta wchodzi z nim w niebezpieczny układ: ma zbliżyć się do rosyjskiego miliardera. Nikolaja Aristowa.

Musi wykorzystać swoją umiejętność udawania kogoś. kim nie jest. Inaczej ktoś zginie. Wszystko zacznie się jednak jeszcze bardziej komplikować. gdy w grę wejdą uczucia.

Czy Julia będzie w stanie odsunąć na bok swoje zasady moralne i uwieść niebezpiecznego Rosjanina? Do czego zdoła się posunąć. żeby oca

:

Cena:

:


Śmierć pisarki

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Drugi tom najnowszej serii kryminalnej Larsa Kjædegaarda.

 

Tym razem zgryźliwa komisarz i jej młody asystent Otto Vang szukają zabójcy młodej pisarki. Linnei. której ciało znaleźli rodzice w jej mieszkaniu w Helsingør na północy Zelandii. Wstępne oględziny zwłok i miejsca znalezienia sugerowały samobójstwo. lecz sekcja wykazała. że dziewczyna zmarła od przedawkowania insuliny. choć nie chorowała na cukrzycę. Agnes i Otto szybko wpadają na trop wiodący do domu opieki. w którym mieszka ciotka dziewczyny. Jednak nawet najsilniejsze podejrzenie musi być poparte dowodami.

Poza fascynującą łamigłówką Kjædegaard bezlitośnie serwuje cały przekrój najgłębszych przemyśleń. lęków i uczuć Agnes Hillstrøm. Seria o duńskiej komisarz to klasyczny przykład doskonałego skandynawskiego noir crime.

 

 

 

 

Lars Kjædegaard to duński pisarz. autor

ISBN: 978-83-283-5676-4

Cena: 9999

978-83-283-5676-4: Moc modlitwy. Jak ją wykorzystywać 7 Miłość to wolność 27Trucizny mentalne i lekarstwa na nie 45Zmiana poczucia „ja” 67Dlaczego to przydarzyło się właśnie mnie? 79Jak się modlić przy użyciu talii kart 95Zapisz nowe imię w Księdze Życia 111Pieśń triumfu 131


Szadź

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda. jakby spała. Ale nie śpi. Wie. że zaraz umrze. I czuje. co robi z nią jej morderca. tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć.

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki. na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować – zbyt wiele wymaga. słynie z ostrego języka i jest bardziej inteligentna od kolegów. Jej zaangażowanie w każdą ze spraw nie bierze się znikąd: ma kilka tajemnic i wolałaby się nimi nie dzielić. Ostatnie. czego jej trzeba. to błyskotliwy psychopata – człowiek. który odczuwa emocje tylko wtedy. gdy poluje. Gdy wybiera dziewczyny. osacza je i zabija: powoli. delektując się ich cierpieniem. Jest precyzyjny i metodyczny. przekonany. że nikt mu nie dorówna. Nie popełnia błędów. Do czasu.

Kiedy na jego drodze staje komisarz Polkowska. będzie musiał zmierzyć się równym mu przeciwnikiem. kimś. k

Autor: Adam Kay

Cena: 34.99

Adam Kay: MP3piotr fronczeski, tułaczka odyseusza audiobook, najlepsze skecze, domofon zygmunt miłoszewski, maciej samcik kontakt, gta v inwestycje, obłęd 44 audiobook, pilipiuk norweski dziennik, śpij dobrze po angielsku, jej sekret, poślubić księcia sarah mallory, izabela chojnacka, apetyt na wege, aksjologia pedagogiczna…