cje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

cje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”. Kategoria: Autor Cecily von Ziegesar ISBN: 978-87-26-69554-0 Cena: 9999 978-87-26-69554-0: Ojciec zadżumionych Kategoria: Powieści i opowiadania Poemat z 1838 roku napisany przez Słowackiego pod wpływem opowieści…

Published by admin in4 sierpnia 2022
Tagi: , , ,

cje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Kategoria: Autor

Cecily von Ziegesar

ISBN: 978-87-26-69554-0

Cena: 9999

978-87-26-69554-0:


Ojciec zadżumionych

Kategoria: Powieści i opowiadania

Poemat z 1838 roku napisany przez Słowackiego pod wpływem opowieści zasłyszanej w czasie jego podróży do Ziemi Świętej.

Opisuje historię Araba. który poddany kwarantannie na pustyni. patrzy na śmierć swoich bliskich. Dżuma najpierw odbiera mu pierworodnego syna. zaraz potem dwie córki. Kiedy wydawać by się mogło. że widmo zarazy się oddaliło. sięga po następne dzieci. Z każdą kolejną stratą ojciec coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy. nie traci jednak nadziei. że Bóg nie odbierze mu wszystkich ukochanych. I kiedy udręczony bólem i wieloma nieprzespanymi nocami w końcu zasypia ufny. że to już koniec tragedii. doświadcza sennej wizji…

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 5.90

Juliusz Słowacki: MP3


Shadow Raptors. Tom 4. Blokada

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Powiadają. że w życiu nigdy nie jest tak źle. żeby nie mogło być jeszcze gorzej.

Mieszkańcy układu Epsilon Eridani po raz kolejny przekonują się o prawdziwości tych słów.

Gniazdo – wielki habitat bojowy Skunów – wraz z towarzyszącą mu flotą kamiennych okrętów bez przeszkód dociera w pobliże planety AEgir i jej księżyca. gdzie zajmuje pozycję do ataku na umocnienia orbitalne.

Zagrożenie nadciąga jednak nie tylko z wysokiej orbity. W stronę planety wciąż dryfuje wrak Oumuamua. w którego zniszczonej sterowni dwie istoty. organiczna i wirtualna. wspólnie opracowują okrutny plan eksterminacji swych ciemiężycieli. Zdestabilizowana politycznie. odcięta od głównych źródeł zaopatrzenia i coraz słabsza militarnie ludzka kolonia z ponurą determinacją przygotowuje się do decydującego starcia.

Autor: Sławomir Nieściur

Cena: 34.90

Sławomir Nieściur: MP3


ski

Kategoria: ISBN

978-83-8146-820-6

Ilosc_stron:

Cena:

: 265601


Jej wisienki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak poznałem Hailey?

Cóż. dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem. Najpierw zapłaciłem za jej wisienki. a potem skradłem jej bukiecik. A jeszcze później? Zostawiłem swoją wizytówkę i wyszedłem.

Jak poznałam Williama?

Wszedł do mojej piekarni. kupił placek z wiśniami. ukradł wazon pełen kwiatów – wciąż nie mam pojęcia. po co mu one były – i zostawił wizytówkę.

Nie uratował mojego podupadającego interesu. nie sprawił. że mój walnięty były chłopak się odczepił. ale bardzo chciałam. żeby rozwiązał mój inny problem… dwudziestopięcioletniego dziewictwa.

Dlatego wiedziałam. że wykorzystam tę wizytówkę. I wiedziałam. że jestem w tarapatach. kiedy usłyszałam w telefonie ten jego seksowny. głęboki głos: „Wciąż pragnę twojej wisienki. Jest szansa na dostawę do domu?”.

Autor: Penelope Bloom

Cena: 34.90

Penelope Bloom: MP3demokracja bóg który zawiódł, vampyr kody, boberek jarosław, łowcy demonów, ja, inkwizytor. przeklęte krainy, paweł hulka laskowski, gitara dla bystrzaków pdf, harlequin pdf doci, tombak jak żyć długo i zdrowo pdf, wiedźmin saga po kolei, gry baśnie tysiąca i jednej nocy, sen o warszawie mp3 chomikuj, piąta fala pdf, pójdę wszędzie z tobą, kałamarz i pióro, agata bieńkowska, dzikie serce tęsknoty męskiej duszy pdf, bracia slater ryder pdf…