Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie

Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie Kategoria: Fantastyka i fantasy   Mgła wojny przesłania wszystko. Wrogowie czyhają w ciemności. czają się w sercu floty. która przysięgła bronić Zjednoczonej Ziemi. Wszędzie tylko spiski i morderstwa. a w tle… czekają siły inwazyjne obcych. Szczątki okrętu Golgotów zostały pogrzebane głęboko pod powierzchnią największego księżyca Saturna. Masa Tytana powoli. lecz…

Published by admin in31 lipca 2022
Tagi: , , , , , , , ,

Stara Flota. Tom 5. Wyzwanie

Kategoria: Fantastyka i fantasy

 

Mgła wojny przesłania wszystko. Wrogowie czyhają w ciemności. czają się w sercu floty. która przysięgła bronić Zjednoczonej Ziemi. Wszędzie tylko spiski i morderstwa. a w tle… czekają siły inwazyjne obcych. Szczątki okrętu Golgotów zostały pogrzebane głęboko pod powierzchnią największego księżyca Saturna. Masa Tytana powoli. lecz nieuchronnie wzrasta. Dolmasi. podczas drugiej wojny z Rojem sojusznicy Zjednoczonej Ziemi. atakują ludzi bez powodu.

A tymczasem admirał Shelby Proctor stara się znaleźć odpowiedź na najbardziej palące pytania: jak szczątki „Wiktorii”. jednostki Starej Floty. znalazły się wewnątrz tajemniczego okrętu Golgotów? I czy na pewno to kapitan Tim Granger przesłał wiadomość: „Shelby. oni nadchodzą”? I czy „oni” to Rój? Jeżeli tak. niechaj Bóg ma Ziemian w opiece…

Autor: Nick Webb

Cena: 9999

Nick Webb:


w. które oparły się upływowi czasu. Zosia odkrywa prawdę o cudownym kazimierskim domu i zamieszkującej go rodzinie. Jej przyjazd sprawia. że dawne rany zostają rozdrapane. jednak tylko po to. by móc wreszcie się prawdziwie się zagoić.

Szczęście. które mogą dać tylko najbliżsi. nareszcie rozkwita w Doktorówce jak piękny majowy dzień. który przychodzi po gwałtownej wiosennej burzy.

Kategoria: Autor

Monika A. Oleksa

ISBN: 978-83-8146-882-4

Cena: 9999

978-83-8146-882-4:


The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre książki. a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Młody naukowiec ma jedną pasję: podróże w czasie. Pewnego dnia udaje mu się skonstruować Wehikuł. którym można przemierzać Krainę Czasu.

Wyrusza w podróż i przenosi się w rok 802 701…

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

Autor: Herbert George Wells. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak

Cena: 29.90

Herbert George Wells. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak: MP3


Zaginiona

Kategoria: Pozostałe

Po prawie 10 latach nowa część serii Kuzynki Kruszewskie ponownie zachwyca czytelniczki i czytelników Andrzeja Pilipiuka.

Na aukcji dzieł sztuki i starodruków spotykają się trzy niezwykłe kobiety. a każda z nich pragnie tylko jednego – kreślonej na pergaminie XIX wiecznej kopii starej mapy północnego Atlantyku. Do czego może prowadzić znajdujący się na koziej skórze plan Friesland? Nikt tak naprawdę nie wie. czy wyśniona wyspa istnieje naprawdę. a jeśli tak – jakie kryje w sobie niebezpieczeństwo. Przekonają się o tym alchemiczka Stanisława. jej kuzynka Katarzyna i tajemnicza studentka Anna. droga do prawdy będzie jednak prawdziwym wyzwaniem.

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 31.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


Małe kobietki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Małe kobietki to jedna z najpopularniejszych. uwielbianych przez kolejne pokolenia czytelniczek XIX-wiecznych powieści amerykańskich. Lektura obowiązkowa każdej dorastającej dziewczynki.

Oparta na wspomnieniach autorki historia zubożałej rodziny Marchów. Cztery siostry: Meg. Jo. Beth i Amy. starają się. jak tylko mogą. urozmaicać sobie bardzo skromne życie. a swym optymizmem i ogromnym entuzjazmem zarażają wszystkich dookoła. podczas gdy ich ojciec bierze udział w wojnie secesyjnej.

Cudownie staroświecka. niezwykle klimatyczna i urocza. ze świetnie naszkicowanymi portretami psychologicznymi. to jedna wielka pochwała rodziny. przyjaźni i szczerej miłości.

Wielokrotnie filmowana powieść znalazła się na liście BBC 100 książek. które koniecznie trzeba przeczytać

Autor: Louisa May Alcott

Cena: 29.90

Louisa May Alcott: MP3


: pieprz samodoskonalenie się (17) Odzyskiwanie władzy nad własnym życiem (po wielkiej bitwie) (20) Odnalezienie źródła problemu… i usunięcie go (26) Widzenie świata w jaśniejszych barwach (32) Przestań dawać ciała (38) Wychodzenie z nałogu (45)rozdział drugi: pieprz samoocenę (55) Pozbywanie się piętna nieudacznika (57) Uwolnienie siły perswazji (65) Przeciwstawianie się łobuzom (71) Pozbywanie się piętna niepełnosprawności (79) Ochrona samooce…

Kategoria: Fragment

293525

23.90: 1

Cena:

1:harlan coben pdf, uwieść ochroniarza pdf, katarzyna kruk, karolcia książka pdf, keith richards biografia, psałterz grecki, dream again pdf, cezary pazura ksiazka, przygody felka parerasa, inwestowanie w jednej lekcji, uncharted fortuna drake’a poradnik, trzydziesta pierwsza pdf, księgarnia wysyłkowa, dragon age inkwizycja żelazny byk, agenci mocno pomocni i ich moce gra, dziecko odyna audiobook chomikuj, ferdydurke książka pdf, alchemia uwodzenia pdf, małgorzata sidor rządkowska, audiobook do nauki angielskiego, aldona dereń, historia wewnętrzna jelita, adrian z powieści…