Hipnotyczna prezentacja w sprzedaży bezpośredniej

Hipnotyczna prezentacja w sprzedaży bezpośredniej Kategoria: Ekonomia i biznes Dlaczego tylko podczas niektórych prezentacji handlowych klienci słuchają i oglądają z wypiekami na twarzy. czują się podekscytowani. z przekonaniem kupują. nigdy nie zwracają towaru i polecają produkt swoim znajomym? Jeżeli jesteś handlowcem i prezentujesz oferty klientom. dobrze znasz wyraz znudzenia na ich twarzach. nieobecne spojrzenia. postawę…

Published by admin in17 lipca 2022
Tagi: , , , , , , ,

Hipnotyczna prezentacja w sprzedaży bezpośredniej

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dlaczego tylko podczas niektórych prezentacji handlowych klienci słuchają i oglądają z wypiekami na twarzy. czują się podekscytowani. z przekonaniem kupują. nigdy nie zwracają towaru i polecają produkt swoim znajomym?

Jeżeli jesteś handlowcem i prezentujesz oferty klientom. dobrze znasz wyraz znudzenia na ich twarzach. nieobecne spojrzenia. postawę obronną. podejrzliwość. wahanie się i podchwytliwe pytania…

Ale bywa też inaczej.

Zdarzyło mi się kilka razy wysłuchać takiej prezentacji. że do dziś pamiętam uczucie fascynacji. narastającą ekscytację. przemykające przez moją głowę marzenia o posiadaniu proponowanego przedmiotu lub korzystaniu z oferowanej usługi.

Towarzyszyło temu coraz intensywniejsze pragnienie. żeby to mieć. W moich myślach uruchamiał się kalkulator. wyliczający różne opcje i sposoby zdobycia pieniędzy na zakup. Cena traciła na znaczeniu. bo najważniejsze było pragnienie. aby to mieć! Stan. w jakim się znajdowałem. można podsumować jednym zdaniem: „Wyżebrzę. pożyczę albo ukradnę. ale będę to mieć!”.

Jak bardzo zależy Ci na tym. aby klienci w taki sposób reagowali na Twoją prezentację?

Jeżeli myślisz sobie teraz. że owszem. ale nie z Twoimi klientami. nie przy tym produkcie. nie w tej sytuacji. nie na tym rynku. nie w tym kraju lub mieście. ta książka może okazać się najważniejszą zwrotnicą w Twoim życiu zawodowym. Zwrotnicą. która przekieruje Cię na nowy tor – łatwiejszej pracy. wielokrotnie większych pieniędzy. dostatku i zrealizowanych marzeń!

Zacznij przyprawiać swoje handlowe relacje szczyptą hipnozy. Wywołuj u rozmówcy stan. w którym nie może i nie chce oderwać uwagi od Ciebie i Twojej oferty. Stan. kiedy wpływasz na percepcję. emocje i zachowanie drugiego człowieka. Stan kupowania!

Autor: Andrzej Batko

Cena: 34.90

Andrzej Batko: MP3


h czasach tylko to okno go interesowało. Pan Sudek nic nie sfotografował bez miłości. mówi Mariusz Szczygieł. dlatego bardzo chciałem. żeby znalazł się właśnie w tej mojej książce.

Kategoria: Autor

Mariusz Szczygieł

ISBN: 978-83-268-3623-7

Cena: 9999

978-83-268-3623-7:


as otacza. umiejętność analizy zjawisk. zdolność pojmowania ich skutków. przyczyn i mechanizmów. Pytamy o wartość życia. sens pracy. znaczenie etyki. Niestety. powszechna edukacja. skupiona na testowaniu i egzaminowaniu. pomija te wielkie filozoficzne pytania. I tu wkracza mentoring. bazujący na prastarej relacji mistrz – uczeń. Korzystając z określonych. dobrze zdefiniowanych narzędzi. mentoring oducza starych. złych nawyków. których nabraliśmy w dzieciństwie i młodości. i czyni mentora źródłem wiedzy. nauczania i wsparcia. W efekcie podopieczny rozwija swoje kompetencje i wypracowuje nową. satysfakcjonującą postawę wobec realizowanych zadań.

Kategoria: Autor

Maciej Bennewicz. Anna Prelewicz

ISBN: 978-83-283-5544-6

Cena: 9999

978-83-283-5544-6: Wstęp. Mentoring. Nowy – stary model edukacji 8 Tradycja 9 Współcześnie 12 Główne założenia mentoringu 14 Cel i wynik 17 Kinestetyka 19Rozdział 1. Mode


.When Starkey discovers that all of the victims so far had been investors in that fund. and that the count is actually a member of the Russian Mafia. he suspects that the Atocha Fund might have a substantial penalty for early withdrawal.Meanwhile. William Stevens. a Chicago Tribune police reporter. has been writing a series of bestselling crime novels based on his pal Starkey’s career. Starkey’s alter-ego is Chicago homicide detective Jack Stoney.Things are not what they seem. plot twists abound. and the bullets begin to fly. Starkey. in desperation. reaches out to the fictional Stoney to help him catch the killer.

Kategoria: Autor

William Wells

ISBN:

Cena: 9999

:fugees killing me softly with his song inne wersje tej piosenki, kapiński apelacja karna, zarządzanie jakością w ochronie zdrowia pdf, cynthia eden, dlaczego nie jestem chrześcijaninem, orson scot card, saga dom nocy, książki historyczne pdf, jacek kolbuszewski, klub julietty pdf, akademia pana kleksa pdf do wydruku, świat zepsuty pdf, człowiek i zdrowie, zmysłowe przebudzenie chomikuj, nie odrzucaj mnie, wypracowanie chłopcy z placu broni, zimny chirurg, olga rudnicka granat poproszę…