Letnicy 5. Historia Christiana. Opowiadanie erotyczne

Letnicy 5. Historia Christiana. Opowiadanie erotyczne Kategoria: Pozostałe Architekt Christian Dahl zabiera ze sobą do domku letniskowego nad Morzem Północnym swoją gosposię o imieniu Nook. żeby mogła tam otrząsnąć się po śmierci matki. Wkrótce Nook odkrywa przed nim swoją trudną przeszłość. a Christian stwierdza ku swojemu przerażeniu. że ta egzotyczna piękność. tak młoda. że mogłaby…

Published by admin in6 lipca 2022
Tagi: , , , ,

Letnicy 5. Historia Christiana. Opowiadanie erotyczne

Kategoria: Pozostałe

Architekt Christian Dahl zabiera ze sobą do domku letniskowego nad Morzem Północnym swoją gosposię o imieniu Nook. żeby mogła tam otrząsnąć się po śmierci matki. Wkrótce Nook odkrywa przed nim swoją trudną przeszłość. a Christian stwierdza ku swojemu przerażeniu. że ta egzotyczna piękność. tak młoda. że mogłaby być jego córką. szalenie go pociąga.

Mieszkańcy pięknych. dziedziczonych z pokolenia na pokolenie domków letniskowych pod Szarą Wydmą oddychają unoszącym się znad Morza Północnego powietrzem i rozkoszują się słońcem. tak samo jak od dawna miały w zwyczaju robić ich rodziny. Teraz jednak jest koniec lat sześćdziesiątych. W powietrzu czuć niepokój oraz niepewność jutra i dochodzi do niespodziewanych napięć. Nie sposób zarazem oprzeć się niosącej przemianę sile erotyki. Życie letników wchodzi tu na zupełnie inne tory: odkrywają nowe formy seksu.

:

Cena: 29.90

: MP3


Umysł

Kategoria: Pozostałe

Niczym magnes przyciągam złych i kontrolujących mężczyzn. Chase. mój biznesowy potentat i miłość mojego życia. myśli. że może mnie ochronić… Nie może. Nikt nie może. Zbyt późno stało się jasne. jak niebezpieczny był mój stalker. że jego groźby nie były jałowe. Niejeden raz udowodnił. że zrobi wszystko. co uzna za konieczne. że nie ma ryzyka. którego by nie podjął w swojej chorej. pokręconej grze i dla urojonego uwielbienia. Powinniśmy być lepiej przygotowani. Róże. zdjęcia. bielizna ubrudzona jego nasieniem. nawet jego znak wypisany krwią nie dały nam do myślenia. Wierzyłam. że moja miłość potrafi sprawić. że to się skończy. że ostatecznie zostanie schwytany. Myliłam się.

Autor: Audrey Carlan

Cena: 25.90

Audrey Carlan: MP3


Uporządkuj swój umysł. Jak pozbyć się negatywnych myśli. odnaleźć spokój i szczęście

Kategoria: Poradniki

Czy nie masz czasami dość swojego wewnętrznego monologu? Nic nie potrafi dobić skuteczniej niż nieuporządkowany umysł pełen negatywnych myśli. Niepokoi Cię sprawami. na które nie masz większego wpływu. przypomina o przykrych obowiązkach. uparcie wypomina błędy i potknięcia. Co więcej. natłok takich natrętnych myśli potrafi wprowadzić w Twojej głowie trudny do opanowania chaos. Nieustanny wewnętrzny dialog odwraca uwagę od tego. co dzieje się dookoła. tu i teraz. Sprawia. że przegapiasz cenne doświadczenia. i odbiera radość z pięknych chwil.

Na szczęście można przynajmniej częściowo nad tym zapanować i zaprowadzić porządek we własnej głowie. W tej książce znajdziesz szereg wskazówek. wyjaśnień i ciekawych ćwiczeń samoświadomości. które pozwolą Ci na nabycie pożytecznyc

:

Cena: 9999

: O autorze (13)Podziękowania (15)Wstęp (17) O książce (17) Wstępne założenia (18) Ikony wykorzystane w książce (18) To jeszcze nie wszystko (19) Co dalej? (20)CZĘŚĆ I: WSTĘP DO PSYCHOLOGII (21)Rozdział 1: Do czego służy psychologia? (23) Czym jest psychologia? (23) Co. jak i dlaczego? (23) Tworzenie osoby (24) Odkrywanie funkcji (25) Lista części (26) Rozwiązywanie problemów (26) Szukanie fachowej pomocy (27) Działanie praktyczne (27)Rozdział 2: Sens ludzkiego działania – podstawy psychologii…


Spotkania biznesowe

Kategoria: Ekonomia i biznes

Spotkania nie są stratą czasu. jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy. podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie. bezpośrednio nauczył się. co jest ważne. by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami. które możesz wykorzystać. by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów. podejmowania decyzji. wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak:

 • Określić agendę spotkania.
 • Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe. informacyjne. służące do rozwiązywania problemów. wewnętrzne lub zewnętrzne.
 • Panować nad dyskusją.
 • Unikać niebezpieczeństwa grupowego myślenia.
 • Doprowadzać do wycią

  Autor: Edward St. Aubyn

  Cena: 20.90

  Edward St. Aubyn: MP3


  Płomień i krzyż. Tom 1

  Kategoria: Fantastyka i fantasy

  Jak Mordimer Madderdin został inkwizytorem? Kim byli jego rodzice? Jaką tajemnicę skrywa jego mentor Arnold Löwefell? Z każdą odpowiedzią. z każdą wskazówką pytania i wątpliwości się mnożą…

  Cztery opowiadania. które rzucają nieco światła i trochę cieni na przeszłość Mordimera Marderdina: Piękna Katarzyna. Płomień i krzyż. Szachor Sefer. Drugie piętro wieży.

  Piękna Katarzyna. powszechnie znana ze swych nieprzeciętnych umiejętności. które chętnie prezentuje zamożnym adoratorom w alkowie. jest tak naprawdę potężną czarownicą. Jej największe pragnienie to zdobyć starożytną magiczną księgę Szachor Sefer. Kobieta nie podejrzewa jak wiele przyjdzie jej poświęcić w imię tego marzenia.

  Tymczasem inkwizytor Arnold Löwefell rusza w sam środek wojennej zawieruchy. aby odnaleźć dziewczynkę. na której życiu szczególnie zależy Świętemu Officjum. Opatrzność sprawi. że znajdzie również pewnego niezwykłego chłopca. To spotkanie odmieni los inkwizytora i otworzy przed nim wrota do tajemnic. o których istnieniu wie zaledwie garstka żyjących.

  Autor: Jacek Piekara

  Cena: 29.90

  Jacek Piekara: MP3  pamiętnik felka parerasa audiobook, bez powrotu mia sheridan, zle miejsce haner pdf doci, hej hej hej mała, gra o tron muzyka mp3, jak znaleźć przyjaciół i zjednać sobie ludzi pdf, wisława szymborska wiersze wybrane, gentleman numer dziewięć pdf, jak wysłać plik pdf na facebooku, reymont bunt, podstawy chromatografii witkiewicz pdf, baśnie na wygnaniu, nietzsche tako rzecze zaratustra, przechrzta namiestnik chomikuj…