Award w 2019 r. Ponadto stacja BBC ogłosiła. że historia Connella i Marianne zostanie przeniesiona na mały ekran. a adaptację wyreżyseruje Lenny Abrahamson.

Award w 2019 r. Ponadto stacja BBC ogłosiła. że historia Connella i Marianne zostanie przeniesiona na mały ekran. a adaptację wyreżyseruje Lenny Abrahamson. Kategoria: Autor Sally Rooney ISBN: 978-83-280-8316-5 Cena: 9999 978-83-280-8316-5: Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego Kategoria: Historia i literatura faktu Kler. Wołyń. Wesele. Dom Zły. Róża. Drogówka. Pod Mocnym Aniołem… Premierze każdego filmu…

Published by admin in16 czerwca 2022
Tagi: , , , , ,

Award w 2019 r. Ponadto stacja BBC ogłosiła. że historia Connella i Marianne zostanie przeniesiona na mały ekran. a adaptację wyreżyseruje Lenny Abrahamson.

Kategoria: Autor

Sally Rooney

ISBN: 978-83-280-8316-5

Cena: 9999

978-83-280-8316-5:


Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego

Kategoria: Historia i literatura faktu

Kler. Wołyń. Wesele. Dom Zły. Róża. Drogówka. Pod Mocnym Aniołem… Premierze każdego filmu Smarzowskiego towarzyszą silne emocje ze strony krytyki i widzów.

Kręcone siekierą. 9 seansów Smarzowskiego – to nie biografia. ani wywiad-rzeka – to opowieści aktorów i ekipy filmowej (m.in. Agaty Kuleszy. Kingi Preis. Jacka Braciaka. Marcina Dorocińskiego. Lecha Dyblika. Mariana Dziędziela. Arkadiusza Jakubika. Piotra Sobocińskiego jr. Marcina Świetlickiego. Bartłomieja Topy. Mikołaja Trzaski. Tymona Tymańskiego. Roberta Więckiewicza). historie z planów. anegdoty. które zbliżają nas do rozwikłania zagadki. dlaczego reżyser kreuje w swoich filmach tak odpychającą i przerażającą rzeczywistość. a bohaterów doprowadza do granic człowieczeństwa. jakby hołdował zasadzie. że nigdy nie jest tak źle. żeby nie mogło być gorzej. Odpowiedzi na te i

ISBN:

Cena: 9999

:


ę i wciąż się zastanawiała. kim stał się jej dawny adorator. co robi. jak wygląda i czy znalazł już miłość swojego życia. Któregoś czwartkowego wieczoru. po nieudanym dniu i opróżnieniu butelki shiraza. znalazła numer jego telefonu i… zadzwoniła. I nie była to ich ostatnia rozmowa.

Landon wcale o niej nie zapomniał. ale nie zdradził. dlaczego nie próbował jej odszukać. Twierdził również. że jego rodzice nie wyrzucili jej rodziny z mieszkania. a cała historia wyglądała inaczej. Wkrótce okazuje się. że tajemnic i niedopowiedzeń jest więcej. Także Rana nie chce zdradzać swoich. Właściwie najrozsądniej byłoby rzeczywiście o sobie zapomnieć. Ale… ani on. ani ona nie umieją tego zrobić. Napięcie rośnie. Pożądanie buzuje. W obojgu rodzi się przeczucie. że zawsze należeli do siebie. Jak jednak zaufać komuś. kto boi się szczerości?

Usłyszałeś już dosyć. żeby się rozłączyć?

Kategoria: Autor

Penelope Ward

ISBN: 978

Cena: 44.90

978: MP3


Wszystko zaczyna się w głowie. a kończy. gdy nie działasz

Kategoria: Poradniki

To znowu ja

Tak zaczyna się moja… trzecia książka. Trzecia! Choć w pierwszą nikt nie wierzył. Dziś Wszystko zaczyna się w głowie jest bestsellerem. Trzymasz w dłoniach nowy zastrzyk motywacji. a ja gram na nosie wszystkim. którzy wątpią w moje działania. Wątpią i krytykują ci. którzy sami siedzą bezczynnie i nie próbują. Jeśli zgadzasz się ze mną. a do dziś brakowało Ci odwagi. aby spełniać swoje marzenia. to zapraszam Cię do mojego świata! Nie jest w nim różowo ani prosto. Bywa ciężko. a nawet beznadziejnie. ale NA MOICH WARUNKACH. Jeśli odpuszczasz – mam nadzieję. że zainspiruję Cię do tego. by próbować dalej. Jeśli działasz tak szaleńczo jak ja – będzie Ci lepiej. gdy sobie uzmysłowisz. że nie jesteś odosobnionym przypadkiem! Ważne. aby nie mieć do siebie pretensji. Ja mam tylko wtedy. kiedy wiem. że zrobiłam za mało i nie dotarłam tam. gdzie chciałam być. WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE… a kończy. GDY NIE DZIAŁASZ. Nic samo się nie wydarzy ani nie spadnie z nieba. Sukces to harówka. Jedni o tym wiedzą. a inni się łudzą. że coś przyjdzie łatwo. Wiem. że tych drugich jest więcej niż pierwszych. Chcesz wiedzieć czemu? Sprawdź w środku!

Karolina

Autor: Karolina Cwalina-Stępniak

Cena: 23.90

Karolina Cwalina-Stępniak: MP3


W 80 dni dookoła świata

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Najsłynniejsza powieść Juliusza Verne’a!

Fileas Fogg. londyński dżentelmen. wiódł samotne i monotonne życie. Tak było do czasu. gdy założył się z kolegami z ekskluzywnego klubu o to. że w osiemdziesiąt dni objedzie dookoła cały świat. Wkrótce razem ze służącym o imieniu Passepartout wyrusza w ekscytującą i pełną niebezpiecznych przygód podróż. Jednak okazuje się. że jego śladem podąża angielski detektyw. który jest przekonany. że opuszczając Londyn. Fileas dokonał kradzieży na dużą skalę…

Autor: Juliusz Verne

Cena: 25.90

Juliusz Verne: MP3książka o psie który wrócił do domu, absolwentka sj hooks, do wszystkich chłopców których kochałam ps, seks jest boski, prezydent tramp, kresy i bezkresy, wywiad i badanie fizykalne przykłady, bad boy go to hell, księga bajek polskich, joanna bator japoński wachlarz, kurt rolson 07 zgłoś się, toksyczni rodzice pdf, norwid vade mecum, beata biały, historia wypraw krzyżowych, alannah, barańczak wypełnić czytelnym pismem, wieczna milosc 133, pełnia księżyca zaklęcia, zafon nowa książka, forza horizon 4 tuning…