Nic do stracenia

Nic do stracenia Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Nadzieja i Rozpacz. Dwa miasteczka połączone dwudziestoma kilometrami nieuczęszczanej szosy gdzieś pośród pustynnych bezkresów Kolorado. I przemierzający je samotnie Jack Reacher. który chce tylko napić się kawy.   Rozpacz okazuje się mało gościnnym miejscem. Bez żadnego powodu czterech osiłków próbuje wyrzucić Jacka z miasta. Policja odstawia go…

Published by admin in14 czerwca 2022
Tagi: , ,

Nic do stracenia

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Nadzieja i Rozpacz. Dwa miasteczka połączone dwudziestoma kilometrami nieuczęszczanej szosy gdzieś pośród pustynnych bezkresów Kolorado. I przemierzający je samotnie Jack Reacher. który chce tylko napić się kawy.

 

Rozpacz okazuje się mało gościnnym miejscem. Bez żadnego powodu czterech osiłków próbuje wyrzucić Jacka z miasta. Policja odstawia go do granicy grożąc. że jeśli wróci. trafi do aresztu.

 

Czy mieszkańcy czegoś się boją? Mają coś do ukrycia? Jeśli tak. to się przeliczyli.

 

Bo Reacher nie ma nic do stracenia. Ani żadnych zahamowań. Dziwne zachowanie przedstawicieli lokalnej władzy wzmaga tylko jego determinację. by wyjaśnić ponure tajemnice. skrywane przez miasto i położony w pobliżu potężny zakład recyklingu złomu. Tajemnice. które mogą mieć związek z odległą wojną. w której giną tysiące ludzi. Jedynym sojusznikiem Jacka będz

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3


Morze krwi. ziemia ognia

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Powojnie. Kamień Pomorski. rubieże nowego państwa. Z pozoru senne miasteczko. w którym dochodzi do okrutnej zbrodni. Czy może być lepszy czas i miejsce dla mrocznego kryminału?

Zagadkę rozwiązuje komendant Stanisław Brzeziński. przedwojenny prawnik. bonvivant. Śledztwo prowadzi do dawnego obozu pracy dla robotników przymusowych. a później do opuszczonej leśniczówki. gdzie milicjanci i komunistyczni dygnitarze organizowali tajemnicze spotkania.

Brzezińskiemu cały czas towarzyszą duchy przeszłości. a po piętach depcząmu funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Czy upora się z przeciwnościami i znajdzie mordercę?

Autor: Maciej Paterczyk

Cena: 14.90

Maciej Paterczyk: MP3


Małe Licho i anioł z kamienia

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Kolejna przygoda aniołka z alergią na pierze. którego kochają dzieci. dorośli i reszta!

Wydaje się. że zwyczajność na dobre zagościła w życiu Bożka. niezwykłego chłopca z niezwykłą tajemnicą. Nie na długo. Po tym. jak nad wyraz udana impreza. taka z planszówkami. popcornem i francuskimi tostami na słodko. kończy się zbiorową kwarantanną. Bożek wraz z Tsadkielem i Guciem muszą spędzić ferie u ciotki w samym sercu przedziwnego lasu. Wkrótce odkrywają. że z pozoru nudne. zaśnieżone odludzie kryje wiele niespodzianek…

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3


Astrofizyka dla zabieganych

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jaka jest natura przestrzeni i czasu? Jakie jest nasze miejsce we wszechświecie? Jak wszechświat przenika nas samych?

Jeżeli chcecie poznać przemawiające do wyobraźni. a zarazem konkretne odpowiedzi na te intrygujące i poszerzające horyzonty pytania. nie znajdziecie lepszego źródła niż książka napisana przez znanego amerykańskiego astrofizyka i bestsellerowego autora Neila deGrasse’a Tysona.

Dziś mało kto ma czas na kontemplację kosmosu. Tyson dobrze o tym wie. sprowadza więc cały wszechświat na ziemię. pisząc o nim jasno i zwięźle. z błyskotliwym poczuciem humoru. w smakowitych rozdziałach. które możecie z łatwością pochłonąć w dowolnym czasie i miejscu waszego wypełnionego zajęciami dnia.

Nieważne. czy właśnie czekacie na filiżankę porannej kawy. na przyjazd autobusu czy odlot samolotu – sięgnijcie po „Astrofizykę dla zabieganych”. Ta książka wyjaśni wam wszystko. czego potrzebujecie. by zyskać obeznanie z kosmosem… i zachwycić się nim!

Autor: Neil deGrasse Tyson

Cena: 34.99

Neil deGrasse Tyson: MP3aqusiq-torrenty.pl opinie, might and magic viii: day of the destroyer, szewcy witkacy, gliny z innej gliny, lee child książki, walcz ze mną pdf, tomasz niziński, krzysztof skonieczny, krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, bad boys girl 3 pdf, wziątek, nieziszczalny pomysł, kościół na kozetce, batoh 1652, ewa krasnodebska…