Białe kości

Białe kości Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Podczas prac budowlanych na farmie w pobliżu Cork robotnicy trafiają na kości jedenastu kobiet. które przeleżały pod ziemią kilkadziesiąt lat. Wcześniej ktoś z fachowością rzeźnika – albo chirurga – pozbawił je skóry i mięśni… za życia! Wszystko wskazuje na mord rytualny. Według komisarz Katie Maguire każda ofiara zasługuje…

Published by admin in11 czerwca 2022
Tagi: , , , , , ,

Białe kości

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Podczas prac budowlanych na farmie w pobliżu Cork robotnicy trafiają na kości jedenastu kobiet. które przeleżały pod ziemią kilkadziesiąt lat. Wcześniej ktoś z fachowością rzeźnika – albo chirurga – pozbawił je skóry i mięśni… za życia! Wszystko wskazuje na mord rytualny.

Według komisarz Katie Maguire każda ofiara zasługuje przynajmniej na wyjaśnienie. jak i dlaczego została zamordowana. nawet jeśli nie ma już szans na znalezienie i ukaranie zabójcy. Przełożeni są jednak innego zdania i nakazują przerwanie śledztwa.

Tymczasem na tej samej farmie zostają znalezione identycznie naznaczone kości młodej Amerkanki. a inna dziewczyna znika. Komisarz Maguire wie. że nie uda jej się rozwiązać tych spraw. dopóki się nie dowie. co się stało w roku 1915.

Autor: Graham Masterton

Cena:

Graham Masterton: MP3


or of peace. If the cause required that he sacrifice his freedom and much of his personal life. so be it. He was always focused on the prize. and. in the end. he won it-and with it. the world’s adulation and the enduring love of his people. This is his story.

Kategoria: Autor

Donna Faulkner

ISBN:

Cena: 9999

:


Quo Vadis

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedno z najważniejszych dzieł w historii literatury polskiej – powieść historyczna noblisty – Henryka Sienkiewicza.

Każda kropla krwi zadrgała w młodym patrycjuszu na jej widok. Zapomniał o tłumach. o starcu. o własnym zdumieniu wobec tych niepojętych rzeczy. jakie słyszał. i widział przed sobą tylko ją jedną. Oto wreszcie po wszystkich wysiłkach. po długich dniach niepokoju. szarpania się. zmartwień odnalazł ją! Po raz pierwszy w życiu doświadczył. że radość może rzucić się na piersi jak dziki zwierz i przygnieść je aż do utraty tchu.

Winicjusz na widok Ligii

Dzieło wydane po raz pierwszy w z 1896. które zachwyca czytelników po dziś dzień. Powieść powiada historię niezwykłej miłości młodego patrycjusza i pięknej chrześcijanki z barwnym obrazem Rzymu za czasów Nerona.

LEKTURA DLA KLAS VII-VIII S

ISBN:

Cena: 9999

:


Poznaj siebie

Kategoria: Poradniki

Poznaj siebie to niezwykła książka o rozwoju osobistym. pozwalająca zrozumieć wagę samopoznania i świadomości opartej na „tu i teraz”. które de facto decydują o tym. czy znajdziemy w sobie siłę i motywację. by odpowiedzialnie i konsekwentnie kierować swoim życiem tak. by czuć radość i spełnienie.

Autor: Krzysztof Sadecki

Cena: 18.90

Krzysztof Sadecki: MP3rana wojciech chmielarz, zaczarowany zamek czarna, w przyszłym roku w jerozolimie, wojny bogów, jozef flawiusz, książka masy, piąta strona świata, janusz winiarski, jak czytać schematy elektroniczne, fiodor dostojewski zbrodnia i kara pdf, kultura a natura, pod powierzchnią youtube, pomnik cesarzowej achai, pokój na ziemi lem, ms manwhore pdf…