Wiara

Wiara Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Lato 1986 roku jest wyjątkowo upalne. Leniwy spokój sennej miejscowości letniskowej zakłóca tylko grupka hippisów protestujących przeciw budowie elektrowni jądrowej. Wszystko się zmienia. kiedy pewnego poranka na torach kolejowych odkryte zostają zwłoki młodej dziewczyny. Nikt nie wie. kim jest i skąd się wzięła.Młody proboszcz. który znalazł ciało. nie może…

Published by admin in6 czerwca 2022
Tagi: , , , , ,

Wiara

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lato 1986 roku jest wyjątkowo upalne. Leniwy spokój sennej miejscowości letniskowej zakłóca tylko grupka hippisów protestujących przeciw budowie elektrowni jądrowej. Wszystko się zmienia. kiedy pewnego poranka na torach kolejowych odkryte zostają zwłoki młodej dziewczyny. Nikt nie wie. kim jest i skąd się wzięła.
Młody proboszcz. który znalazł ciało. nie może przestać myśleć o zbrodni. Jego poprzednicy znikali z miasteczka w niejasnych okolicznościach. ale kiedy próbuje się czegoś o nich dowiedzieć. trafia na ścianę milczenia. Czyżby pogłoski o przeklętej parafii miały w sobie ziarno prawdy? Kto postawił przed laty krzyż przy torach i dlaczego zostawia przy nim świeże kwiaty?
Śledztwo. które prowadzi wezwany do Rokitnicy kapitan Witczak. idzie dość opornie. Miejscowi niechętnie dzielą się tajemnicami. nie chcą wywoływać duchów przeszłości.
Wierzą. że zło nadejdzie ze wschodu. Al

ISBN: 978-83-66278-90-5

Cena: 9999

978-83-66278-90-5:


. Przedstawiono skuteczne strategie rozwiązywania najczęstszych problemów oraz wskazówki. jak zwiększyć produktywność. poprawić nastawienie zespołu i stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu. Mimo upływu lat przesłanie zawarte w tej publikacji pozostaje aktualne i inspiruje kolejne pokolenia liderów. kierowników i przywódców.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • sprostać zmieniającym się wymaganiom wobec przywództwa
 • stworzyć wizję i podzielić się nią z innymi
 • znaleźć równowagę między koncentracją na pracownikach a koncentracją na procesie
 • znaleźć równowagę między motywacją a odpowiedzialnością
 • poradzić sobie z konfliktem i negatywnym nastawieniem

Prawdziwy przywódca służy swoim podwładnym!

Kategoria: Autor

Dale Carnegie

ISBN: 978-83-283-5831-7

Cena: 9999

978-83-283-5831-7: Przedmowa 5 Rozdział 1. Nie bądź szef


może duch przeszłości. ktoś. o kim dawno już zapomniała?
Poza tym… Rzecz trzecia: tak się składa. że Amber czasami kłamie.

W tej intrygującej. mrocznej opowieści niczego nie można być pewnym! Nie ma jednej wersji wydarzeń. a sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Kto mówi prawdę?

Zapomnij o wszystkich thrillerach. które do tej pory czytałeś! CZASAMI KŁAMIĘ Tobą zawładnie!

Alice Feeney – brytyjska pisarka i dziennikarka. przez piętnaście lat pracowała dla BBC News jako wydawca. reporterka i producentka. W 2016 roku ukończyła kurs pisarstwa organizowany przez Faber Academy w Londynie. Razem z mężem i psem mieszka w hrabstwie Surrey. “Czasami kłamię” to jej debiutancka powieść. do której prawa zostały sprzedane jeszcze przed premierą do 8 krajów!

Kategoria: Autor

Alice Feeney

ISBN: 978-83-272-4712-4

Cena:

978-83-272-4712-4:


Poczucie własnej wartości dla bystrzaków. Wydanie IV

Kategoria: Poradniki

W prostocie tkwi siła

Dowiedz się. jak:

 • zidentyfikować źródła niskiego poczucia własnej wartości
 • wyznaczać i osiągać cele. które wzbogacą Twoje życie
 • umiejętnie wykorzystywać swoje mocne strony
 • ukształtować wysokie poczucie własnej wartości u dzieci

Zacznij proces odkrywania samego siebie – i uwierz. że jesteś cudowną. wspaniałą osobą

Chcesz się dowiedzieć. jak zwiększyć wiarę w siebie? Nie jesteś sam. Ta napisana przez ekspertki książka jest pełna przydatnych i wartościowych porad. Przedstawia proste i innowacyjne metody. które pomogą Ci zidentyfikować źródło niskiego poczucia własnej wartości. zmienić sposób myślenia. zwiększyć pewność siebie i odzyskać wiarę we własne możliwości.

 • Lustereczko. powiedz przecie – poznaj swojego „wewnętrznego krytyka”. dowiedz się. jak Twoje myśli wpływają na Twoje poczucie własnej wartości i dlaczego za mało w siebie wierzysz.
 • Doskonałość nie istnieje – uświadom sobie swoją tendencję do perfekcjonizmu. uporaj się z negatywnym dialogiem wewnętrznym. stwórz pozytywny wizerunek własnego ciała i zadbaj o siebie. żeby poczuć prawdziwe szczęście.
 • Zacznij zadzierać nosa – odkryj korzyści wysokiego poczucia własnej wartości. przekonaj się. że strach osłabia Twoją wiarę i znajdź dla siebie osiągalne cele.
 • Zburz mury – dowiedz się. jak pokonać wewnętrzne bariery. które stoją na drodze do sukcesu w miłości i pracy.
 • Podaj dalej – dowiedz się. jak pomóc rodzinie. przyjaciołom. dzieciom. podwładnym i współpracownikom w zbudowaniu wysokiego poczucia własnej wartości.

W książce znajdziesz:

 • wiedzę o tym. jak kształtowało się Twoje poczucie własnej wartości
 • informacje. jak zaprzyjaźnić się z samym sobą
 • przyczyny niskiego poczucia własnej wartości
 • sposoby na zmierzenie poczucia własnej wartości
 • pomysły na zwiększenie wiary w siebie
 • metody na wyznaczanie rozsądnych granic dla siebie i dla innych
 • 10 różnych sposobów na szybkie zwiększenie poczucia własnej wartości
 • sposoby na pewność siebie podczas publicznych wystąpień

Autor: S. Renee Smith. Vivian Harte

Cena: 39.90

S. Renee Smith. Vivian Harte: MP3


struggling single mother and begins to understand the greatest source of personal joy. Lost December is New York Times bestselling author Richard Paul Evanss modern-day holiday version of the biblical story of the prodigal son. a powerful tale of redemption. hope. and the true meaning of love.

Kategoria: Autor

Richard Paul Evans

ISBN:

Cena: 9999

:


ść.

Kategoria: Autor

Brittainy C. Cherry

ISBN: 978-83-8146-861-9

Cena: 9999

978-83-8146-861-9:sarah j. mass, cudeńka, silent hill 2 gra, simon templer, tarcza pdf, audiobook do nauki angielskiego, god of war jaskinia wiedzmy, platon idea, robert szuchta, nigdy nie jest za późno książka, luna to surowa pani, origami dla dzieci do wydrukowania, agnieszka halas, audiobook po polsku, dżuma mobi, aldous huxley nowy wspaniały świat pdf, dzika ziemia…