Inspektor Parma i spisek żywności

Inspektor Parma i spisek żywności Kategoria: Literatura młodzieżowa Jest takie miasteczko. zupełnie niepodobne do innych. którego mieszkańcy bardzo dbają o to. by ich dieta była zdrowa i pożywna. Nie jest to wcale takie proste: sąsiednie miejscowości. Buły Wielkie i Parówy Niżne. dają zły przykład. a z ukrycia działają złowrogie siły… Na szczęście Jagodno ma swoich…

Published by admin in28 maja 2022
Tagi: , , ,

Inspektor Parma i spisek żywności

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Jest takie miasteczko. zupełnie niepodobne do innych. którego mieszkańcy bardzo dbają o to. by ich dieta była zdrowa i pożywna. Nie jest to wcale takie proste: sąsiednie miejscowości. Buły Wielkie i Parówy Niżne. dają zły przykład. a z ukrycia działają złowrogie siły…

Na szczęście Jagodno ma swoich obrońców. Przy Boczkowej 23 działa biuro detektywistyczne Parma i Partnerzy. w którym urzędują inspektor Parma i jej wierny pomocnik Szperek. Detektywi rozpoczynają śledztwo i ruszają na pomoc mieszkańcom miasteczka. którym zagraża podejrzana substancja. Jaką rolę w tej historii odgrywa demoniczny doktor Truj i jakimi motywami kierują się przestępcy?

Dzięki śledztwu dowiemy się. co to takiego sztuczne barwniki i aromaty. konserwanty. spulchniacze pieczywa oraz dlaczego jedzenie czasami tylko przypomina jedzenie…

Ilekroć czytam listę składników produktów żywnościowych. ogarnia mnie przerażenie. Brakuje mi kogoś. kto jak bohaterowie tej barwnej opowieści. stanąłby na straży mojego zdrowia i życia. Atmosfera ich zmagań ze „spiskiem żywnościowym” przypomina mi stare kryminały. tyle że to kryminał w krótkich spodenkach. I niech tak będzie. Inspektor Parmo – do dzieła!

Marcin Brykczyński

Od Autora

Urodziłem się w 1983 roku w Ottawie. w Kanadzie. i wychowywałem w polskim domu w rodzinie dyplomatów. Dzięki temu nauczyłem się mówić w kilku językach i poznałem kawałek świata oraz na własnej skórze doświadczyłem. jak historia potrafi skomplikować losy człowieka.

Polska zawsze była dla mnie ważna. Gdy już tutaj osiadłem. poznałem swoją cudowną żonę i doczekałem trójki wspaniałych dzieci. Od początku tego roku jestem powiernikiem Fundacji Powszechnego Czytania. Misją fundacji jest upowszechnianie czytania jako sposobu na niwelowanie różnic społecznych i praca na rzecz porozumienia międzyludzkiego. A teraz. drodzy Czytelnicy. oddaję w Wasze ręce moją pierwszą książkę dla dzieci. Mam nadzieję. że zżyjecie się z jej bohaterami tak samo. jak stało się w to w przypadku moim i mojej rodziny. Bawcie się dobrze!

Autor: Christopher Siemieński

Cena: 29.99

Christopher Siemieński: MP3


Pozwól mi kochać

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nowa powieść autorki bestsellerowego „Podaruj mi jutro”!

Sabina Horczyńska jest kobietą sukcesu – pracuje jako wykładowca na uczelni. świetnie zarabia. cieszy się uznaniem. Jednak z dnia na dzień traci posadę i dobre imię. na które pracowała całe życie. Wszystko za sprawą oskarżenia o oszustwo i przyjęcie łapówki.

Córka  namawia ją. żeby wyjechała do rodzinnego dworu na Podlasiu. Sabina nie ma ochoty odwiedzać Lipowego Wzgórza ze względu na matkę. z którą od lat żyje w konflikcie. W końcu decyduje się na wyjazd. bo matka wyrusza akurat w długą podróż. Sabina nie przypuszcza nawet. jak wielkie zmiany zapoczątkuje w jej życiu ta pozornie błaha decyzja.

Angażuje się w działalność Akademii Sztuk Anielskich. pomaga prowadzić dworski pensjonat i poznaje dwóch intrygujących mężczyzn. Pierwszy dzieli się z nią swoją niezwykłą pasją – zielarstwem. Drugiego ratuje przed niechybną śmiercią. gdy w trakcie szalejącej burzy znajduje go pobitego na poboczu drogi. Pomiędzy nimi szybko rozkwita uczucie. ale Sabina nie wie. że ten gorący romans może być dla niej tragiczny w skutkach.Musi też zmierzyć się z przeszłością. Czy przez lata żyła w kłamstwie? Czy jest winna zarzucanych jej czynów? Jakie sekrety skrywa jej matka?

Mocna. tajemnicza i przejmująca opowieść o przewrotności losu i o tym. że nic nie jest nam dane raz na zawsze. Autorka z doskonałym wyczuciem pokazuje jak trudna może być relacja między matką i córką. jak kłótnie i ukrywane przez lata tajemnice mogę doprowadzić do rozpadu rodziny.

 

Autor: Ilona Gołębiewska

Cena: 39.90

Ilona Gołębiewska: MP3


Sell It Today. Sell It Now

Kategoria: Pozostałe

Have you discovered the power of the one-call close? Sell It Today. Sell It Now Audio Seminar by sales champion. Tom Hopkins. is a supplemental training program which complements the Sell It Today. Sell It Now book. This audio program. along with the accompanying workbook. is your ultimate reference guide to planning and perfecting the art of one-call close. Whether you are an established sales professional with a long track record of achievement or a newcomer yet to make that first sale. you will find this seminar an incredible resource for new techniques. surprising insights. and continual inspiration.You will discover how easy it is to:Employ the fifteen keys of overcoming objectionsOvercome your fear of closingManage the four concepts that control all salesLet your customers answer their own objectionsMaster. use. and perfect the art of the one-call closeOnce you get a taste of this easy-going. soft-selling. results-only system. you’ll absolute

ISBN:

Cena: 9999

:


Separate Peace

Kategoria: Pozostałe

Devon School. an exclusive prep school for boys in New Hampshire. is a world unto itself. But it’s the summer of 1942. and the massive thundercloud of World War II threatens the school’s peaceful environment. Paralleling the war. where enemies real and imagined are sometimes collaborated with and sometimes destroyed. is the friendship between Gene and Phineas. two students attending the 1942 summer session at Devon. Their idyllic world begins to fall apart as the war escalates. and suspicion and the complexities of adolescence result in violence and betrayal.A Separate Peace has become a modern classic.

Autor: John Knowles

Cena: 102.90

John Knowles: MP3


cnie mieszka w Londynie. Ma dwóch braci. na tego starszego zrzuca całą odpowiedzialność za miłość do muzyki. I bardzo mu dziękuje.

Kategoria: Autor

Hermia Stone

ISBN: 978-83-7995-306-6

Cena: 9999

978-83-7995-306-6:


Disciple

Kategoria: Pozostałe

DI Brook thought the nightmare was over- but the Reaper has left behind a horrifying legacyaWhen an accidental drowning is found to be murder. Brooks past relationship with the victim makes him the prime suspect. A fact made worse when he receives a chilling message urging him to continue the work of the serial killer The Reaper. the deranged vigilante who had previously terrorised the UK.When a copycat murder on a Derby estate surfaces shortly afterwards. Brook is left with no alternative but to reopen the case- and to find a serial killer he knows is already dead.But as Brook delves deeper. he unearths the secrets behind a series of savage murders stretching back to 1975. Terrifyingly. it seems that The Reapers influence has inspired a new band of willing disciplesaA nail-shredding thriller for fans of Stuart MacBride and Thomas Harris.

Autor: Steven Dunne

Cena: 71.90

Steven Dunne: MP3


Afirmacje dla menedżerów

Kategoria: Poradniki

Afirmacje to pozytywne twierdzenia. wykorzystujące mechanizmy autosugestii i medytacji. Posiadają moc wpływania na podświadomość. która kontroluje nasze przekonania i zachowania. Stosując je systematycznie. zaczynamy identyfikować się z ich treścią. a w efekcie odpowiednio dostrajamy nasze myśli. Odpowiednio sformułowane. dostosowane do zamierzonego celu. afirmacje stanowią potężne narzędzie. które może realnie przybliżyć do osiągnięcia upragnionej zmiany.

„Afirmacje dla menedżerów” zawierają stwierdzenia. które mają wzmocnić poczucie kompetencji kierowniczych. Przedstawiają zbiór pozytywnych myśli na temat umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. czasem oraz zadaniami do wykonania. Malują przyjazny obraz menedżera jako profesjonalisty dbającego zarówno o dobro firmy. jak i jej pracowników.

Sesję afirmacyjną warto wzmocnić wizualizacjami – wyobrażać sobie. że cel został już osi

ISBN:

Cena: 9999

:światło moich oczu, jej wina i grzech, brian tracy samodyscyplina, grombelardzka legenda, marcin gawrycki, mobi czym otworzyć, pan samochodzik i niewidzialni pdf, granica pdf, dziecko znikąd, czytnik ebook jak działa, kazimierz bandarzewski, joanna marszałek, piotr grabowski śmierć, anna frank: cała prawda…