Miłość jest jedna

Miłość jest jedna Kategoria: Pozostałe O każde dziecko trzeba się martwić inaczej. a wszystko w jednym celu: aby zbawiły duszę swoją. Anna Augustyn Autorzy sesji powołując się na listy Anny Augustyn ukazują głębię. piękno i wielkość powołania do dawania życia. Być dobrym dzieckiem Boga. budować dojrzałą więź małżeńską. dynamiczny charakter rodzicielstwa. godzić się na dojrzałą…

Published by admin in20 maja 2022
Tagi: , , , ,

Miłość jest jedna

Kategoria: Pozostałe

O każde dziecko trzeba się martwić inaczej. a wszystko w jednym celu: aby zbawiły duszę swoją. Anna Augustyn

Autorzy sesji powołując się na listy Anny Augustyn ukazują głębię. piękno i wielkość powołania do dawania życia. Być dobrym dzieckiem Boga. budować dojrzałą więź małżeńską. dynamiczny charakter rodzicielstwa. godzić się na dojrzałą rezygnację z siebie. poświęcenie dla dzieci. dawać dzieciom wolność – oto kilka ważniejszych tematów prezentowanej sesji.

Sesja kierowana jest także do osób konsekrowanych. powołanych do macierzyństwa duchowego.

Autor: Józef Augustyn SJ. Lucyna Słup

Cena: 19.90

Józef Augustyn SJ. Lucyna Słup: MP3


Kategoria:

:

Cena: 24.90

: MP3


a dobę.

Ten pełen pasji do nauki przewodnik po życiu w kosmosie zabierze cię w niezwykłą podróż w kosmos. pokaże tajniki pracy astronauty i odkryje cuda technologii kosmicznej stworzonej przez człowieka.

Nie pozwól nikomu. aby powiedział ci. że nie możesz czegoś osiągnąć. – Tim Peake

___

O autorze

Tim Peake – pilot i astronauta Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) pochodzący z Wielkiej Brytanii. W 2016 roku ukończył misję Principia. w trakcie której przez pół roku pracował na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Ekspedycji 46/47. Od lat jest ambasadorem brytyjskiej nauki i kariery w przestrzeni kosmicznej. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych i uczestniczy w spotkaniach. promując naukę i inżynierię wśród uczniów szkół.

Kategoria: Autor

Tim Peake

ISBN: 978-83-66074-36-1

Cena: 9999

978-83-66074-36-1:


Denim Diaries 1

Kategoria: Pozostałe

This story explores the lives of sixteen-year-olds Denim Mitchell and Andre Patterson. who have shared an intense bond ever since they were kids. Denim yearns to date Andre. known by his friends as Dre. However. Denim’s parents are doing everything in their power to keep the heat of the passion between the two teens under wraps.Dre. a rising basketball star and budding artist. has a glorious future ahead of him. Unfortunately. rumor has it that he’s involved in activities that could ruin his chances of ever hooking up with Denim or achieving his dreams of going to college and the NBA. Denim realizes her relationship with Dre could be shattered if her parents find out that she violated their trust. One lie. one party. and one bullet change the course of both of their lives forever.

Autor: Darrien Lee

Cena: 80.90

Darrien Lee: MP3


Alicja w krainie czarów

Kategoria: Pozostałe

Niezapomniana. klasyczna powieść na pograniczu jawy i snu.

Pewnego letniego dnia znudzona Alicja siedziała wraz z siostrą nad brzegiem rzeki. Nagle tuż obok przebiegł Biały Królik. Nie jakiś tam zwykły królik! Ubrany był bowiem w kamizelkę. a w łapce trzymał zegarek. I na dodatek wyglądał jakby się gdzieś bardzo spieszył. Zaciekawiona dziewczynka zerwała się na równe nogi i popędziła za Królikiem przez łąkę. W ostatniej chwili zauważyła. jak ten znika w norze pod żywopłotem. Nawet przez moment się nie zastanawiając Alicja wskoczyła za nim. Prosto do przedziwnej. magicznej krainy. w której wszystko może się zdarzyć…

Autor: Lewis Carroll

Cena: 25.90

Lewis Carroll: MP3


dzie był odpowiedzialny za trzy elektrownie atomowe. Swoją pierwszą powieść napisał w wieku 17-nastu lat – był to Dywan (The Carpet People). wydany ostatecznie w roku 1971.W 1983 r. wydał pierwszą książkę z serii Świata Dysku (Discworld) – Kolor Magii (The Colour of Magic). Sukces serii rodził się w bólach – z powodu złej kampanii marketingowej książka sprzedała się wyjątkowo źle. Jednakże kolejny tom serii – Blask Fantastyczny (The Light Fantastic). stał się bestsellerem i początkiem wielkiego sukcesu całej serii. W roku 1998 za zasługi dla literatury został udekorowany przez królową angielską Orderem Imperium Brytyjskiego. Książki Terry’ego Pratchetta odniosły światowy sukces – zostały przetłumaczone na 33 języki i sprzedane w ponad 40 milionach egzemplarzy.

Kategoria: Autor

Terry Pratchett

ISBN: 978-83-62686-06-3

Cena: 9999

978-83-62686-06-3:


FastDiet

Kategoria: Pozostałe

From Dr. Michael Mosley. author of The 8-Week Blood Sugar Diet. and Mimi Spencer comes a revised and updated edition of the #1 New York Times bestseller The FastDiet. complete with new science. recipes. and tips for easy fasting!Is it possible to eat normallyfive days a weekand become slimmer and healthier as a result? Simple answer: yes. You just limit your calorie intake for two nonconsecutive days each week500 calories for women. 600 for men. Youll lose weight quickly and effortlessly with The FastDiet. Scientific trials have shown that intermittent fasting will help the pounds fly off and reduce your risk of diseases. including diabetes. cardiovascular disease. and even cancer. offering a dietary program you can incorporate into your busy daily life. This revised and updated edition of the #1 New York Times bestseller features: -More quick and easy fast day recipes -A new section on the psychology of dieting -The latest research on the science behind the program

:

Cena: 19.55

: MP3


P3

Kategoria: Spis_tresci

Fragment: 228991

Cena:

228991:


Sami sobie nigdy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Co wiesz o swoich sąsiadach. oprócz tego. że palą papierosy na balkonie i co niedziela tłuką mięso na kotlety. a ci z piętra wyżej często przelewają kwiaty? O anonimowości w blokowiskach. samotności w kłopotach i poszukiwaniu bliskości. o chorobie i uzależnieniach… Jednym słowem – o problemach. które każdego z nas spotykają. ale nie zawsze dostrzegamy je u innych za ścianą?

Komuś. może tuż obok. dzieje się krzywda. ale nie wyrządzamy jej SAMI SOBIE… NIGDY.

Autor: Anna M. Brengos

Cena: 29.95

Anna M. Brengos: MP3


Mleczak i inne opowiadania o Marcysiu i nie tylko

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Zabawne i wzruszające opowiadania dla młodszych dzieci. Zbiór zawiera opowiadania:

Mleczak

Film

Nabaran. król dobrej zabawy

Badanie na śniadanie

Lekcja planu

Alicja z wieży

Mumiś

Plac zabaw

***

„Tak naprawdę jest to opowieść o małych-wielkich emocjach. To uchwycenie dziecięcej perspektywy patrzenia na świat jest tym. co urzeka mnie tutaj najbardziej: pozwala lepiej zrozumieć pociechę. przypominając to wszystko. co zostało już zapomniane”

Anna Hacuś-Krawczyk. CzasDzieci.pl

***

„Bezpośredni styl. humor. głębokie zrozumienie psychiki dziecka – to cechy pisarstwa Katarzyny Wasilkowskiej. W książce »Mleczak«. napisanej z myślą o najmłodszych. autorka mówi o poważnych sprawach”.

TVP ABC

Autor: Katarzyna Wasilkowska

Cena: 29.95

Katarzyna Wasilkowska: MP3hubert radzikowski, piaty wymiar online, inne piesni, jego babeczka pdf, spiżowy gniew chomikuj, fałszywy ruch, ostatnia kwarta, chyłka ekstradycja pdf, olga tokarczuk nike, plastusiowy pamiętnik test, dlaczego marchew bluszcz kukurydza i jemioła wykształcają nietypowe korzenie, neil strauss gra pdf, mirosława kareta saga rodu petrycych, położnictwo i ginekologia bręborowicz pdf, norman davies zaginione królestwa, zaczekaj na mnie pdf…