Wspomnienia brudnego anioła

Wspomnienia brudnego anioła Kategoria: Powieści i opowiadania Henning Mankell w nowej odsłonie jako pisarz historyczny! Historia Szwedki. która zostaje właścicielką największego domu publicznego w stolicy Mozambiku na przełomie XIX i XX wieku. Mankell sięga do dokumentów sprzed stu lat. by opowiedzieć historię tajemniczej nordyckiej piękności. Europejski sukces Włoskich butów powtarza dziś powieść Wspomnienia brudnego anioła.…

Published by admin in18 maja 2022
Tagi: , , , , ,

Wspomnienia brudnego anioła

Kategoria: Powieści i opowiadania

Henning Mankell w nowej odsłonie jako pisarz historyczny!

Historia Szwedki. która zostaje właścicielką największego domu publicznego w stolicy Mozambiku na przełomie XIX i XX wieku. Mankell sięga do dokumentów sprzed stu lat. by opowiedzieć historię tajemniczej nordyckiej piękności. Europejski sukces Włoskich butów powtarza dziś powieść Wspomnienia brudnego anioła.

Autor: Henning Mankell

Cena: 34.90

Henning Mankell: MP3


ę i wciąż się zastanawiała. kim stał się jej dawny adorator. co robi. jak wygląda i czy znalazł już miłość swojego życia. Któregoś czwartkowego wieczoru. po nieudanym dniu i opróżnieniu butelki shiraza. znalazła numer jego telefonu i… zadzwoniła. I nie była to ich ostatnia rozmowa.

Landon wcale o niej nie zapomniał. ale nie zdradził. dlaczego nie próbował jej odszukać. Twierdził również. że jego rodzice nie wyrzucili jej rodziny z mieszkania. a cała historia wyglądała inaczej. Wkrótce okazuje się. że tajemnic i niedopowiedzeń jest więcej. Także Rana nie chce zdradzać swoich. Właściwie najrozsądniej byłoby rzeczywiście o sobie zapomnieć. Ale… ani on. ani ona nie umieją tego zrobić. Napięcie rośnie. Pożądanie buzuje. W obojgu rodzi się przeczucie. że zawsze należeli do siebie. Jak jednak zaufać komuś. kto boi się szczerości?

Usłyszałeś już dosyć. żeby się rozłączyć?

Kategoria: Autor

Penelope Ward

ISBN: 978

Cena: 44.90

978: MP3


Nalewka zapomnienia

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jaga zbudowała swój świat na materialnych fundamentach. Ma dobrze płatną pracę. samochód jak czołg. apartament w modnej dzielnicy. Nie jest szczęśliwa. ale nie robi z tego problemu.

Niespodziewanie dowiaduje się. że jej życie długo nie potrwa. Dlatego postanawia wyjechać i sama nie do końca wiedząc jak. ląduje na pograniczu cywilizacji. W skrzypiącej chałupie bez bieżącej wody i z niedrożnym piecem. Mając za sąsiadkę wiejską szeptuchę oraz ponure indywiduum. będące mistrzem technik negocjacyjnych. Mętną materię rzeczywistości rozjaśniają ptaszki pogwizdujące przeboje z lat siedemdziesiątych.

Kasia Bulicz-Kasprzak – Kiedy byłam mała. spędzałam wakacje u babci na Roztoczu. To był dla mnie niezwykły. baśniowy świat – szukałam w trawie krasnoludków i całowałam żaby. Nalewka zapomnienia to koktajl z tych wspomnień i moich literackich fascynacji.

Autor:

Cena: 17.90

: MP3


Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 1. Zagadka zaginionej kamei

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Pierwszy tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!

Kiedy Anka spotyka w windzie Piotrka. jego małą siostrzyczkę Jagę i oswojonego szczura Sherlocka. nic nie zapowiada popołudnia pełnego wrażeń. Gdy jednak cała czwórka odwiedza babcię Piotrka i Jagi. okazuje się. że potrzebny będzie detektyw. bo zaginęła kamea – pamiątka rodzinna. a zarazem kopia bezcennej ozdoby księżny Izabeli Czartoryskiej. Tego dnia do mieszkania babci wchodzili tylko: sąsiadka. listonosz i pan. który miał naprawić dekoder. Kto z nich zabrał kameę?

„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę. elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę. gdyż każdy

ISBN: 978-87-26-69687-5

Cena: 9999

978-87-26-69687-5:kto to jest heretyk, diana palmer demony przeszłości część 2, owoc debu, w mocy ducha pdf, władca pierścieni drużyna pierścienia książka, tokarczuk ebook, konwertuj pdf na jpg, marek szydło, odyssey one tom 5 chomikuj, wzruszające historie z życia wzięte, urodzona księżniczka, łucja wilewska, metro 2034 mobi, millenium 4 część, caraval chłopak który smakował jak północ, excel samouczek pdf, zabójczy pocisk pdf, czarownica na miotle do powieszenia, sołonin, doci.pl najnowsze…