gment

gment Kategoria: 203671 23.86 1: 9999 Cena: 9999: Odyssey One. Tom 1 Rozgrywka w ciemno Kategoria: Fantastyka i fantasy Pierwszy tom głośnej serii SF Evana Curie w polskim przekładzie! Daj się wciągnąć w kosmiczną podróż. która nieoczekiwanie zamienia się w starcie z tajemniczymi. śmiercionośnymi cywilizacjami. Korzystając z najnowszej technologii. umożliwiającej podróże międzygwiezdne. okręt badawczy „Odyseja”…

Published by admin in16 maja 2022
Tagi: , , ,

gment

Kategoria: 203671

23.86

1: 9999

Cena:

9999:


Odyssey One. Tom 1 Rozgrywka w ciemno

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Pierwszy tom głośnej serii SF Evana Curie w polskim przekładzie! Daj się wciągnąć w kosmiczną podróż. która nieoczekiwanie zamienia się w starcie z tajemniczymi. śmiercionośnymi cywilizacjami.

Korzystając z najnowszej technologii. umożliwiającej podróże międzygwiezdne. okręt badawczy „Odyseja” wyrusza w dziewiczy rejs. Kosmos nie jest jednak tak pusty. jak może się wydawać z perspektywy naszej planety. „Odyseja” trafia prosto w środek konfliktu między dwoma rasami. Załoga okrętu staje w obliczu śmiertelnie groźnego. bardzo potężnego. znakomicie wyposażonego przeciwnika. Dysponuje o wiele mniej zaawansowaną technologią. lecz musi sobie radzić za pomocą tego. co posiada. Ale czy podoła wyzwaniu? I jakie będą konsekwencje poczynań Ziemian? Czy odwaga. poświęcenie i ludzka inteligencja są w stanie zniwelować dystans cywilizacyjny?

Lasery. torpedy impulsowe. ataki i uniki. gonitwy myśliwców. krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia. Wszystko to znajdziesz w pierwszej części cyklu stworzonego przez Evana Currie. Autor w doskonały. wręcz magnetyczny sposób przedstawia dokładnie przemyślane uniwersum. Prowadzi akcję jak wytrawny gracz. po mistrzowsku dawkując napięcie i tym samym sprawiając. że trudno oderwać się od książki. a po zakończeniu ma się ochotę na więcej… i jeszcze więcej.

Uniwersum „Odyssey One” stoi przed nami otworem!

Autor: Evan Currie

Cena: 25.57

Evan Currie: MP3


Przygody Tomka Sawyera

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Wychowywany przez ciotkę Tomek. mieszka w małym miasteczku nad rzeką Missisipi.  Nie przepada za szkołą i innymi obowiązkami. bardziej ceniąc sobie wolność i niezależność. przez co staje się dla ciotki ciągłym utrapieniem. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem. młodym włóczęgą Huckelberrym Finnem. spędza czas głównie na robieniu kawałów i innych psotach. nieustannie wplątując się w jakieś kłopoty. z których jednak dzięki inteligencji i sprytowi zawsze udaje mu się wyjść cało. Pewnej nocy chłopcy. w celu pozbycia się kurzajek. udają się w nocy na cmentarz. gdzie stają się świadkami straszliwej zbrodni. Sprawa od początku jest mroczna i tajemnicza. W dodatku chłopcom grozi niebezpieczeństwo ze strony bezwzględnego Indianina Joe. Czy uda im się wydostać z tej opresji i rozwiązać zagadkę zbrodni na cmentarzu?

Klasyka literatury dziecięcej i światowej.  Żywo i barwnie opowiedziana historia. pełna zaskakujących zwrotów akcji. Piękna opowieść o przyjaźni. wolności i dorastaniu.

Autor: Mark Twain

Cena: 21.90

Mark Twain: MP3


Too Close

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the audiobook edition of Too Close by Natalie Daniels. read by Clara Salaman and Sara Stewart.For fans of THE GIRLFRIEND and THE WIFE BETWEEN US. TOO CLOSE is a twisting tale of friendship and betrayal. How close is too close?There’s a moment. when you meet someone new. when the connection is so strong that making a friend can feel like falling in love. That’s how it was for Connie and Ness. They met in the park while their children played and as they talked. they realised they were neighbours. Perhaps it was only natural that they and their families would become entirely inseparable.But when Ness’s marriage ends in a bitter divorce. she is suddenly at Connie’s house all the time. Connie doesn’t have a moment to herself. no time alone with her husband. not a second to chat to her kids. It’s all too much. Something has to give.Connie has woken up in a psychiatric hospital. They say she committed a terrible crime but she says she can’t remember

ISBN:

Cena: 9999

:


wakes up in a small town to find himself completely and inexplicably alone. A Nice Place to Visit (starring Hal Sparks) After being shot to death by a policeman. thief Rocky Valentine encounters Pip. an amiable white-haired guide. who gives Rocky everything he wishes for. In His Image (starring John Heard) Alan Talbot doesn’t understand why his hometown seems so unfamiliar; why is he driven to kill and what are those strange noises in his head? He’s about to get some answers when he comes face to face with his double.

Kategoria: Autor

various authors

ISBN:

Cena: 9999

:


Nowoczesny Budda

Kategoria: Poradniki

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

Stań się nowoczesnym Buddą.

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi. dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

Jesteś gotów. aby złożyć przysięgę osobistej doskonałości?

Jeśli tak. ta książka jest dla Ciebie.

Autor: Dawid Piątkowski

Cena: 20.90

Dawid Piątkowski: MP3


Leonardo da Vinci

Kategoria: Biografie i dzienniki

Najnowsza książka autora bestsellerów Steve Jobs i Innowatorzy – pobudzający wyobraźnię literacki portret Leonarda da Vinci. Odwołując się do liczących tysiące stron notatników geniusza. a także do najnowszych odkryć związanych z jego życiem i dorobkiem. Walter Isaacson snuje porywającą opowieść i po mistrzowsku splata wątki twórczości artystycznej Leonarda z jego dokonaniami naukowymi.

Spod pędzla Leonarda wyszły dwa najsłynniejsze obrazy w historii malarstwa: Ostatnia Wieczerza i Mona Lisa. On sam uważał się jednak nie tylko za malarza. ale też za naukowca i inżyniera. Z pasją graniczącą niekiedy z obsesją prowadził nowatorskie badania nad anatomią człowieka. skamieniałościami. ptakami. maszynami latającymi. botaniką. geologią i sztuką projektowania broni. Niezwykła umiejętność łączenia nauk humanistycznych i przyrodniczych – której symbolem stał się Człowiek witruwiański – uczyniła Leonarda jednym z najbardziej kreatywnych geniuszy w dziejach ludzkości.

Łączenie różnorodnych pasji. tak jak z upodobaniem robił to Leonardo. wciąż pozostaje najlepszym sposobem na rozbudzenie w sobie twórczej inwencji. Życiorys Leonarda – nieślubnego dziecka. homoseksualisty. mańkuta i wegetarianina. mającego problemy z koncentracją i ocierającego się czasem o herezję – to także najlepszy dowód na to. że outsider nie musi stać na straconej pozycji. Jego historia uświadamia nam. jak ważne jest. by nieustannie podsycać głód wiedzy. być gotowym do podawania jej w wątpliwość i mieć odwagę myśleć inaczej.

Za tak ludzki portret geniusza Isaacson zasługuje na wyrazy najwyższego uznania. „The Times”

Wiecznie głodny wiedzy. łatwo się rozpraszający. próżny. a przy tym wegetarianin. W znakomitej biografii Isaacsona Leonardo jest człowiekiem z krwi i kości. „The Sunday Times”

Niezwykle pouczający przewodnik po twórczym dorobku jednego z największych umysłów minionego tysiąclecia. „The Observer”

Autor: Walter Isaacson

Cena: 49.99

Walter Isaacson: MP3


: pieprz samodoskonalenie się (17) Odzyskiwanie władzy nad własnym życiem (po wielkiej bitwie) (20) Odnalezienie źródła problemu… i usunięcie go (26) Widzenie świata w jaśniejszych barwach (32) Przestań dawać ciała (38) Wychodzenie z nałogu (45)rozdział drugi: pieprz samoocenę (55) Pozbywanie się piętna nieudacznika (57) Uwolnienie siły perswazji (65) Przeciwstawianie się łobuzom (71) Pozbywanie się piętna niepełnosprawności (79) Ochrona samooce…

Kategoria: Fragment

293525

23.90: 1

Cena:

1:jak wyłaczyc powiadomienia na chrome, you are not alone michael jackson, stulecie winnych książka pdf, remigiusz mróz pdf, wilk z wall street pdf, z kim będzie ci tak źle jak ze mną, dostojewski wspomnienia z domu umarłych, imperium grzechu meghan march pdf, perfekcyjna pani domu poradnik, list do ojca, wyspiański wesele pdf, sb a lech wałęsa pdf, sztuka obsługi pdf chomikuj, jadowska, ciało audrey carlan, radykalni rebelia, mroczna strona, torrenty ebooki darmo, bar pod kogutem, myślenie transdukcyjne, lachistan, średniowieczne ladacznice, miejsce egzekucji val mcdermid, kaleczka, janelle brown…