Plotkara 12: Zawsze będę cię kochać

Plotkara 12: Zawsze będę cię kochać Kategoria: Pozostałe Blair ma nowego chłopaka. Pete przedstawia ją swojej rodzinie. która przyjęła dziewczynę ciepło. nie zaproszono jej jednak na wspólne wakacje. Blair decyduje się zatem przyjechać do Sereny. Mają zamiar spotkać się ze starymi znajomymi. Nate. wraz z dawnym mentorem ojca. odbywa wielomiesięczny rejs. Po jego zakończeniu chłopak…

Published by admin in4 maja 2022
Tagi: , ,

Plotkara 12: Zawsze będę cię kochać

Kategoria: Pozostałe

Blair ma nowego chłopaka. Pete przedstawia ją swojej rodzinie. która przyjęła dziewczynę ciepło. nie zaproszono jej jednak na wspólne wakacje. Blair decyduje się zatem przyjechać do Sereny. Mają zamiar spotkać się ze starymi znajomymi. Nate. wraz z dawnym mentorem ojca. odbywa wielomiesięczny rejs. Po jego zakończeniu chłopak czuje. że dojrzał i będzie mógł dokonać wyboru między Sereną a Blair. Tymczasem Dan znów marzy o Vanessie.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

„Plotkara” to seria książek adresowanych do nastolatek. Akcja powieści rozgrywa się w Nowym Jorku. Seria obejmuje 2 prequele. 12 części poświęconych jej głównym bohaterom. a następnie 4 tomy o rodzinie Carlsów.

 

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii

ISBN: 978-83-11-15819-1

Cena: 9999

978-83-11-15819-1:


umiane jako krytyczne umiejętności. które pozwalają na osiągnięcie doskonałości i trwałe utrzymanie tego stanu. Przekonasz się. że kluczowym czynnikiem jest strach – że to on tkwi u podstaw każdego sukcesu i każdej porażki. Zrozumiesz. że ten stres. o którym mówią media. nie istnieje. Dowiesz się. że jest jedna kluczowa umiejętność. dzięki której możliwe staje się odnoszenie trwałych sukcesów na wielu polach. Uświadomienie sobie tego faktu sprawi. że wkroczenie na ścieżkę trwałej kariery. szczęśliwego związku i znakomitego zdrowia okaże się dużo prostsze!

W tej książce:

  • czym jest strach i jakie są jego podstawy biologiczne
  • jak wygląda zdrowa reakcja na własny strach
  • wykorzystanie strachu do odnoszenia sukcesów
  • jak pielęgnować relacje międzyludzkie
  • technika przeprogramowywania swoich reakcji

Osiągaj trwałe sukcesy w pracy. zdrowiu i relacjach!

Kategoria: Autor

Ro

Autor: Audrey Carlan

Cena: 25.90

Audrey Carlan: MP3


Alarm of War. Book II: The Other Side of Fear

Kategoria: Pozostałe

The Dominion’s surprise attack was almost a total success. Victoria’s home world was captured. Victoria’s vaunted Second Fleet was annihilated. its Third Fleet shattered. The Home Fleet fought a bitter and bloody rear-guard action as Queen Anne and the space station Atlas fled to Refuge. but now they are trapped there. The Dominion fleet batters at the worm hole defenses and its strength increases every day. The Victorian forces are not strong enough to fight their way out. It is a war of attrition that Victoria cannot win.

But an unexpected ally holds a millennia-old secret. a secret that offers a chance of survival… if Queen Anne and Admiral Douthat are bold enough. In order to exploit this opportunity. Admiral Douthat must divide the already weak Victorian forces and launch an audacious attack. If they succeed they could blunt the Dominion advance and buy precious time.

If they lose. they lose

Autor: Eliot Schrefer

Cena: 15.90

Eliot Schrefer: MP3


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Pięknie odmienni. Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień

Kategoria: Poradniki

Gdy urocze wady przestają być takie urocze…

Początki są piękne. On wspaniały. ona cudowna. Myszka. misio. dzióbek. żabka. Świata poza sobą nie widzą. a wspólna przyszłość rysuje się wspaniale. Co mogłoby pójść nie tak. skoro jestem w związku z tak niezwykłą osobą? Wszystko. co na etapie zauroczenia wydaje się rozczulające. szybko zaczyna drażnić. Irytować. Przeszkadzać. Doprowadzać do szaleństwa. Takiego z awanturą. pretensjami. krzykami. a nawet obrzucaniem się wyzwiskami.

Bo ty zawsze. bo ty nigdy!

W tego typu sytuacjach można oczywiście okopać się na swoim stanowisku w myśl zasady „moje jest mojsze” i toczyć z partnerem zajadłe wojny. Można. tylko dokąd to doprowadzi? Czy nie lepiej byłoby wyjść drugiej stronie naprzeciw i ustalić. które z codziennych rytuałów. charakterystycznych zachowań i ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu są dla obojga akceptowalne? Warto umówić się. co jest do przyjęcia. a co absolutnie nie. To nie będzie łatwe ani szybkie. Jednak. o ile obie strony zechcą. jest duża szansa. by wspólna praca nad związkiem zakończyła się sukcesem.

Chciałybyśmy. żeby ta książka stała się inspiracją do odświeżenia Twojego związku i wzbudzenia na nowo fascynacji partnerem. Zachęcamy do czytania jej we dwoje. tak by wspólna lektura stała się zalążkiem bliskiej i szczerej rozmowy.

Autorki

Autor: Monika Janiszewska. Katarzyna Kucewicz

Cena: 39.90

Monika Janiszewska. Katarzyna Kucewicz: MP3zagłada hyperiona, piotr rylski, słowik kristin hannah pdf, magdalena żakowska, terra ignota, szymon pietrzak, pozaświatowcy tom 1, claire north, olga tokarczuk nobel za co, tajemnica siedmiu zegarów, przydomek ludwika x, czasy hiszpanskie, jeździec miedziany darmowy pdf, ostatnia defilada, twierdza krzyżowiec 2, mróz ekspozycja pdf, horizon poradnik…