mi płacą – analizy. wykresy. zestawienia. Oraz to. za co mi nie płacą – tyranie po godzinach i złorzeczenie na przełożonego.

Ale mam plan. Pokręcę się w tym korpowrotku jeszcze przez kilka miesięcy. odłożę zarobione pieniądze na własny biznes i odchodzę.

I nie chcę już nigdy więcej widzieć mojego szefa!

Jeden wieczór spędzony z nim sam na sam w biurze sprawia jednak. że nieoczekiwanie zmieniam o nim zdanie. Pytanie tylko. czy słusznie?

 

mi płacą – analizy. wykresy. zestawienia. Oraz to. za co mi nie płacą – tyranie po godzinach i złorzeczenie na przełożonego. Ale mam plan. Pokręcę się w tym korpowrotku jeszcze przez kilka miesięcy. odłożę zarobione pieniądze na własny biznes i odchodzę. I nie chcę już nigdy więcej widzieć mojego szefa! Jeden wieczór spędzony z nim…

Published by admin in25 kwietnia 2022
Tagi: , , ,

mi płacą – analizy. wykresy. zestawienia. Oraz to. za co mi nie płacą – tyranie po godzinach i złorzeczenie na przełożonego.

Ale mam plan. Pokręcę się w tym korpowrotku jeszcze przez kilka miesięcy. odłożę zarobione pieniądze na własny biznes i odchodzę.

I nie chcę już nigdy więcej widzieć mojego szefa!

Jeden wieczór spędzony z nim sam na sam w biurze sprawia jednak. że nieoczekiwanie zmieniam o nim zdanie. Pytanie tylko. czy słusznie?

 

Kategoria: Autor

Melissa Darwood

ISBN: 978-83-956816-4-6

Cena: 9999

978-83-956816-4-6:


Sny Morfeusza

Kategoria: Pozostałe

Polecamy wywiad z Autorką książki na Literacki Świat Cyrysi

Polecamy wywiad z Autorką książki na recenzjezpazurem.pl

Polecamy wywiad z Autorką książki na kobiecerecenzje.pl


Cassandra Givens od zawsze nie ma szczęścia do facetów. Jej przelotne romanse za każdym razem kończą się złamanym sercem. a wybuchowy charakter. impulsywność oraz zgryźliwe poczucie humoru często wpędzają ją w kłopoty. Przeprowadzka do Miami otwiera nowy rozdział w jej życiu. a rozmowa kwalifikacyjna o pracę marzeń ma stać się drzwiami do lepszego jutra. Niestety. nic nie idzie po jej myśli. a poznanie Adama McKeya – jej przyszłego szefa – komplikuje wszystko jeszcze bardziej.

Początek tej znajomości staje się źródłem fascynującego romansu. ale i dużych kłopotów. Cassandra traci głowę dla demonicznego Morfeusza. Między tą dwójką wybucha namiętność. nad którą nie potrafią zapanować. Adam vel Morfeusz wciąga Cassandę do gry. której zasady są bardzo proste. ale narażają oboje na ogromne ryzyko.

Jak potoczy się historia. która nigdy nie powinna się wydarzyć?

Sny Morfeusza to intensywna. pełna namiętności i niebezpiecznych tajemnic lektura. która rozpali Twoje zmysły i wciągnie w świat mrocznych doznań. Daj się ponieść historii pięknej Cassandry i tajemniczego Adama!

„Dlaczego zakochujemy się w osobach kompletnie dla nas nieodpowiednich? Nigdy nie lubiłam tak zwanych złych chłopców. ale Adam nawet do tego typu facetów się nie zalicza. To nie jest zły chłopiec. to jest ktoś. od kogo powinnam się trzymać z daleka – i doskonale o tym wiem. Wiem. ale nie potrafię tego zrobić.”

Autor: K.N. Haner

Cena: 23.90

K.N. Haner: MP3


Magia słów. Jak pisać teksty. które porwą tłumy. Wydanie 2 rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

By odpowiednie dać rzeczy słowo

W języku angielskim słowo writer rozumie się bardzo szeroko – oznacza właściwie każdego. kto pisze. W języku polskim jedynie autorzy literatury beletrystycznej mają prawo używać zaszczytnego miana pisarza. Czy to znaczy. że dziennikarz jest zwolniony z obowiązku tworzenia celnych metafor? Czy autor książek naukowych może zapomnieć o budowaniu napięcia? Czy twórcy tekstów reklamowych wolno ignorować zasady ciekawego opowiadania? Nie! Jeśli zajmujesz się pisaniem. to jesteś pisarzem. Poczuj się nim nie tylko dlatego. że „pisarz to brzmi dumnie”. Także dlatego. że bycie nim zobowiązuje do tworzenia lepszych. bardziej przekonujących treści. Chętniej czytanych. Trafniej przekazujących to. co chcesz powiedzieć. Mocnych. Takich. pod którymi z satysfakcją podpiszesz się własnym nazwiskiem.

Dzięki tej książce poznasz wiele pisarskich sztuczek. które sprawią. że Twój tekst zabłyśnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dowiesz się. które czasowniki są dynamiczne i w jaki sposób konkretne rzeczowniki pobudzają wyobraźnię. Nauczysz się tworzyć krótkie i długie świetnie brzmiące zdania oraz eksponować w nich wybrane wyrazy. Zgłębisz fascynujące tajniki storytellingu. czyli opowiadania historii w taki sposób. by inni chcieli ich słuchać. Nauczysz się. jak budować napięcie. grać na emocjach i malować słowami… Autorka stawia przed Tobą jeszcze jeden cel: pragnie. by jej książka pomogła wykształcić indywidualny styl – głos. który wyróżni Cię spośród grona innych autorów.

Autor: Joanna Wrycza-Bekier

Cena: 34.90

Joanna Wrycza-Bekier: MP3


Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Drzewie przez długi czas było dla Justyny i jej bliskich oazą spokoju. Tutaj. wśród bujnej przyrody i oddanych przyjaciół odnaleźli w sobie wielkie pokłady wrażliwości i pogody ducha. Tu nauczyli się dostrzegać piękno otaczającego ich świata. Pobyt w pensjonacie dodawał im sił w zmaganiach z codziennymi problemami.

Tym razem nad Leśną Ostoją i jej nowymi właścicielami zbiorą się wyjątkowo groźne i ciemne chmury. Justynę i jej bliskich czeka wiele wyzwań i trosk. które postawią pod znakiem zapytania ich dalsze życie w Drzewiu. Ktoś będzie próbował zniszczyć ich spokój. Czy razem uda im się pokonać trudne chwile? Czy nad ukochanym pensjonatem znów rozbłyśnie słońce?

Daj się przenieść w miejsce. oddalone od miejskiego zgiełku. w którym tak łatwo się zatracić i na powrót poczuć bliskość otaczającej nas przyrody.

Autor: Joanna Tekieli

Cena: 102.90

Joanna Tekieli: MP3wymiar międzygrzebieniowy, jerzy morka, alvin schwartz, nawyk samodyscypliny zaprogramuj wewnętrznego stróża, resident evil 2 leon, ugly love pdf, miejsce dla dwojga, nesbo czerwone gardło, czerwona wilczyca, pielęgniarstwo we współczesnym położnictwie i ginekologii pdf, spowiedz heretyka, henryk markiewicz instalacje elektryczne pdf, dwór w czartorowiczach, streszczenie oskar i róża, .azw3, demony wojny przechrzta, wojna światów książka, i nie było już nikogo agatha christie, company of heroes poradnik, włoski tryb rozkazujący, janet dailey…