Balladyna

Balladyna Kategoria: Historia i literatura faktu   Dramat w pięciu aktach. Młody. przystojny i bogaty książę Kirkor zakochuje się w dwóch siostrach. Alinie i Balladynie. Aby rozstrzygnąć. która go poślubi. dziewczęta idą do lasu zbierać maliny. Ta. która pierwsza wróci z pełnym dzbanem. zostanie księżną. Tak zaczyna się pasmo zbrodni. którymi tytułowa bohaterka w końcu…

Published by admin in21 kwietnia 2022
Tagi: , ,

Balladyna

Kategoria: Historia i literatura faktu

 

Dramat w pięciu aktach.

Młody. przystojny i bogaty książę Kirkor zakochuje się w dwóch siostrach. Alinie i Balladynie. Aby rozstrzygnąć. która go poślubi. dziewczęta idą do lasu zbierać maliny. Ta. która pierwsza wróci z pełnym dzbanem. zostanie księżną.

Tak zaczyna się pasmo zbrodni. którymi tytułowa bohaterka w końcu unicestwi samą siebie.

Autor: Juliusz Słowacki

Cena: 27.95

Juliusz Słowacki: MP3


Obiad z Bondem

Kategoria: Powieści i opowiadania

On – zabójczo przystojny i skryty.

Ją życie nauczyło podchodzić do mężczyzn z lekkim dystansem.

Nieźli z nich agenci. Czy zdążą się dogadać. zanim się pozabijają?

 

Eliza. przyjaciółka znanej czytelnikom z Kolacji z Tiffanym Natalii. zostaje sama w swoim wielkim przedwojennym mieszkaniu. I nawet byłoby jej to na rękę. gdyby nie to. że ktoś chyba się do niej włamał…

Z pomocą śpieszy jej komisarz Jacek Granicki: zabójczo przystojny. o niewyparzonym języku i uroku Jamesa Bonda. Tyle że Eliza i Jacek mają już swoją – nie najszczęśliwszą – historię.

Teraz starannie udają. że wcale a wcale im na sobie nie zależy. Ale nagłe niebezpieczeństwo. w którym znajduje się Eliza. gwałtownie zmienia sytuację. Komisarz Granicki zrobi wszystko. by ratować ukochaną.

Od śmiechu przez dreszcz napięcia po łzy wzruszenia – nowy. uzależniający rollercoaster prosto od Dilerki Emocji.

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Cena: 25.90

Agnieszka Lingas-Łoniewska: MP3


Jego przesyłka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce… Hej. spokojnie. mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili. kiedy zobaczyłam. co jest w środku. wiedziałam. że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Który najwyraźniej ma brudny sekret…

 

Niespecjalnie lubię koty. ale jestem trochę jak one – nie znoszę większości ludzi. Ale mój sąsiad nie jest jak większość ludzi.

 

Chodzi w koszulach zapiętych pod szyję. pachnie jak reklama Calvina Kleina i wygląda na takiego. co regularnie używa nici dentystycznej… Słowem – sprawia wrażenie. że ma swoje życie uporządkowane od początku do końca.

 

Pan Idealny. jeśli chcecie znać moje zdanie. I wtedy do tego obrazka wkracza jego długa. gruba paczka wciśnięta w moją skrzynkę pocztową. Ja wiem – to chore. Taka oczywista zagrywka. Przypadkowo otworzyłam tę paczkę i teraz jego brudny sekret gapi się mi prosto w twarz. I staje się jasne. że Pan Idealny wcale nie jest taki idealny… No kto by pomyślał?

Autor: Penelope Bloom

Cena: 34.90

Penelope Bloom: MP3arystokratka na koniu, ida sierpniowa pdf, suworow lodołamacz, kroniki archeo tom 11, osiem masażystek chomikuj, kolejne 365 dni pdf freedisc, znak komunizmu, szczerek siódemka, odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami where is montignac, stanisław heropolitański, tadeusz wolański, wielka historia polski fogra, zmierzch oczami edwarda pdf…