/span>

/span> Kategoria: Autor Anna Kańtoch ISBN: 978-83-66155-47-3 Cena: 9999 978-83-66155-47-3: Zadra Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Są kości i ślady. które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat.Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły. komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go…

Published by admin in17 kwietnia 2022
Tagi: , , ,

/span>

Kategoria: Autor

Anna Kańtoch

ISBN: 978-83-66155-47-3

Cena: 9999

978-83-66155-47-3:


Zadra

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Są kości i ślady. które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat.
Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły. komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go do sprawy zagadkowego zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu laty.
Im głębiej i dokładniej Gross będzie szukał. z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin dwojga zaginionych. Prawda o tamtych zdarzeniach okaże się wstrząsająca.
Zadra to mroczna opowieść o niszczącej sile miłości. ale też o śmierci. która przedwcześnie zabierając bliskich. strąca w otchłań samotności.

Autor: Robert Małecki

Cena: 36.90

Robert Małecki: MP3


Drugi brzeg

Kategoria: Powieści i opowiadania

„Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1919 roku.
Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło.
Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

Autor: Joanna Jax

Cena: 9999

Joanna Jax:


aciółek.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-231-7

Cena: 9999

978-83-8194-231-7:


ia od innych sag? To. że jest naprawdę dobrze napisana. a to jest wielka zaleta! Wszystko się tutaj ze sobą „klei”. są dobre dialogi. wartka akcja. dobrze narysowane postacie
i okoliczności. czyli to. co nazywamy „klimacikami”. Brawo. Aga! – Małgorzata Kalicińska


Pułapka – zaczynasz czytać i nie oderwiesz się przez kilka godzin. Jest wzruszająco. wesoło. a czasem nawet strasznie. Emocje kipią. życie zaskakuje zwrotami akcji. odsłaniają się sekrety. Julia nieoczekiwanie zderza się z nową miłością w chwili. gdy nie pożegnała jeszcze starej. Czy będzie miała odwagę dokonać życiowej zmiany?
Zawsze powtarzam kobietom: nie bój się. walcz o siebie. Dlatego polecam tę książkę. – Agata Młynarska


To tajemnicza i pełna niezwykłych emocji historia o odkrywaniu własnych korzeni. poszukiwaniu szczęścia i wiary

Kategoria: Powieści i opowiadania

Mała pomorska miejscowość – jedna z tych. w których wszyscy się znają. a plotki rozchodzą się z prędkością światła. Olszany to jeden z domów. o jakich zwykło się mawiać. że mają duszę. Choć znaleźliby się i tacy. którzy prędzej nazwaliby go nawiedzonym…
Matka Julii odziedziczyła Olszany po ojcu. który w tajemniczych okolicznościach opuścił je niedługo po wojnie i wyjechał z kraju. Zagadkowa historia rodzinnej posiadłości Borowiczów utrudnia sprzedaż domu. Kiedy Julia przeżywa kryzys. wyjeżdża na Pomorze. żeby dać odpocząć myślom i ostatecznie zakończyć sprawę kłopotliwego spadku. Aby to zrobić. Julia musi poznać prawdę o dziadku. ta zaś nierozerwalnie łączy się z pewną tajemniczą historią.

To rodzinna opowieść z tajemnicą w tle. z poszukiwaniem korzeni na Pomorzu. Są życiowe przełomy bohaterki. miłość i uroczy pies Lord… więc co ją odróżn

ISBN: 978-83-6578-198-7

Cena: 9999

978-83-6578-198-7:dzisiaj trzeba wybrać pdf chomikuj, dream again mona kasten pdf, jon krakauer wszystko za życie, ptaki ciernistych krzewow, posluszne zony, upadek 3 rzeszy, nagrobek perlisi, resident evil 7 poradnik, dahl matylda, epub a mobi, mcclellan brian, po schodach do nieba pdf, la noire poradnik, zielone wzgórza afryki, sexy gry, srebrny łabędź amo jones pdf, doci.pl domcia242a…