Biblia copywritingu. Wydanie II poszerzone

Biblia copywritingu. Wydanie II poszerzone Kategoria: Ekonomia i biznes Od recepcjonisty do copywriter’a >> PODCAST Na początku było słowo Rozróżniam trzy „tryby” pisania: dziennikarz. pisarz i copywriter. Tekst każdego z nich ma inną rolę do spełnienia – pisarz przekazuje emocje. dziennikarz fakty. a zadaniem tekstu napisanego przez copywritera jest skłonić nas do akcji. Każdy z…

Published by admin in8 kwietnia 2022
Tagi: , , , ,

Biblia copywritingu. Wydanie II poszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Od recepcjonisty do copywriter’a >> PODCAST


Na początku było słowo

Rozróżniam trzy „tryby” pisania: dziennikarz. pisarz i copywriter. Tekst każdego z nich ma inną rolę do spełnienia – pisarz przekazuje emocje. dziennikarz fakty. a zadaniem tekstu napisanego przez copywritera jest skłonić nas do akcji. Każdy z trybów posługuje się innym zestawem narzędzi. Oczywiście. dziennikarz może angażować emocje. tak jak copywriter może – a nawet powinien – opierać się na faktach. Ale. tak jak dobra proza literacka nie sprzedaje proszków do prania. tak samo ludzie nie ustawiają się w kolejce do perswazyjnych tekstów w księgarni. Biblia copywritingu – jak sam tytuł wskazuje – nauczy Cię trzeciego trybu.

ze wstępu Pawła Tkaczyka

Tworzysz treści na strony WWW lub teksty do ulotek? Konstruujesz hasła reklamowe? Piszesz scenariusze reklam radiowych i telewizyjnych? Prowadzisz profile marek w mediach społecznościowych? W takim razie śmiało możesz nazywać siebie copywriterem. Wojownikiem słów. Operatorem argumentów. Kreatorem treści perswazyjnych. Jak w każdym fachu. także w Twoim istnieje zestaw uniwersalnych zasad oraz narzędzi. chwytów i trików. które wszyscy – czeladnik. rzemieślnik. mistrz – muszą znać i którymi powinni swobodnie operować. Inwencja własna jest oczywiście w copywritingu wskazana. jednak podstawa to opanowanie pisarskiego abecadła.

Dariusz Puzyrkiewicz. weteran zawodu z kilkunastoletnim stażem i wieloma udokumentowanymi sukcesami na koncie. zebrał niezbędną wiedzę w tej książce. Zaopatrz się w nią. przeczytaj. ustaw na półce na wysokości wzroku – i wracaj do niej zawsze. gdy będziesz tworzyć tekst. który sprzedaje. Produkty. Usługi. Albo idee.

Dowiedz się. jak:

  • korzystać z inspiracji i gdzie ich szukać
  • skonstruować kuszący nagłówek
  • napisać jasną. zwięzłą i skuteczną ofertę
  • wyróżnić się na tle konkurencji
  • żonglować słowami w mediach społecznościowych

Autor: Dariusz Puzyrkiewicz

Cena: 23.90

Dariusz Puzyrkiewicz: MP3


ężczyzna. który i tak nigdy nie zrozumie. w jaki sposób się w to wszystko wpakowujemy. I oczywiście wszyscy pozostali (bez względu na płeć). których codziennie rozczarowuje brak efektownego i natychmiastowego końca świata. Gorąco polecam”.

Maciej Wojtyszko”

Kategoria: Autor

Anna Onichimowska

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


Małe Licho i tajemnica Niebożątka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

W pewnym starym. niesamowitym domu na uboczu. za wysokim ogrodzeniem. mieszka chłopiec imieniem Bożek. zwany też Niebożątkiem. który nigdy nie jest sam. Bo oprócz starej skrzyni ze skarbami i najfajniejszej mamy pod słońcem ma też najprawdziwszego anioła stróża… a pod jego łóżkiem mieszka potwór. który ciągle podkrada mu kapcie.

Nadchodzi jednak dzień. kiedy Bożek musi wreszcie opuścić swój niezwykły dom i poznać lepiej świat po drugiej stronie ogrodzenia — świat bez szumu anielskich skrzydeł i uścisku potwornych macek. Tylko czy jest na to gotowy? I czy sam świat również jest gotowy na Bożka oraz wielką tajemnicę. jaką skrywa chłopiec?

„Małe Licho i tajemnica Niebożątka” to trochę zabawna. a trochę straszna historia o tym. że bycie innym wcale nie jest takie złe. jak może się z początku wydawać. lecz najważniejsze jest zawsze bycie sobą. Dla wszystkich fanek i fanów Marty Kisiel i dla tych. którzy jeszcze jej nie znają.

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3ukryta róża, elita zabójców online, ferdydurke pdf, siła perswazji co to, gears 4, sławomir bajew, malowany ptak pdf, dzieje tristiana i izoldy, dla ciebie wszystko pdf, porno filmy z polskim lektorem, corel pobierz, oskar i pania róża tekst pdf, walka o ogień, radosław strugała, magia rhonda byrne pdf, nagroda zajdla, rzecz o mych smutnych dziwkach, emigracja malcolm xd…