Firefly Lane. Edycja filmowa

Firefly Lane. Edycja filmowa Kategoria: Powieści i opowiadania Kate i Tully od dziecka wspólnie zmagały się z problemami. które zsyłał im los. Czy zdołają uratować swoją przyjaźń. której fundamenty skruszyła zdrada? Bestseller New York Timesa. na podstawie którego Netflix stworzył popularny serial. Wyjątkowa powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah. autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Zekranizowana…

Published by admin in28 marca 2022
Tagi: , , , , ,

Firefly Lane. Edycja filmowa

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kate i Tully od dziecka wspólnie zmagały się z problemami. które zsyłał im los.

Czy zdołają uratować swoją przyjaźń. której fundamenty skruszyła zdrada?

Bestseller New York Timesa. na podstawie którego Netflix stworzył popularny serial.

Wyjątkowa powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah.

autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród.

Zekranizowana i dostępna na platformie Netflix.

Niespokojne lato 1974… Kate Mularkey pogodziła się ze swoim miejscem w łańcuchu pokarmowym społeczności ośmioklasowej szkoły. Nagle. ku jej zdumieniu. najfajniejsza dziewczyna świata wkracza na scenę i chce się z nią zaprzyjaźnić. Tully Hart ma wszystko – piękno. mózg. ambicje.

Z pozoru różnią się tak bardzo. jak tylko dwie osoby mogą się różnić. Kate jest skazana na wieczne pozostawanie tą niefajną i ma kochającą rodzinę. która zawstydza ją na każdym kroku. Tully. otoczona chwałą i nimbem tajemnicy. kryje sekret. który ją niszczy. Zawierają pakt i zostają najlepszymi przyjaciółkami na zawsze; nim minie lato. stają się Tully-i-Kate; jednym. nierozłącznym bytem.

Tak rozpoczyna się spektakularna powieść Kristin Hannah. zekranizowana w formie serialu dostępnego na platformie Netflix. Fabuła obejmuje ponad trzy dekady. a wydarzenia rozgrywają się na niespokojnym północno-zachodnim wybrzeżu Pacyfiku.

Dziewczęta z Firefly Lane to przejmująca. cierpka opowieść o dwóch kobietach i przyjaźni. która stanowiła oś ich życia. Przez trzydzieści lat Tully i Kate podnoszą się na duchu. ratując przyjaźń przed sztormami – zazdrością. wściekłością. zranieniem. żalem. I gdy już myślą. że nic im nie jest straszne. jeden akt zdrady rujnuje ich relacje. wystawiając odwagę i przyjaźń kobiet na ostateczną próbę.

„Poruszający i realistyczny obraz skomplikowanej. nieprzemijającej przyjaźni”. – „Booklist”

„Barwna. intrygująca książka o wszystkim. co składa się na kobiece życie: o matkach i córkach. triumfach i rozczarowaniach. o ukradkowym popalaniu papierosów i tańcach przy dźwiękach ulubionych melodii”. – „The Sunday Oregonian”

Autor: Kristin Hannah

Cena: 34.90

Kristin Hannah: MP3


SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości

Kategoria: Pozostałe

Historia brytyjskiej tajnej jednostki. która walczyła w nazistowskich mundurach.

SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości to opowieść o jednej z najbardziej  brawurowych akcji II wojny światowej.  Jesienią 1942 r. alianckie siły specjalne przeprowadziły próbę zdobycia zajętej przez Afrika Korps twierdzy w  Tobruku. Przebierając się w  nazistowskie mundury. oddział SASu przebył przeszło 3 000 kilometrów spalonej słońcem Sahary i wykonał serię ataków sabotażowych na tyłach wroga. Ostatecznie próba opanowania Tobruku przez Brytyjczyków nie powiodła się. ale udział w niej pierwszych oddziałów SASu stał się kamieniem węgielnym legendy brytyjskich sił specjalnych. Jednostki. której motto – „Who dares wins”(Kto się odważy – zwycięży) – w pełni oddaje jej ducha i która do dziś uznawana jest za najbardziej elitarną formację wojskową na świecie.

Mimo ż

ISBN: 978-83-268-2085-4

Cena: 9999

978-83-268-2085-4:joannici. historia zakonu maltańskiego, michnikowszczyzna, bema pamieci zalobny rapsod, jesteś tylko diabłem, czwarty pożar teheranu, imię ania, motylek ksiazka, ku niebu pdf, chemia fizyczna pigoń, myśli seneki, jak mniej myśleć audiobook, dziecko noego plan wydarzeń, małżeństwo niedoskonałe, tylko nikomu nic nie mów, pięć przemian tabela, cisza białego miasta mobi chomikuj, ostatnie krolestwo, jeremy poldark…