Niepełka. Tom 3. Moc marzeń

Niepełka. Tom 3. Moc marzeń Kategoria: Powieści i opowiadania   Kolejny rok szkolny daje Niepełce i grupie jej przyjaciół impuls do nowych wyzwań. Wspólnie mierzą się z młodzieńczymi pomysłami. W pogoni za realizacją marzeń popełniają błędy. wpadając w pułapki zastawiane przez los. Niepełka nawiązuje korespondencyjną znajomość z chłopcem. ukrywając swoją niepełnosprawność. Wkrótce jej klasa zostaje…

Published by admin in22 marca 2022
Tagi: , , , , ,

Niepełka. Tom 3. Moc marzeń

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Kolejny rok szkolny daje Niepełce i grupie jej przyjaciół impuls do nowych wyzwań. Wspólnie mierzą się z młodzieńczymi pomysłami. W pogoni za realizacją marzeń popełniają błędy. wpadając w pułapki zastawiane przez los. Niepełka nawiązuje korespondencyjną znajomość z chłopcem. ukrywając swoją niepełnosprawność. Wkrótce jej klasa zostaje wytypowana na polsko-niemieckie warsztaty. To nowe doświadczenie dla młodych Polaków będzie ciekawą lekcją życia.

Jak to wpłynie na ich losy? Czego nauczą się od rówieśników zza Odry?

Autor: Dorota Schrammek

Cena: 10.90

Dorota Schrammek: MP3


ikają ludzie. pozostają sobie obcy… Aż do pewnego wieczoru. kiedy razem znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. I będą musieli połączyć siły. żeby przeżyć.

Kategoria: Autor

C.L. Taylor

ISBN: 978-83-8215-357-6

Cena: 9999

978-83-8215-357-6:


Papierowa dziewczyna

Kategoria: Powieści i opowiadania

Romantyczna komedia z suspensem.
w której świat wyobraźni miesza się z rzeczywistym.
Młody pisarz. Tom Boyd. odnosi niesamowity sukces. Jego debiutancka powieść przez wiele miesięcy nie schodzi ze światowych list bestsellerów. Amerykański wydawca podpisuje z nim umowę na kolejne dwie książki. opiewającą na… dwa miliony dolarów.

Niestety po opublikowaniu drugiej powieści Tom pogrąża się w depresji i przechodzi kryzys twórczy objawiający się tym. że nie jest w stanie napisać choćby jednej linijki tekstu. Porzucony przez narzeczoną. nadużywa alkoholu. nie odpowiada na telefony. ma myśli samobójcze. Jego przyjaciele są bezradni.

Pewnej nocy majaczącego we śnie pisarza budzi odgłos tłuczonego szkła. W salonie willi w Malibu pojawia się piękna młoda kobieta. całkiem naga. Twierdzi. że jest bohaterką jego ostatniej powieści. Na skutek błędu d

ISBN: 978-83-8194-195-2

Cena: 9999

978-83-8194-195-2:


awa

Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Kategoria: Victoria Schwab

ISBN

978-83-272-4680-6: Ilosc_stron

Cena:

Ilosc_stron: Fragment


Lenin

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść „Lenin” Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego to literatura z najwyższej półki.
Zakazana w PRL-u biografia wodza rewolucji. doskonale ukazująca panujące relacje rosyjsko-polskie.
Podsycana przez komunistów rosyjskich nienawiść narodu obraca się przeciwko wszystkim. w tym również polakom. Fala rewolucji rozlewa się na całą europę.
Wydarzenia wymykają się z pod kontroli autorów przewrotu…

Autor: Antoni Ferdynand Ossendowski

Cena: 14.90

Antoni Ferdynand Ossendowski: MP3


e wciągnięty w niebezpieczną grę. Czy uda mu się poznać remedium na nierówności społeczne?

Kategoria: Autor

Marc Elsberg

ISBN: 978-83-272-6425-1

Cena: 9999

978-83-272-6425-1:siostrzyczki z elurii, przygody odyseusza audiobook, fałszywy narzeczony, brown inferno, eli eli, spiderman poradnik, siedem sióstr tom 6 kiedy w polsce, mikołaja doświadczyńskiego przypadki streszczenie, cieplarnia aldiss, origami łódka krok po kroku, ucieknij ze mną, kolory zła czerwień, amazonka pozycja, ibisz książka, stulecie winnych tom 3 chomikuj, malowany ptak jerzy kosiński, w proch się obrócisz…