Cyberpunk Girls

Cyberpunk Girls Kategoria: Fantastyka i fantasy „Cyberpunk Girls. Opowiadania” to zbiór opowiadań cyberpunkowych polskich autorek. I tych znanych. i docenionych. i tych jeszcze nieodkrytych. Poznaj zawiłe ścieżki wyobraźni cyberpunk girls i wybierz świat dla siebie. KEIRAPandemia wcale się nie skończyła. Półżywa po zakażeniu koronawirusem. spłukana. bez jakichkolwiek perspektywna legalne zatrudnienie czy opiekę medyczną kurierka walczy…

Published by admin in21 marca 2022
Tagi: , , , , ,

Cyberpunk Girls

Kategoria: Fantastyka i fantasy

„Cyberpunk Girls. Opowiadania” to zbiór opowiadań cyberpunkowych polskich autorek. I tych znanych. i docenionych. i tych jeszcze nieodkrytych. Poznaj zawiłe ścieżki wyobraźni cyberpunk girls i wybierz świat dla siebie.

KEIRA
Pandemia wcale się nie skończyła. Półżywa po zakażeniu koronawirusem. spłukana. bez jakichkolwiek perspektyw
na legalne zatrudnienie czy opiekę medyczną kurierka walczy o każde uderzenie serca.

RITA
Po odparciu inwazji Termeszów świat zmienił się na zawsze – pozostały po nich nie tylko tajemnicze struktury Kopców. Kiedy w Des Moines dochodzi do masowych porwań małych dzieci. sprawę przejmuje inspektor Rita McGee. By namierzyć sprawców. nagina procedury i decyduje się skorzystać z pomocy soreniczki – osoby posługującej się technologią obcych?

TYANA
Dziewczyna w króliczej masce jest kurierka. najczęściej nielegalnie przekazuje informacje. sama będąc ich nośnikiem. Pewnego dnia podczas zlecenia odkrywa dziwne załamanie i podąża jego tropem. Czy każda tajemnice zawsze należy odkryć?

AMBER
Obszar Europa. 2121 rok. Amber mieszka na wyspie odciętej od świata po wielkim tsunami. które zatopiło pół Europy. Zdobycze współczesnej cywilizacji są tylko nic niewartymi artefaktami wyławianymi spod wody niczym cudowne skarby. Czy Amber pisane jest szczęście u boku Milana?

RUBBLE
Zakazany świat podziemnych gangów i wyścigów motocyklowych. Rubble. należąca do gangu Chimer. zaryzykuje wszystko. by wygrać Dobówkę. Wszczepi sobie nawet niedozwolony dopalacz. byle tylko stać się legendą.

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 20.90

Opracowanie zbiorowe: MP3


Czarne słońce

Kategoria: Powieści i opowiadania

Koniec świata. jaki znasz

W ojczyźnie przyszłości wrogowie pozbawieni są wszelkich praw. A wrogiem jest każdy Inny. każdy Obcy. Odgrodzona od dogorywającej Europy. rządzona przez Ojca Premiera. Wielka Polska nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców. nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci.

Za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz. lider neonazistowskiej bojówki. chodzące wcielenie absolutnego zła. człowiek mordujący dla samej przyjemności zabijania. Realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.

Okrutna. wywrotowa. „antypolska” powieść autora Ślepnąc od świateł jest efektownym zderzeniem literackich gatunków – thrillera. dystopii. kryminału noir. powieści drogi. dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Prowokując do granic możliwości. Żulczyk tak naprawdę oferuje g

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 39.90

Andrzej Ziemiański: MP3


rost
 • Przemień 1 w 2. a 2 w 4 — wirusowość
 • Zamykanie pętli: retencja i optymalizacja
 • Moje nawrócenie: stosowanie teorii w praktyce
 • Słowniczek hakera wzrostu
 • Najczęściej zadawane pytania
 • Jak zostać hakerem wzrostu: kolejne kroki
 • Nie przepłacaj — zastosuj to. co działa!  Poradzisz sobie bez artykułów promocyjnych. reklam telewizyjnych i billboardów. Zamiast tego oprzesz się na nowej strategii — hakowaniu wzrostu — aby dotrzeć do znacznie większej liczy ludzi mimo skromnego budżetu marketingowego.

  Kategoria: Autor

  Ryan Holiday

  ISBN: 978-83-283-3911-8

  Cena: 9999

  978-83-283-3911-8: Wstęp (11)Wprowadzenie (15)Krok 1. Wszystko zaczyna się od dopasowania produktu do rynku (31)Krok 2. Znajdź haka na wzrost (45)Krok 3. Przemień 1 w 2. a 2 w 4 – wirusowość (61)Krok 4. Zamykanie pętli: retencja i optymalizacja (73)Moje nawrócenie: stosowanie teorii w p


  Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie. techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu

  Kategoria: Poradniki

  Nie ma cudownych metod na spektakularny sukces. Aby wygrać. wspiąć się na sam szczyt i na nim pozostać. trzeba wziąć się do ciężkiej pracy. wytrwale podążać do celu. stać się lepszym. wydajniejszym. sprytniejszym od innych. Trzeba po prostu wstawać i walczyć każdego dnia. Klasyczna idea. że sukces zależy od mądrego wysiłku. ogromnej wytrwałości i ambitnej pracy. wciąż pozostaje aktualna. Przy tym nie jest ważne. czy próbujesz wspinać się po szczeblach korporacyjnej drabiny. odnieść sukces jako artysta. prowadzić firmę. czy po prostu czuć się szczęśliwszy. Zasada jest prosta: aby odnieść sukces. musisz pracować.

  Ta książka jest długo oczekiwaną kontynuacją bestsellerowej Siły przedsiębiorczości. siły upadku. Pozwoli Ci ona poznać nawyki i sposoby codziennego funkcjonowania ludzi sukcesu. którzy dzięki ciężkiej pracy d

  Autor: Eric Ries

  Cena: 39.90

  Eric Ries: MP3  książki po rosyjsku pdf, ostrożnie z marzeniami, bracia karamazow imiona, nicky pellegrino, womanizer pdf, ciemno prawie noc audiobook, trygonometria podstawy, to ebook, niemiecki ćwiczenia dla początkujących pdf, czytnik wyborcza, tropy wiodą przez prerię, piesn o rolandzie autor, egzekutor 1996, książki erotyk pdf, gdzie ukrył się milton, baryłeczka pdf…