Jednominutowy Menedżer i przywództwo

Jednominutowy Menedżer i przywództwo Kategoria: Ekonomia i biznes Jednominutowy Menedżer i przywództwo w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu. w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy. polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób. Dowiesz się z niej. dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak…

Published by admin in19 lutego 2022
Tagi: , ,

Jednominutowy Menedżer i przywództwo

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jednominutowy Menedżer i przywództwo w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu. w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy. polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób. Dowiesz się z niej. dlaczego indywidualne dostosowywanie stylów kierowania do poszczególnych pracowników jest tak ważne. dlaczego warto wiedzieć. kiedy należy udzielać wskazówek. wspierać. a kiedy krytykować. oraz jak wybrać styl przywództwa najlepszy dla danej osoby. Dowiesz się także. jak konsekwentne stosowanie jednominutowych technik poprawi jakość zarządzania i przyczyni się do wzrostu motywacji wśród pracowników twojej firmy.

Ta godna uwagi. a zarazem łatwa w odbiorze książka zawiera podstawowe wiadomości i wskazówki na temat kreatywnego. spersonalizowanego przywództwa. dzięki

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków. które pomogą Ci żyć tu i teraz

Kategoria: Poradniki

Wiele osób nie umie się wydostać z pułapki nieświadomego życia: bezmyślnego reagowania. rozproszenia uwagi i narastającego stresu. Ta nieświadomość wynika ze sposobu pracy układu nerwowego: mózg człowieka jest szczególnie wyczulony na postrzeganie potencjalnych zagrożeń. więc ludzie silnie reagują na impulsy społeczne. kulturowe i technologiczne. Zalewa ich natłok informacji. przez co odczuwają lęk. wzburzenie. martwią się i angażują w walkę z wiatrakami. Telefony komórkowe. laptopy i tablety stały się bronią masowego rozpraszania uwagi. odciągając człowieka od jedynego miejsca. w którym może odnaleźć prawdziwy spokój i szczęście – od chwili obecnej. Czy można jakoś przerwać to błędne koło. jeśli się nie jest buddyjskim mnichem?

W tej książce znajdziesz odpowiedź na powyższe pytanie. Jest to przystępnie napisany poradnik. dzięki

29.90: 1

Cena:

1:


ątkowska

Kategoria: ISBN

978-83-7551-228-1

Ilosc_stron:

Cena:

: 87806


Dzień rozrachunku

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

John Grisham. jakiego dotąd nie znaliście!

Pete Banning był wzorowym obywatelem Clanton – odznaczonym bohaterem II wojny światowej. głową prominentnego rodu. dobrym chrześcijaninem gorliwie uczęszczającym do miejscowej świątyni metodystów.

Pewnego październikowego poranka obudził się wcześnie. pojechał do miasta i. zupełnie spokojny. zastrzelił swojego przyjaciela. wielebnego Dextera Bella.

Jakby morderstwo samo w sobie nie było dość szokujące. to jedynym. co Pete powiedział potem szeryfowi. prawnikom. sędziemu i ławie przysięgłych. było: „Nie mam nic do powiedzenia”. Najwyraźniej nie obawiał się śmierci i był gotowy zabrać swój prawdziwy motyw do grobu.

Autor: John Grisham

Cena: 23.90

John Grisham: MP3


Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness

Kategoria: Poradniki

Mindfulness … świadomie bądź tu i teraz

W zabieganych. nerwowych. pełnych napięć czasach wielu ludzi poszukuje sposobów radzenia sobie ze stresem. z obniżonym nastrojem. natłokiem myśli. lękiem przed przyszłością. niepokojem związanym z przeszłością. szeroko rozumianym cierpieniem. brakiem satysfakcji czy zagubieniem w pędzie codzienności. Jedną z możliwości jest praktykowanie mindfulness.

Jak każdy szybko rozwijający się trend. uważność obrasta różnego rodzaju mitami i nieporozumieniami. Ta książka podkreśla wagę nieznanego większości. często pomijanego. a niezwykle ważnego kontekstu mindfulness. Autor. Tomasz Kryszczyński. psycholog i certyfikowany nauczyciel mindfulness. opisuje błędne przekonania. z którymi spotyka się w swojej działalności. Uświadamia. że mindfulness znaczy sati. ale przede wszystkim daje czytelnikom do rąk narzędzia ułatwiające codzienną praktykę. Przez niemal trzydzieści lat zdobywał doświadczenie w wielu miejscach na świecie (między innymi na Sri Lance. w Tajlandii. Indiach. Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych). pogłębiając wiedzę i poszerzając umiejętności. którymi teraz dzieli się z czytelnikami. Mindfulness znaczy sati zawiera dwadzieścia pięć ćwiczeń … praktyk pozwalających rozwijać uważność na co dzień zarówno początkującym. jak i osobom. którym mindfulness jest już znane. Do książki dołączona jest płyta CD z nagraniami medytacji. pomocnymi w praktykowaniu mindfulness.

 

 

Zapraszamy do lektury. ćwiczeń. do świadomego bycia tu i teraz.

>> Posłuchaj wywiadu Agnieszki Kozak z Tomaszem Kryszczynskim poświęconego mindfulness i jego rozwijaniu.

Autor: Tomasz Kryszczyński

Cena: 39.90

Tomasz Kryszczyński: MP3


ywać oferty. propozycji handlowej albo prezentacji bez uprzedniego przeczytania tej książki.
Kay Koplovitz. założycielka USA Networks. prezes Springboard Enterprises

W dzisiejszym świecie biznesu. w którym obserwujemy coraz mniej zaangażowania. techniki zwiększania zaangażowania pracowników i klientów poprzez koncentrację na ich potrzebach i priorytetach w pierwszej kolejności (…) to obowiązkowe narzędzia każdego lidera.
Marshall Goldsmith. autor książki Pozytywne nastawienie. jeden z 50 największych myślicieli biznesowych świata wg magazynu „Thinkers”

Wystarczyło dziesięć sekund przeglądania tej książki. bym dał się wciągnąć przykuwającym uwagę historiom opowiadanym przez Sam. To najbardziej praktyczna. inspirująca i dająca się wykorzystać w życiu(!) książka. jaką kiedykolwiek widziałem n

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Jak tworzyć intrygujące treści? Jak przyciągać uwagę konsumentów do produktu czy współpracowników do pomysłu? Co można zro­bić. by budować prawdziwe więzi z ludźmi w kulturze braku cierpliwości i wyobcowania?

Twitter pozwala na wpisy o maksymalnej długości 140 znaków. Snapchat daje maksymalnie osiem sekund. Prezentacje TED to osiemnaście minut. Wpisy na blogu Setha Godina. guru marketingu. niemal nigdy nie są dłuższe niż 200 słów.

Według magazynu „Fast Company” jedna osoba na cztery rezygnuje z przeglądania strony internetowej. jeśli jej treść ładuje się dłużej niż cztery sekundy. Mamy do czynienia z prawdziwą epidemią braku cierpliwości. a jednocześnie cierpimy na alienację i niedobór uwagi. Na szczęście są sposoby pozwalające pokonać chroniczne rozproszenie uwagi odbiorców.

ISBN: 978-83-287-1512-7

Cena: 9999

978-83-287-1512-7:egzorcyzmy dory wilk, blogi popularnonaukowe, crews caitlin, wspomnienie młodości, audiobooki mp3, madderdin, darmowe e-booki, żałobnica, jest osadzone w dulce, cezar milan, zwiadowcy ruiny gorlanu pdf, emilia szelest, szpiegowskie gadżety, historia najsłynniejszych piratów, borszewicz mroki pdf, lou paget, biznes czyli sztuka budowania relacji…