Jego przesyłka

Jego przesyłka Kategoria: Powieści i opowiadania Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce… Hej. spokojnie. mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili. kiedy zobaczyłam. co jest w środku. wiedziałam. że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Który najwyraźniej ma brudny sekret…   Niespecjalnie lubię koty. ale jestem trochę jak one – nie znoszę większości ludzi.…

Published by admin in10 lutego 2022
Tagi: , , , ,

Jego przesyłka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jego paczuszka wylądowała w mojej skrzynce… Hej. spokojnie. mojej skrzynce POCZTOWEJ. I od chwili. kiedy zobaczyłam. co jest w środku. wiedziałam. że ta paczka powinna trafić do mojego gorącego sąsiada. Który najwyraźniej ma brudny sekret…

 

Niespecjalnie lubię koty. ale jestem trochę jak one – nie znoszę większości ludzi. Ale mój sąsiad nie jest jak większość ludzi.

 

Chodzi w koszulach zapiętych pod szyję. pachnie jak reklama Calvina Kleina i wygląda na takiego. co regularnie używa nici dentystycznej… Słowem – sprawia wrażenie. że ma swoje życie uporządkowane od początku do końca.

 

Pan Idealny. jeśli chcecie znać moje zdanie. I wtedy do tego obrazka wkracza jego długa. gruba paczka wciśnięta w moją skrzynkę pocztową. Ja wiem – to chore. Taka oczywista zagrywka. Przypadkowo otworzyłam tę paczkę i teraz jego brudny sekret gapi się mi prosto w twarz. I staje się jasne. że Pan Idealny wcale nie jest taki idealny… No kto by pomyślał?

Autor: Penelope Bloom

Cena: 34.90

Penelope Bloom: MP3


Duchy rzeki Pregel. Detektyw Stanisław Berg. Tom 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kiedy mrok przejmuje duszę… Czwórka studentów rozpoczyna rok akademicki w Königsbergu. W trakcie beztroskiego spaceru natykają się na pływające w Zamkowym Stawie zwłoki kobiety. Przebywający w tym czasie w mieście detektyw Stanisław Berg. właśnie zakończył sprawę małżeńskiej zdrady i zamierza wyjechać. Jednak niespodziewanie zostaje uwikłany w wydarzenia. które każą mu podjąć stanowcze działania. Detektyw dandys ze śledztwa na śledztwo coraz bardziej zbliża się do mrocznej strony ludzkiej natury. Coraz mniej go dziwi. coraz więcej rani. Ma tylko jedno wyjście – po raz kolejny sprawić. by winni zostali ukarani. Krzysztof Beśka – autor kilkunastu książek kryminalnych i sensacyjnych. w tym cyklu powieści sensacyjno-historycznych. których głównym bohaterem jest dziennikarz Tomasz Horn.

Autor: Krzysztof Beśka

Cena:

Krzysztof Beśka:


Piramida. Część III – opowiadanie Piramida

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lektura obowiązkowa dla fanów Kurta Wallandera! Tym razem nie powieść. ale zbiór opowiadań kryminalnych. z których jedno dało tytuł całości.

 

Część trzecia zawiera opowiadanie „Piramida”.

 

Budując fabuły wokół tajemniczych morderstw. które wydarzyły się w ciągu dwu dekad poprzedzających czas akcji Mordercy bez twarzy. Mankell przedstawia nam przeszłość swojego bohatera. Poznajemy Wallandera jako początkującego policjanta w Malmö. a kolejne opowiadania rzucają światło na relacje Kurta z żoną Moną. ekscentrycznym ojcem oraz córką Lindą. Dowiadujemy się też. jak stał się zgorzkniałym. ale i odnoszącym sukcesy komisarzem w wydziale zabójstw. Tłem pięciu historii jest świetnie zobrazowane szwedzkie państwo opiekuńcze. społeczeństwo z mnóstwem paradoksów i powszechnym poczuciem wyobcowania.

 

 

Autor: Henning Mankell

Cena: 19.90

Henning Mankell: MP3liszt franciszek, sławomir pacek, srebrna łania z visby, tryby warunkowe angielski pdf, jak wyłaczyc powiadomienia na chrome, adam kraft, więcej czerwieni pdf, kolko sie pani urwalo, nalini singh psi i zmiennokształtni, gorączka świątecznej nocy, księga zaginionych opowieści, ciastko z wróżbą gutowska, robin dunbar, folwark zwierzęcy ebook, olga tokarczuk polityka, lektury szkolne, jasna cholera mam wrażenie że zaraz zaroi się tu od federalnych, do przyjaciol moskali, wiedźmin od czego zacząć, liczby w biblii, mass effect objawienie, gracz vi keeland pdf…