ro. zero osiem“. Ryszard Ćwirlej „Kto się boi czarnej Wołgi?”. Robert Małecki „Kosa”. Małgorzata Rogala „Córa Koryntu i prawiczek”. Marta Matyszczak „Trup. którego nie ma”. Tomasz Sekielski „…Że Cię nie opuszczę aż do śmierci…”

ro. zero osiem“. Ryszard Ćwirlej „Kto się boi czarnej Wołgi?”. Robert Małecki „Kosa”. Małgorzata Rogala „Córa Koryntu i prawiczek”. Marta Matyszczak „Trup. którego nie ma”. Tomasz Sekielski „…Że Cię nie opuszczę aż do śmierci…” Kategoria: Autor Opracowanie zbiorowe ISBN: 978-83-63842-78-9 Cena: 9999 978-83-63842-78-9: 365 dni Kategoria: Pozostałe Obrzydliwie romantyczna. skrajnie prawdziwa i inspirująca…. Laura wraz…

Published by admin in16 stycznia 2022
Tagi: , , ,

ro. zero osiem“. Ryszard Ćwirlej „Kto się boi czarnej Wołgi?”. Robert Małecki „Kosa”. Małgorzata Rogala „Córa Koryntu i prawiczek”. Marta Matyszczak „Trup. którego nie ma”. Tomasz Sekielski „…Że Cię nie opuszczę aż do śmierci…”

Kategoria: Autor

Opracowanie zbiorowe

ISBN: 978-83-63842-78-9

Cena: 9999

978-83-63842-78-9:


365 dni

Kategoria: Pozostałe

Obrzydliwie romantyczna. skrajnie prawdziwa i inspirująca…. Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół. wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu – w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny. dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej. szalenie przystojny. młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł – a kiedy jego serce przestało bić. przed oczami zobaczył dziewczynę. a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia. obiecał sobie. że odnajdzie kobietę. którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to. by go pokochała i została z nim. Ojciec chrzestny w połączeniu z Pięćdziesięcioma twarzami Greya.

Autor: Blanka Lipińska

Cena: 25.90

Blanka Lipińska: MP3


Cornering Carmen

Kategoria: Pozostałe

Carmen Walker has spent the last three years of her life focusing on avenging the murder of her husband. Following leads to the man responsible. she finally has a chance to bring closure to the overwhelming pain and grief that is slowly eating away at her. Catching a ride on a business jet copiloted by her sister. Carmen heads to California to meet with her informant. But plans suddenly change when a woman on the plane is kidnapped and Carmen is mortally wounded. She wakes to find herself aboard an alien warship heading to a distant world.Creon Reykill’s skills as a warrior are legendary among the Valdier. but he has given up hope of ever finding his true mate. believing his soul is too dark to ever be gifted with one. That all changes when a small. delicate female unlike anything he has ever seen before is brought to his world. The moment he sees her. he knows she belongs to him. His dragon will do anything to claim her. his symbiot will do anything to prot

ISBN:

Cena: 9999

:


Szamo

Kategoria: Historia i literatura faktu

„Wszystko. co chcielibyście wiedzieć o piłce nożnej. ale wstydzicie się zapytać.”

Biografia Grzegorza Szamotulskiego – popularnego piłkarza wielu. nie tylko polskich. klubów. m.in. Legii Warszawa i ligi austriackiej. Barwna opowieść. a właściwie relacja z jego kariery piłkarskiej. zawierająca niezwykle ciekawe historie zza kulis rozgrywek piłkarskich i z szatni.

Wstęp do audiobooka czyta Grzegorz Szamotulski.

Autor: Krzysztof Stanowski. Grzegorz Szamotulski

Cena: 29.90

Krzysztof Stanowski. Grzegorz Szamotulski: MP3


To jest napad! Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki

Kategoria: Historia i literatura faktu

Napady na banki to najbardziej amerykańskie przestępstwo. Od początku istnienia Stanów Zjednoczonych przykuwa ono uwagę Amerykanów i jest odbiciem barwnych dziejów tego kraju. Opowieść o Jessem Jamesie to historia krwawej wojny secesyjnej i głębokich podziałów po jej zakończeniu. Losy wroga publicznego numer jeden Johna Dillingera to opis zawirowań w czasach Wielkiego Kryzysu. Skok na bank w Laguna Niguel to historia. w której przestępstwo miesza się z wielką polityką.

Marek Wałkuski. wieloletni korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie. od lat opowiada na antenie Trójki o rabusiach. którzy zostawiają w bankach dowody osobiste. zapominają zatankować auta przed napadem albo podkopują się pod bank. który został dawno zamknięty. W tej książce oferuje jednak czytelnikom znacznie więcej. Poza opisem dziesiątków zabawnych skoków. przybliża czytelnikowi historię dolara i banków. pracę FBI i policji. system prawny i słynne więzienia. broń i wielkie wynalazki. Opowieść o napadach na banki to opowieść o Ameryce.

Prosimy zachować spokój. usiąść wygodnie i zacząć czytać. a nikomu nic złego się nie stanie 😉


 


„Od lat na antenie Trójki planujemy z kolegą Wałkuskim napad na bank. Najchętniej amerykański. bo podejrzewam. że tam mają najwięcej pieniędzy. Kolega ma być strategiem przedsięwzięcia. Biorąc pod uwagę. czym się zachwycą. czarno to widzę. Podczas napadu możemy być zabawniejsi od gangu Olsena. A zdaje się. że nie o to chodzi… Mam zatem nadzieję. że książka będzie zachętą dla Państwa do organizacji profesjonalnych napadów. Proszę pamiętać o inspiracji! Powiedzmy… dziesięć procent?”

KUBA STRZYCZKOWSKI. PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

„Marek znowu wałkuje Amerykę. Zdawać by się mogło. że to jedynie historie o mniej lub bardziej udanych napadach. W rzeczywistości to udany portret kraju. który nie przestaje zadziwiać. zachwycać i denerwować”.

MICHAŁ NOGAS. GAZETA WYBORCZA

„Kolega Wałek jest błyskotliwy. Lubię jego poczucie humoru i dlatego mogę słuchać i czytać nawet o napadach. Zwłaszcza tych nieprawdopodobnych”.

MAREK NIEDZWIECKI. PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

„Myslałem o tym. by rozmowy o napadach wydać na płycie kompaktowej. ale książka jest jeszcze lepsza! Tylko brać i czytać!”

PIOTR BARON. PROGRAM 3 POLSKIEGO RADIA

Autor: Marek Wałkuski

Cena: 39.90

Marek Wałkuski: MP3zaratrustra, w dżungli zdrowia, szymon hiżycki, sonet 4, gracz pdf, perfekcyjna pani domu pdf, rurka nosowo gardłowa jak dobrac rozmiar, stanisław lem katar, zapasy z życiem pdf, zona słowika, nastoletnia matka chelsea, john bowlby przywiązanie, śmiertelne napięcie, velen mapa, wladca lewawu, lucjusz anneusz seneka, adam kay będzie bolało, thud! by terry pratchett, alicja sinicka oczy wilka, jd bujak…