Smocza straż

Smocza straż Kategoria: Literatura młodzieżowa Baśniobór powraca! Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla. Kendra i Seth Sorensonowie. znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom. by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze z najmniej spodziewanej strony. Smoki. którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach. chciałyby odzyskać…

Published by admin in12 stycznia 2022
Tagi: , , , , , ,

Smocza straż

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Baśniobór powraca!

Bohaterowie bestsellerowej serii Brandona Mulla. Kendra i Seth Sorensonowie. znów będą musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom. by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie. A zagrożenie nadchodzi – jak zawsze z najmniej spodziewanej strony.

Smoki. którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach. chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? Czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? Jaką rolę odegra Smocza Straż?

Dołącz do świata Baśnioboru i  przekonaj się. jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo Sorensonów.

Wszystkie tomy Baśnioboru ukazały się nakładem Wydawnictwa W.A.B.; wersje do słuchania nagrała Biblioteka Akustyczna.

 

Autor: Brandon

Cena:

Brandon :


Kolacja z Tiffanym

Kategoria: Powieści i opowiadania

Komedie romantyczne są do bani – twierdzi Natalia Lisek. Może i racja. ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę. a śmiech walczy ze wzruszeniem!

Natalia Lisek pochodzi spod Wrocławia. nosi grube okulary i… hm – delikatnie mówiąc. jest ciut roztrzepana. Właśnie straciła pracę i robi wszystko. by znaleźć nową – a zarazem dowieść rodzicom. że chce żyć po swojemu i świetnie da sobie radę.

Szczęście lubi sprzyjać takim jak ona – jest inteligentna. błyskotliwa. pełna uroku osobistego i nietuzinkowych pomysłów. To wszystko sprawia. że chociaż często wpada w tarapaty. zawsze wychodzi z nich cało!

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę. bawiąc. wzruszając i oszałamiając!

Autor: David Sinden. Matthew Morgan. Guy Macdonald

Cena: 51.90

David Sinden. Matthew Morgan. Guy Macdonald: MP3


Ja. inkwizytor. Bicz Boży

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wezwani na Szubieniczną Górę inkwizytorzy stają się świadkami przerażającej śmierci. Miejscowy biskup w uroczystych szatach płonie na stosie niczym ostatni heretyk. Wkrótce okazuje się. że nie jest to pierwszy przypadek niewyjaśnionej śmierci sługi kościoła w tych okolicach… a niedługo potem. że także nie ostatni.

Kto i dlaczego posuwa się do tak okrutnych zbrodni? I czym zasłużyły sobie na to ofiary? Nadgorliwością w świętości. czy może niepohamowaną skłonnością do grzechu? Czy podejrzenia o zepsucie i świętokradztwo okażą się prawdą? Odpowiedzi na te pytania szuka szlifujący jeszcze umiejętności i wciąż pracujący na swoją pozycję młody inkwizytor Mordimer Madderdin.

Przy okazji poznaje tajemnicę zniknięcia Jezusa Chrystusa. część sekretów Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium. a także przepowiednię dotyczącą własnej przyszłości.

 

Autor: Jacek Piek

Cena:

Jacek Piek: 240524


Piramida. Część III – opowiadanie Piramida

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Lektura obowiązkowa dla fanów Kurta Wallandera! Tym razem nie powieść. ale zbiór opowiadań kryminalnych. z których jedno dało tytuł całości.

 

Część trzecia zawiera opowiadanie „Piramida”.

 

Budując fabuły wokół tajemniczych morderstw. które wydarzyły się w ciągu dwu dekad poprzedzających czas akcji Mordercy bez twarzy. Mankell przedstawia nam przeszłość swojego bohatera. Poznajemy Wallandera jako początkującego policjanta w Malmö. a kolejne opowiadania rzucają światło na relacje Kurta z żoną Moną. ekscentrycznym ojcem oraz córką Lindą. Dowiadujemy się też. jak stał się zgorzkniałym. ale i odnoszącym sukcesy komisarzem w wydziale zabójstw. Tłem pięciu historii jest świetnie zobrazowane szwedzkie państwo opiekuńcze. społeczeństwo z mnóstwem paradoksów i powszechnym poczuciem wyobcowania.

 

 

Autor: Henning Mankell

Cena: 19.90

Henning Mankell: MP3darmowe książki, bracia krwi, star wars katalizator, borjlind, lisa lueddecke, zaufaj mi książka, powieść fiodora dostojewskiego krzyżówka, trup na plaży, trylogia husycka pdf, zakazany owoc chwyty, pieśń o nibelungach streszczenie, syberiada polska książka, ciocia klocia, łajanie krzyżówka, gra lego dinozaury, omyłka bolesław prus, jacek kawalec joanna kawalec, skarb króla priama, pan tadeusz audio, muzyka na iphone za darmo, miłość bez końca książka…