Małe Licho i tajemnica Niebożątka

Małe Licho i tajemnica Niebożątka Kategoria: Literatura młodzieżowa W pewnym starym. niesamowitym domu na uboczu. za wysokim ogrodzeniem. mieszka chłopiec imieniem Bożek. zwany też Niebożątkiem. który nigdy nie jest sam. Bo oprócz starej skrzyni ze skarbami i najfajniejszej mamy pod słońcem ma też najprawdziwszego anioła stróża… a pod jego łóżkiem mieszka potwór. który ciągle podkrada mu kapcie. Nadchodzi jednak…

Published by admin in28 grudnia 2021
Tagi: , , , , , ,

Małe Licho i tajemnica Niebożątka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

W pewnym starym. niesamowitym domu na uboczu. za wysokim ogrodzeniem. mieszka chłopiec imieniem Bożek. zwany też Niebożątkiem. który nigdy nie jest sam. Bo oprócz starej skrzyni ze skarbami i najfajniejszej mamy pod słońcem ma też najprawdziwszego anioła stróża… a pod jego łóżkiem mieszka potwór. który ciągle podkrada mu kapcie.

Nadchodzi jednak dzień. kiedy Bożek musi wreszcie opuścić swój niezwykły dom i poznać lepiej świat po drugiej stronie ogrodzenia — świat bez szumu anielskich skrzydeł i uścisku potwornych macek. Tylko czy jest na to gotowy? I czy sam świat również jest gotowy na Bożka oraz wielką tajemnicę. jaką skrywa chłopiec?

„Małe Licho i tajemnica Niebożątka” to trochę zabawna. a trochę straszna historia o tym. że bycie innym wcale nie jest takie złe. jak może się z początku wydawać. lecz najważniejsze jest zawsze bycie sobą. Dla wszystkich fanek i fanów Marty Kisiel i dla tych. którzy jeszcze jej nie znają.

Autor: Marta Kisiel

Cena: 16.90

Marta Kisiel: MP3


Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem. który nie wie. czego chce. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Ekonomia i biznes

Przy tworzeniu projektów informatycznych ludzie muszą umieć się dogadać. Brak wspólnej wizji. świadomości istnienia innych perspektyw czy zrozumienia potrzeb pomiędzy współpracującymi stronami zawsze prowadzi do porażki. Tym bardziej w środowisku Agile. gdzie ludzie ze świata biznesu i developerzy pracują razem. zdolność do skutecznej komunikacji staje się niezwykle ważna. Można nawet powiedzieć. że umiejętności miękkie mają tam większe znaczenie niż umiejętności techniczne. które łatwiej zdobyć.

Skuteczna komunikacja to taka sama umiejętność jak jazda samochodem czy programowanie. Michał Bartyzel doskonale to pokazuje. rozkładając cały proces rozmowy na proste elementy. Dzięki temu czytelnik może nauczyć się rozpoznawać wzorce i dopasowywać odpowiednie techniki do kontekstu rozmowy. Autor posługuje się prostym i zrozumiałym językiem. uważnie wybiera najważniejsze aspekty tematów z pogranicza psychologii i coachingu. Narzędzia. które czytelnik dostaje do ręki. można od razu wykorzystać w pracy.

Oprogramowanie szyte na miarę wyróżnia się spośród pozycji o podobnej tematyce skupieniem na ludzkiej stronie tematu – w miejsce proponowania kolejnych szablonów i metod. Nie jest to kolejne tłumaczenie z języka angielskiego. ani próba zastosowania amerykańskich technik w polskich realiach. Liczne przykłady zaczerpnięte prosto z życia pokazują. jakie błędy popełniamy w codziennych rozmowach i jak można ich uniknąć. Gwarantuję. że niejeden raz uśmiechniesz się podczas czytania zapisów rozmów.

Jest to książka promująca pierwszy punkt Manifestu Agile: ludzie i ich interakcje ponad procesy i narzędzia. Polecam ją gorąco wszystkim osobom zaangażowanym w pracę nad projektami informatycznymi wytwarzanymi w relacji klient-dostawca albo na wewnętrzne potrzeby organizacji.

Krystian Kaczor. Agile Coach. trener. autor książki Scrum i nie tylko

Autor: Michał Bartyzel

Cena: 54.90

Michał Bartyzel: MP3


k_wydania

Kategoria: 2017

Oprawa

: Format

Cena:

Format:wykluczeni szałek, pokolenie ikea audiobook chomikuj, wyśpiewam wam wszystko, sherlock holmes tajemnica srebrnego kolczyka, kanon literatury dziecięcej, homobiografie, zwiadowcy 14 pdf, fallen crest high, operacja dunkierka filmweb, z mgły zrodzony pdf, tylko manhattan, icewind dale 2 poradnik, jestem legendą richard matheson, michalak ścigany…